Mad Mexican Grill & Bar Vép

326. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

H-P 05:00-24:00
Szo-V 09:00-24:00
mexikói
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
nemzetközi slágerek
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Zlaty Bazant

Mad Mexican Grill & Bar Vép vélemények

Szombathely

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Igazából egy pizzériába indultunk, de az sajnos hétfőn és kedden zárva, így jutottunk ide. Kedd este volt, ehhez képest a teraszon telt ház fogadott minket. Így odabenn foglaltunk helyet. Rekkenő hőség, klíma nuku, csak kereszthuzat. Jól néz ki a belső, bár a falakon már látszik a nekicsapott székek és asztalok nyoma.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely nagyon "trendi" első látásra: 3-ból 2 pincér chatel munka közben, bár őket felszolgálóknak hívnám: rendelés felvesz, étel kivisz-fizettet. Egyszer sem kérdezték meg, hogy mindent rendben találtunk-e, innánk-e még vmit, vagy hogy mi a csudáért nem fogy a forralt bor (íztelen, talán túlmelegített, alkoholban gyenge lé).

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
Gyönyörű környezetben van ez étterem. A kiszolgálás kedves volt, bár picit lassú (annak ellenére, hogy nem volt sok vendég). Remek, bőséges választék, a legnagyobb előny, hogy az ételek csípősségi foka szabadon választható! ! ! Nagy adag, szépen tálalva, az ízek kifogástalanok. Az ételek tálalása nagyon gusztusos és kreatív.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
Az étterem nagyon hangulatos, fényes, és meglehetősen szép helyen van. A tisztaság is szinte tökéletes, egyedül az zavart minket kissé, hogy (bent ültünk le) legyek repdestek az ablaknál ami mellett az asztalunk volt. A kiszolgálás kiemelkedően jó, ilyen kedves pincérekkel még nem találkoztam Magyarországon.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 1.
Az étterem berendezése, kinézete nem hagy kívánnivalót maga után: igényes, tiszta, szép. Egy apró, talán viccesnek tűnő kellemetlenségem adódott az asztallal: a felülete olyan érdes volt, hogy kifejezetten kellemetlen volt támaszkodnom rajta. Az ételek mennyisége az előttem szólókhoz hasonlóan tényleg bőséges, azonban ügyesen megoldották a spórolást: sok a zöldség, kevés a hús.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Alig vártam már, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet, mivel sok jó véleményt hallottam már róla. Nem próbáltam még a mexikói ételeket, ezért is vártam úgy a baráti összejövetelt a vépi étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve: az ételek finomak voltak, az adagok hatalmasak. Külön tetszett, hogy az étlapon részletesen ismertetve volt egy-egy étel összetétele, ezzel megkönnyítve a vendégek választását.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártam az étteremben és mindig viszek magammal valakit, aki még előtte sosem járt itt. Eddig mindig elégedetten távoztunk. Aki nem ismeri az étlapon szereplő ételeket, annak a 2-4 személyes tálakat ajánlom, amelyen többféle étel is megtalálható, ez által egy kis ízelítőt nyerhetünk. A kiszolgálás mindig kedves. A hely hanglatos, tiszta, a Brownie isteni.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre volt lehetőségünk kipróbálni e különleges helyet,de sajnos nem várt élmény ért bennünket. Az étterem kívül-belül szép,elegáns. Viszont ami borzasztóan kiábrándító volt,hogy a 2személyes 6000ft-os bőségtálat mikor kihozták,azonnal küldhettem vissza, mert jég hideg volt az összes fajta étel a tányéron. Ekkor eltűnt az addig érzett jó hangulat ,a hely varázsa.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28.
Igazi amerikai stílusban berendezett vendéglő, nagyon megnyerő már maga a berendezés is. A pincérek kedvesek, segítőkészek, és az ételre sem kell sokat várni. Az ízek fantasztikusak, mindenképpen ajánlom a mexikói különlegességek kipróbálását. De nemcsak mexikói, hanem magyaros ételek is vannak az étlapon levestől kezdve desszertig.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 28.
Eredeti, igazi mexikói ételek, a csípősség külön kérésre választható (0-4). De az étlapon megtalálhatóak a hagyományos magyar ételek is. Helyben grilleznek, és akár meg is nézhetem, hogy készül az ételem. Nem a legolcsóbb hely, de a kapott adagokhoz megfelelő az ár. A kiszolgálás kedves, a mellékhelyiség és az étterem is kifogástalanul tiszta.

Legnépszerűbb csomagok Vépen és környékén
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 18.226 - 24.135,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2020.12.28.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 7.750 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.06.17.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 21.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, éjféli büfével, tombolával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.11.01.
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.950 - 7.450,- Ft/fő/éj között: Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.11.12. - 2020.08.29.
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés szoba bekészítéssel, masszázzsal, szilveszter este koccintás egy pohár pezsgővel, filmvetítéssel, minden délután tea- kávébüfével és házi süteménnyel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.948,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.22.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi és fürdőkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 21.600,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.19.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.

Szállodák Vép környékén
Hotel Szieszta Vép
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Vép
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Vép
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Mad Mexican Grill & Bar VépX