nagyt84

nagyt84 adatlapja

Regisztráció2013.06.28
Utoljára itt2019.10.03

Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
A legjobb étterem, ahol valaha jártam, pedig az nem kevés. . . Soha nem ettem ilyen ízletes ételeket sehol máshol. Házias és különleges ízvilág mind-mind megtalálható a kínálatban, hatalmas adagokat adnak! A végén felállni sem bírtam, úgy teleettem magam, de nem tudtam volna egy falatot sem hagyni a tányéromon annyira ízlett!
2019. október 1.a párjával járt itt
Ár-érték arány miatt választottuk, nem volt meglepetés az értékelések alapján hova megyünk, viszont kellemes csalódás volt ahhoz képest amennyire lehúzzák a helyet. . . nem volt gondunk a tisztasággal (vízkő ugyan előfordult, de minden más rendben volt). Alvásra tökéletes, reggeli is rendben volt, volt választék.
Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
Szeretek ebbe az étterembe járni, mert jellemzői a nagyon finom ételek, ízléses tálalás, kedves kiszolgálás, kiváló ár-érték arány, emellett könnyen megközelíthető bármilyen eszközzel (gyalog, busz, autó - nagy parkoló)! Szerintem ennyi elég is, hogy az egyik legjobb legyen a kategóriájában! Mindenkinek bátran ajánlom, nem fog benne csalódni!