N_dee

N_dee adatlapja

Regisztráció2015.07.31
Utoljára itt2015.12.12

Átlagos 2015. szeptember 12., kollégákkal járt itt
Nagyobb társasággal voltunk itt egy péntek este. Sajnos rántott libamájat rendeltem. Még soha nem ettem panírozva és mivel a csirke ill sertésmáj finom rántva, kíváncsi voltam. Nem volt jó ötlet. A panír brutálisan vastag és a zsírt teljesen magába zárja. A sütés ezen módja miatt az egész zavaróan zsíros és zsír ízű marad belül.
2015. december 12.a párjával járt itt
Az étterem a kispesti városháza szomszédságában található egy hangulatos téren, de tízemeletes panelházak közt. Az étterem hatalmas, több különálló helyiséggel, amikor ott voltunk (szombat fél három körül, tehát az ebédidő végén) elég kevesen voltak. Mi azért választottuk mert régóta szerettem volna egy jó halászlét enni utána túrós csuszával és pörcivel.
Kiváló 2015. augusztus 4.családjával járt itt
A hely nagyon új, tiszta, a pincérek figyelmesek. Legalább négyszer étkeztünk itt az elmúlt egy évben, mindig jókat ettünk, az ételek minősége standard magas, bár kiemelkedően ízletes fogást nem tudnék visszaidézni. Ettől még messze felette van minden másnak amivel Gyulán találkoztam