Nessy

Nessy adatlapja

Regisztráció2014.01.23
Utoljára itt2014.02.01

Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
Családommal jártam a hotel PRÉMIUM szárnyában. Szeretném letisztázni, hogy az apartman rész és a PRÉMIUM kategóriája a szállodának két teljesen külön világ, nem lehet egy lapon említeni. A PRÉMIUM rész wellness szolgáltatásai luxus kategóriájúak, páratlan panoráma nyílik a Balatonra a panoráma-szaunákból, a merülő medencék, zuhanytemplom élmény kifogástalan, a tisztasággal együtt.
Kiváló 2014. január 23.családjával járt itt
Az étterem Dunabogdányban könnyen megtalálható, tábla mutatja, merre kell menni. Csodálatos helyen, közvetlenül a Duna mellett található, pazar panorámával. A kiszolgálás kifogástalan, gyors és udvarias. A személyzet mosolyog, kedvesek a pincérek. Van lehetőség (és a nagy érdeklődésre illetve a gyakori rendezvényekre való tekintettel főleg a nyári hónapokban ajánlott is) előzetes bejelentkezésre.
Felhasználó fényképei:
Forgó Étterem Dunabogdány -
Kiváló 2014. február 1.barátokkal járt itt
Sokszor jártam ebben a vendéglőben barátokkal, családdal, egy kedves ismerősöm ajánlotta a finom csülök ételek miatt sok évvel ezelőtt. Azóta végigettem az étlapot, és soha, semmi nem okozott csalódást! A konyha kifogástalan, remek ételekkel, finom borokkal (ezeket külön kiemelem, páratlanul finom borokkal és szörpökkel várják a vendégeket).