Napimádók

Napimádók adatlapja

Regisztráció2014.04.03
Utoljára itt2017.06.21

Kiváló 2014. április 10.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk a férjemmel a Hotel Kapitányban, mivel kedvenc wellness szállodánk lett. Legutóbb tavaly májusban a születésnapomra kaptam egy csodás lakosztályt, rózsával és tetőzte a hangulatot, hogy éppen akkor volt meghívott sztárvendég Mága Zoltán hegedűművész, aki emlékezetes előadást adott.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Ősszel jártam itt férjemmel egy hosszú-hétvégén. Nagyon jól éreztük magunkat, a wellness részleg szuper, a nagy szálloda személyzete gyors, segítőkész. Az ételek finomak, minden igényt kielégítenek! Biztosan felkeressük újra a szállodát, de már olyan időben, amikor a tóban is lehet fürdeni!!
2017. június 14.a párjával járt itt
Március közepén voltunk a férjemmel a SunGarden Wellnes és Konferencia Hotelben. Isteni időt fogtunk ki, igazi meleg napokat. A szálloda nem a legújabb, de kényelmi szempontból kielégítő, habár a wellness részleg igen picike, amit a fénykép nem ad vissza. A hotel elhelyezkedése kiváló, sokat sétáltunk, minden elérhető egy jó sétával.