Turul Étterem Kaposvár
7400 Kaposvár, Kisfaludy u. 9.

Turul Étterem Kaposvár a térképen

Turul Étterem Kaposvár értékelése:

8. helyezett a 28 kaposvári étterem közül
122. helyezett Dél Dunántúlon - 463 étterem közül

H-Szo 11:00-22:00
V 11:00-21:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Turul Étterem Kaposvár bemutatkozása

A vendéglő nyugati szárnyában, a légkondicionált étteremben 50 fő elhelyezésére van lehetőségünk, a keleti szárnyban 30 főt tudunk fogadni. A két szárny fogja közre a mediterrán hangulatú kerthelyiséget, amely a nyári időszakban 60-70 vendég számára nyújt kellemes kikapcsolódási lehetőséget.

Ételkínálatunk alapvetően a hagyományos magyar ételeken nyugszik, mediterrán ízekkel gazdagítva a kínálatot.

Szívesen nyúlunk a hagyományos ételekhez is, mint a gánica, dödölle, juhtúrós sztrapacska, vagy a konyhánkon készített burgonyafánk és krokett. Ezek mellett több olyan ételkülönlegességet is kínálunk ínyenc vendégeink részére, mint a
Óriás bécsi szelet saláta variációval ,
Bárány gerinc sütőtök krémmel,
„Szicsek pálinkával érlelt kacsamell forró meggyel”.

Étvágyfokozónak a hagyományos italkínálat mellett megtalálhatók éttermünkben a kiváló magyar pálinkák is, melyek egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek vendégeink körében.
Palackozott boraink nagyobbrészt a tüzes borokat termő villányi régióból származnak.

Az üzlet adottságainak megfelelően 30 illetve 50 fő részére ballagási bankettek, osztálytalálkozók, kisebb lakodalmak, családi események és üzleti megbeszélések, tréningek, termékismertetők teljes körű lebonyolítását magas szakmaisággal vállaljuk.
Ezen rendezvények fényét különleges melegétel- illetve hidegtálas ajánlatokkal emeljük.

Turul Étterem Kaposvár képei

Szállások Kaposvár városában
Wellness csomagok Kaposvár városában

Turul Étterem Kaposvár vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremet retródizájn jellemzi. A kiszolgálás kedves, előzékeny volt. Mindössze hatan voltunk, de az ebédre közel másfél órát kellett várni. Az előételt és a főételt egyszerre hozták. . . Az ételek színvonala erősen változó volt. A paradicsomleves kifejezetten finom volt. Az én mangalica szűzérmém ízeltenre és hidegre sikeredett.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Én 1x jártam itt,és annyi bajom volt hogy a levesben a cukorborsó kemény volt...ami hát számomra fontos mert imádom :)
De mással minden rendben van

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 22.
Nagyon kellemes hely, udvarias gyors kiszolgálás igaz sok a tanuló, de a főpincér kifejezetten ügyes. Az első alkalommal babgulyás kértem csülökkel, hát nem sikerült egy egyszerű pörköltmaradékot öntöttek fel, csülök sehol. Elfogyasztottam, mert így neveltek meg nagyon éhes voltam, de a pincérnek panaszkodtam nem magyarázkodott az arcára volt írva, hogy igazam van.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok esetben vittem ide vendéget ebédre, családdal jártunk itt étkezni többször. Mindig elámulok azon a kettősségen, ami ezt a helyet jellemzi. Volt olyan étel, amire Michelin-csillagot adtak volna valahol Európában, de volt olyan is (pizza, köret, desszert), amit a kutyámnak nem adtam volna (elnézést az állatbarátoktól).

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 21.
A mostani házunkban 7 éve lakunk, és nap, mint nap elmegyünk a Turul előtt. Valamiért mégsem jártunk itt soha. Most vasárnap mégis erre esett a választásunk, és nem bántuk meg! A személyzet kedves, figyelmes, a pincér tudja, hogy miből van az étel, és pont annyira vannak jelen, amennyire kell. Kisfiunknak rögtön biztosítottak etetőszéket, nem nekünk kellett az asztalhoz cipelni.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 21.
Többször jártunk itt! Eleinte nagyon jó volt, még céges bulinak is javasoltam! Aztán kezdett a minőség elmaradozni! Kedvencem a csülök volt, amit egészen kiválóan készítettek! A biztosítékot az verte ki, hogy egyik alkalommal (valószínűleg nem volt itthon a tulajdonos pár) nagyon lazák voltak a felszolgálok! Sokat kellett várni rájuk, egymással beszélgettek stb.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Rendszeresen járunk az étterembe. Megbízható személyzet,remek ételek és italok elfogadható áron. Az étel és italválaszték nagyon jó. A kiszolgálás remek. Rendezvények lebonyolításában is kitűnőek. Az iskolai találkozásokat rendszeresen itt tartjuk. Azért is megfelelő hely,mivel aki vidékről érkezik,megfelelő szállást is kaphat.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csülök ételek fenomenálisak, és tökéletes a kiszolgálás! A rendezvények lebonyolításában is kitűnően dolgoznak. Igényes környezet, finom ételek és jó italok kaphatók elfogadható árakon. Ha valaki ott akar aludni azt is megteheti az emeleten panzió működik. A fiam ballagását zökkenőmentesen lebonyolították, finom menüt és korrekt terítéket, kiszolgálást kaptunk.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, választható belépőjeggyel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.06.24. - 2021.08.31.
Balatonkeresztúr
2021.09.01. - 2021.12.31.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Prémium Hotel Panoráma
3-6 éjszaka 26.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.07.02. - 2021.08.22.

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Kaposvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Kaposvár
Hotel Wellamarin Kaposvár
Senior ajánlat (min. 3 éj)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 4 éj)

Turul Étterem KaposvárX