étterem, halászcsárda

Kispesti Halásztanya Étterem Budapest bemutatkozása

Kedves Vendégeink.
A KIspesti Halásztanya Étterem 1938 óta várja kedves vendégeit.
Az étterem megőrizte a régi magyaros csárda jellegét.
viszont a kor elörrehaladtával az ujjitásokról sem felejtkeztünk meg.
korlátlan svédasztalos ebéddel várjuk az ide ellátogatókat mindössze 1290Ft -ért.

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Kispesti Halásztanya Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2022. szeptember 21., csoporttal járt itt
A 18. -19, kerület tradicionális helye, amióta én meg vagyok azóta létezik. Minden találkozómat ide szerveztem, akár családi, akár az elmúlt iskolai évek találkozóit. Probléma mentes és sikeres összejövetelek voltak. Ez köszönhető a tanya ideális helyének, jó megközelíthetöségének, befogadó képességének, beltéri termeinek és a kerthelyigének egyaránt.
Kispesti Halásztanya Étterem Budapest - Egyéb
Gyenge 2017. szeptember 25.családjával járt itt
Az étterem elvileg délben nyit. Ehhez képest 12 óra és hosszas kopogás után végre kinyitotta a pincér az ajtót. A férjem szülei már hetekkel korábban foglaltak asztalt egy konkrét(! ) helyre, melyet meg is ígértek. Oda mégsem tudtunk ülni, mert az indok az volt: sok vendéget várnak és át kellett rendezni az éttermet.
2016. november 6.a párjával járt itt
Véletlen bukkantunk rá erre az étteremre a panelházak között. Tetszett a kockás abroszos,csárdajellegú belső tér. Amikor bementünk egy asztalnál ültek vendégek, pincér nem volt sehol. Egy pár perc várakozás után "előkerült". Egyből megkérdezte, hogy mit hozhat italt. Ezt elég furcsának találtuk.
Kispesti Halásztanya Étterem Budapest - Belső
Szörnyű 2016. szeptember 12.családjával járt itt
2016. szeptember 11-én délután szerettünk volna a Kispesti Halásztanyában étkezni. Érkezéskor a pincérek nem köszöntek (vissza sem), pedig észlelték, hogy beléptünk, nem kínáltak hellyel, nem hoztak étlapot, nem kérdezték, hogy mit akarunk fogyasztani. 25 perc várakozás után, mikor kifejezetten hívtam őket, közölték, hogy várjak, majd jönnek.
Szörnyű 2016. augusztus 23.családjával járt itt
Ebben a "hires" étterembe tértem be a családommal és a kutyáinkkal. Belépés előtt megkérdeztem hogy a kerthelyiségbe be jöhetünk-e a kutyákkal ( 2 kistestű) közölte az idős pincér nyugodtan legfeljebb őket sütjük meg. Az italrendelésre kb félórát vártunk amikor kihozta orrát szìva ill kezével törölgette zsebkendő hiányában.
2015. december 12.a párjával járt itt
Az étterem a kispesti városháza szomszédságában található egy hangulatos téren, de tízemeletes panelházak közt. Az étterem hatalmas, több különálló helyiséggel, amikor ott voltunk (szombat fél három körül, tehát az ebédidő végén) elég kevesen voltak. Mi azért választottuk mert régóta szerettem volna egy jó halászlét enni utána túrós csuszával és pörcivel.
Átlagos 2013. augusztus 25., csoporttal járt itt
Júniusban hívtak meg ide, egy esküvői vacsorára. Mivel a Kispesti házasságkötő terem mellett van, logikusnak tűnik ez a választás, és egyszerre több esküvői vacsorát is lebonyolítanak itt. Az ételekkel tényleg nem volt gond. Előételnek levest kaptunk, ami finom volt, bár több személyre egyszerre hoztak ki egy nagy tálat, bőven jutott mindenkinek, bár kicsit menzás jellegű volt.
Átlagos 2013. június 30.családjával járt itt
2013. 06. 29. -én voltunk az édesanyám 85. születésnapját megünnepelni ebben a halászcsárdában
A teraszon nagyon kellemes en töltöttük az időt. Halászlét rendeltünk többek között, nekem az alaplé egy köménymagleves alapra emlékeztetett, de sok hal volt benne, igy azt kompenzálta. A lányom később jött a pincér nem kérdezte meg, hogy italt
kér-e.
Kispesti Halásztanya Étterem Budapest a térképen
1195 BudapestVárosház tér 6.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar