Mad Mexican Grill & Bar Vép

308. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-P 05:00-24:00
Szo-V 09:00-24:00
mexikói
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
nemzetközi slágerek
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Zlaty Bazant

Mad Mexican Grill & Bar Vép vélemények

Szombathely

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Igazából egy pizzériába indultunk, de az sajnos hétfőn és kedden zárva, így jutottunk ide. Kedd este volt, ehhez képest a teraszon telt ház fogadott minket. Így odabenn foglaltunk helyet. Rekkenő hőség, klíma nuku, csak kereszthuzat. Jól néz ki a belső, bár a falakon már látszik a nekicsapott székek és asztalok nyoma.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely nagyon "trendi" első látásra: 3-ból 2 pincér chatel munka közben, bár őket felszolgálóknak hívnám: rendelés felvesz, étel kivisz-fizettet. Egyszer sem kérdezték meg, hogy mindent rendben találtunk-e, innánk-e még vmit, vagy hogy mi a csudáért nem fogy a forralt bor (íztelen, talán túlmelegített, alkoholban gyenge lé).

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
Gyönyörű környezetben van ez étterem. A kiszolgálás kedves volt, bár picit lassú (annak ellenére, hogy nem volt sok vendég). Remek, bőséges választék, a legnagyobb előny, hogy az ételek csípősségi foka szabadon választható! ! ! Nagy adag, szépen tálalva, az ízek kifogástalanok. Az ételek tálalása nagyon gusztusos és kreatív.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
Az étterem nagyon hangulatos, fényes, és meglehetősen szép helyen van. A tisztaság is szinte tökéletes, egyedül az zavart minket kissé, hogy (bent ültünk le) legyek repdestek az ablaknál ami mellett az asztalunk volt. A kiszolgálás kiemelkedően jó, ilyen kedves pincérekkel még nem találkoztam Magyarországon.

Jullly TOP szállásértékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 1.
Az étterem berendezése, kinézete nem hagy kívánnivalót maga után: igényes, tiszta, szép. Egy apró, talán viccesnek tűnő kellemetlenségem adódott az asztallal: a felülete olyan érdes volt, hogy kifejezetten kellemetlen volt támaszkodnom rajta. Az ételek mennyisége az előttem szólókhoz hasonlóan tényleg bőséges, azonban ügyesen megoldották a spórolást: sok a zöldség, kevés a hús.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Alig vártam már, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet, mivel sok jó véleményt hallottam már róla. Nem próbáltam még a mexikói ételeket, ezért is vártam úgy a baráti összejövetelt a vépi étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve: az ételek finomak voltak, az adagok hatalmasak. Külön tetszett, hogy az étlapon részletesen ismertetve volt egy-egy étel összetétele, ezzel megkönnyítve a vendégek választását.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam az étteremben és mindig viszek magammal valakit, aki még előtte sosem járt itt. Eddig mindig elégedetten távoztunk. Aki nem ismeri az étlapon szereplő ételeket, annak a 2-4 személyes tálakat ajánlom, amelyen többféle étel is megtalálható, ez által egy kis ízelítőt nyerhetünk. A kiszolgálás mindig kedves. A hely hanglatos, tiszta, a Brownie isteni.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre volt lehetőségünk kipróbálni e különleges helyet,de sajnos nem várt élmény ért bennünket. Az étterem kívül-belül szép,elegáns. Viszont ami borzasztóan kiábrándító volt,hogy a 2személyes 6000ft-os bőségtálat mikor kihozták,azonnal küldhettem vissza, mert jég hideg volt az összes fajta étel a tányéron. Ekkor eltűnt az addig érzett jó hangulat ,a hely varázsa.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Igazi amerikai stílusban berendezett vendéglő, nagyon megnyerő már maga a berendezés is. A pincérek kedvesek, segítőkészek, és az ételre sem kell sokat várni. Az ízek fantasztikusak, mindenképpen ajánlom a mexikói különlegességek kipróbálását. De nemcsak mexikói, hanem magyaros ételek is vannak az étlapon levestől kezdve desszertig.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 28.
Eredeti, igazi mexikói ételek, a csípősség külön kérésre választható (0-4). De az étlapon megtalálhatóak a hagyományos magyar ételek is. Helyben grilleznek, és akár meg is nézhetem, hogy készül az ételem. Nem a legolcsóbb hely, de a kapott adagokhoz megfelelő az ár. A kiszolgálás kedves, a mellékhelyiség és az étterem is kifogástalanul tiszta.

Legnépszerűbb csomagok Vépen és környékén
Wolf Panzió
5 nap/4 éjszaka 9.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
2019.12.01. - 2020.08.31.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.01.03.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.10.31.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.01.26.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 24.300 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.
Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.20.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 25.635,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2020.12.28.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.05. - 2021.04.05.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.12. - 2021.01.02.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.05. - 2021.04.05.

Szállodák Vép környékén
Abbázia Country Club Vép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Hotel Írottkő Vép
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Vép
Az Őrség Pünkösdi Zsongása (min. 2 éj)
Napi árak
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Mad Mexican Grill & Bar VépX