Imregi Vendéglő Cegléd

Imregi Vendéglő Cegléd vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Vsárnapi napon voltunk, így kicsit nagyobb volt a forgalom, amire számítottunk is, így előtte foglaltunk asztalt. Az étlapon szereplő fogások nagyon meggyőzőek, gondolkodóba estem, hogy végül melyiket válasszam, mert több tetszetős is szerepelt. Az ételre elfogadható volt az idő, amit várnunk kellett, kb 20 percet.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Bementunk a barataimmal ahol tobb mint 2 orat vartunk a kajara , hidegen jott ki, plusz amit kertem ,nem is azt hoztak ki ! ! ! A kenyer peneszes volt,Tisztasagra undorito a kanal a villa piszkos volt, a kiszolgalo mint egy elo halott hulyenek nezi a vendeget , kertem aszaltszilvas csirket amibol hianyzott az aszaltszilva amit egybol jeleztem majd bevitt egybol es a szamlabol ezt kompenzaljuk es ugy hozta vissza becsomagolva az etelt hogy kozotte volt az aszaltszilva o allitotta volt benne aszaltszilva ami [moderálva - a szerk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Ajánlás alapján mentünk erre a helyre,de nem bántuk meg. Kevés idő telt el a rendeléstől a kiszolgálásig. Finom és bőséges adagot kaptunk a feleségem és én is. És finom házias ízek voltak. Az étterem mellett a parkolás is egyszerű. Csak ajánlani tudom bárkinek. Az ajánlások alapján szoktunk éttermet választani ha wellnes napokra megyünk,szeretünk sok helyet, éttermet meglátogatni,kipróbálni

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24.
Hangulatos,családias hely,nagyon jól főznek,udvarias kiszolgálás,szeretjük! Parkolás jol megoldott,wifi is van,kisebb rendezvényekre is kitűnő ( a nagyobbakra pedig ott van az Imregi Rendezvényház) Korábban is sokat jártam náluk,sőt a karácsonyi halászlét is ők főzték nekem. Most hogy külföldön élek,amikor csak tehetem betérek hozzájuk,ha igazán jo magyaros ízekre vágyom.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyobb társasággal voltunk itt egy péntek este. Sajnos rántott libamájat rendeltem. Még soha nem ettem panírozva és mivel a csirke ill sertésmáj finom rántva, kíváncsi voltam. Nem volt jó ötlet. A panír brutálisan vastag és a zsírt teljesen magába zárja. A sütés ezen módja miatt az egész zavaróan zsíros és zsír ízű marad belül.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 27.
Az interneten olvasva változatosnak tűnt az étterem étlapja, és elfogadhatóknak az árai. Kibattyogtunk tehát a pusztulatba a városközpontból. Az egész személyzet az ételhordóval menüért érkező törzsvendégek körül ugrált. Rólunk elfelejtkeztek. A levest jó sokára hozták. Az italokat - külön felszólításra - még később. Kétféle levest ettünk.

2014. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. július 2.
Tradicionális magyar konyha családi üzemeltetésben, mesterszakácsok által. Évtizedek óta ugyanazt a kiváló minőséget nyújtják mind a'la carte, mind a napi menüben. Akár üzleti ebédre, akár Családi rendezvényre, de akár party service jelleggel elvitelre/kiszállítva is bizonyítottak már és sosem csalódtunk Bennük! Szakképzett felszolgálás, bőséges adagok!

Mobilról küldte. | 2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon finom ételek, bőséges adagok megfizethető árakon. Igazi MAGYAR Vendéglő ;)

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt mindig csaladias a legkor, es mas ettermekkel szemben igen nagy a tisztasag. A pincerek oda figyelnek az emberre, az adagok elegge nagyok, es mindig finomak.

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 27. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt több alkalommal is kellemes emlékekkel távoztam a vendéglőből, így bátran indulam ebédelni családommal. Az udvariatlan és barátságtalan fogadtatást követően az éhségérzetünk is megszűnt . Így egy kávé elfogyasztását követően megköszöntük a "szíves vendéglátást" és hamar odébb álltunk.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.06.10.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.553 - 18.992,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
2020.12.02. - 2021.12.03.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2020.12.03. - 2021.12.03.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.20. - 2020.12.20.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.985 - 21.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.03. - 2021.12.03.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Cegléd
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Karácsony (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

Imregi Vendéglő CeglédX