Kassai Fogadó Kaposmérő
7521 Kaposmérő, Rákóczi u. 9.

Kassai Fogadó Kaposmérő a térképen

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Harmadik alakalommal látogattuk meg az éttermet. Most sem csalódtunk. Nem éppen olcsó, de aki teheti próbálja ki. Későn 11 órakor nyit és fél tizenkettőtől van konyha, de aránylag gyorsak, nem sokat kell várni. Most is kerültünk azért, hogy ebben az étteremben ebédelhessünk. Az adagok nagyok és finomak, nem mellesleg különlegesek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szuper hely nagy finom ételek jó kiszolgálás. Párommal sokszor járunk .semmi negatívumot nem tudok
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úgy kerültünk az étterembe, hogy tanakodtunk Bőszénfán, hogy ebédeljünk vagy sem a vadétteremben, de azt mondták, hogy tele van, csak kint, a teraszon lehetne, ahhoz egy kicsit szeles volt az idő, meg nem is voltunk nagyon éhesek a bőséges szállodai reggeli után. Így aztán elindultunk Lábos felé a Vidraparkba, és elképzeltük, hogy útközben csak akad egy étterem.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyám születésnapja alkalmából kerestük fel az éttermet. Az ételek nagyon finomak, a tálalás gyönyörű, az adagok bőségesek. Az árak is teljesen barátságosak. A személyzet előtt le a kalappal. Figyelmesek, mosolygósak és mindent megtesznek azért, hogy a vendég jól érezze magát. Még egy kör pálinkát is kaptunk a ház ajándékaként.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Már terveztem egyszer, hogy betérek ide, de sajnos az üzlet nyitvatartása nem a megszokott, pontosan nem is tudom mikor van nyitva, első alkalommal reggel nem tudtam bemenni, most pedig négykor zárt. Aki bejut, az azonban nem fog csalódni, kiváló ételek, kiváló kiszolgálás, csoda, hogy maradt még itthon normális felszolgáló, ez általában már ritkán fordul elő, mivel nyugatabbra dolgoznak többségében
Zalaegerszeg

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Szép helyen, Kassai Lajos községében. . :-) megálltunk, közölte a pincér, hogy zárva vannak, de egy úriember mondta menjünk csak nyitva vannak. . . hát nehezen,. de beengedtek. Ekkor egy kávét ittunk, ami extrán felszolgálva ízletes volt. Másodszor ott ebédeltünk. Nagyon, nagyon lassú volt a kiszolgálás. . Az ételek finomak, de nagyon sokat kellett várni!

2015. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 8.
Barátommal örömmel mentünk a híres Kassai Lajos nevével fémjelzett étterembe egy gyors üzleti ebédre Kaposvárról. Kedves fogadtatás után nagy nehezen elértünk az italrendeléshez és kaptunk étlapot. Aztán az italok felszolgálűása után megint sokat kellett várni a rendelés leadására. Miért nem tudom, de a személyzet szerintem kevés a nagyobb forgalom kezelésére.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Nagyon szép tiszta az étterem .
Az ételek nagyon finomak voltak.
Nagyon sokat kellet várni az ételre,hogy kinek a hibája azt nem tudni.
A kiszolgálás nagyon lassúnak tűnt !
A menü is rendben van ha valaki azt rendel. Az ár is egész tűrhető.Azért ha arra járunk újból betérünk.Nem bántuk meg,hogy megálltunk.

Legnépszerűbb csomagok Kaposmérőn és környékén
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nyári programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.23.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.28.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.07.17.
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2020.07.04. - 2021.07.02.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.450 Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szent Lukács Rehabilitációs Központ és a Gunarasi Fürdő szolgáltatásaival, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.20. - 2020.08.29.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 22.900 - 23.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kreatív gyermekprogramokkal, ingyenes gyermekfelügyelettel, izgalmas programokkal, hetente többször élőzenével
2020.07.01. - 2020.08.23.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.07.02. - 2020.07.02.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, méz- és lekvárkóstolással, süti délutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.20. - 2020.09.30.
Haus Jeremias therme
6 nap/5 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.09.30.

Szállodák Kaposmérő környékén
Hunguest Hotel Pelion  Kaposmérő
Hotel Wellamarin Kaposmérő
Hotel Panoráma Balatongyörök Kaposmérő
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Balatoni nyár (min. 2 éj)

Kassai Fogadó KaposmérőX