HelloHal Fishbar Budapest

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

HelloHal Fishbar Budapest vélemények

Átlagos 2017. július 29.a párjával járt itt
Ki akartuk próbálni ezt a haléttermet, és kapóra jött az egyik bónuszos cég ajánlata. 35 % kedvezménnyel vehettünk egy 4000 Ft-ot érő kupont. Amire persze még bőven rá kellett fizetnünk, de hát sem a jóféle hal, sem a Ráday utca nem az olcsóságáról híres. Grillezett süllőpofát akartam enni (ami a halfej két oldalán lévő kis korong, igazi ínyencfalat).
HelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 29.egyedül járt itt
Csaknem egy évvel ezelőtt nyitott meg ez a halas étterem, de nagyon szerencsétlenül időzítettek, mert kb. azóta tatarozzák az épületet, amelynek földszintjén működnek, és közben az utcát is felbontották előttük időszakosan. Egy vidéki hazai vállalkozásról van szó, ez a 3. éttermük az országban, Budapesten az első szárnypróbálgatásuk.
HelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - Külső képHelloHal Fishbar Budapest - Külső képHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - Külső képHelloHal Fishbar Budapest - Külső kép
Gyenge 2017. június 21.gyerekekkel járt itt
Az étterem skandináv hangulata már a belépéskor nem fogott meg. Kedvezménnyel mentünk, a bejelentkezésnél a hölgy nagyon kedves és segítőkész volt, ezért elég nagy elvárásokkal érkeztünk. Az adagok nagyon kicsik, az árak viszont rendkívül magasak. Amúgy az étel nem volt rossz, de semmiképpen nem indolja ezt az árszintet.
Átlagos 2017. május 15.barátokkal járt itt
A Hello hal Tisza-tó egységében ebédeltünk, de konkrétan ezt a vendéglátó helyet nem találtam. Nagyon finom, ízletes és különleges ételt fogyasztottunk. Harcsapaprikás túrós csuszával, ami baconba volt becsomagolva és átpirítva. Kellemes ízhatás, tetszetős szervírozás. Érték-ár arány elfogadható.
Gyenge 2016. november 1.a párjával járt itt
Kétszer jártunk a HelloHalban. Az adagok kicsik, az árak nagyok, távozáskor úgy éreztük, hogy ár-érték arányban nézve nem éri meg. Másrészt pont a halat spórolják ki a fogásokból. Első alkalommal én hal gyrost ettem, finom volt, de kevés és a krumpli dominált, halat nagyítóval kellett keresni. Egyébként a sült krumplijuk finom.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 5.családjával járt itt
A Hello hal immár harmadik egységét nyitotta, a Tisza tó és a Kecskemét után Budapesten is kitárták a kapuikat a Ráday utcában. Sajnos egy ember nem ült sem a teraszon, sem a beltérben, ezt őszintén fájlaltam, kár lenne, ha lehúzná a redőnyt ez a hely, egy üde színfolttal lenne kevesebb.
HelloHal Fishbar Budapest - Étlap/itallapHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - Külső képHelloHal Fishbar Budapest - EgyébHelloHal Fishbar Budapest - Külső képHelloHal Fishbar Budapest - Étel/italHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - Étlap/itallapHelloHal Fishbar Budapest - Étlap/itallapHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - BelsőHelloHal Fishbar Budapest - Külső kép