Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász
2011 Budakalász, Budai út 83.

Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász a térképen

Szállások Budakalász városában
Wellness csomagok Budakalász városában

Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász vélemények

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Párommal tértünk be egy estebédre hétköznap, az évfordulónkat ünnepelni. Nem bántuk meg! Nagyon hangulatos kerthelyiségben kaptunk asztalt. Megjegyzem, telt ház volt egy szimpla kedd este. A kiszolgálók nagyon kedvesek voltak és gyorsak. A várakozás miatt előétel falatkákat kaptunk ajándékba.
Cegléd
Gyöngyös

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten a Schieszl miatt utaztam el Budakalászra, mert olyan jókat olvastam róluk. A heti menüből célzottan kiválasztottam a legszimpatikusabb napot. A családi borház története egészen 1896-ra nyúlik vissza, a főút mellett található hagyományos sváb porta bal oldalán az étterem, jobb oldalon a pincészet található. Takaros, kellemes hely első ránézésre is.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
Viszonylag szűk az étlap, de nekünk kedvünkre való, mindig tudunk választani. Rendkívül finom a házias húsleves, előételnek a hajszálvékonyra vágott mangalicasonka házi kenyérrel, zöldsalátával, a sült csülök, természetesen a saját pincészetből való borral.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak saját borok saját pincészettől, finom ételek, barátságos kiszolgálás, remek hely- így lehetne összefoglalni a Schiesl Éttermet. Az első alkalom után az egyik kedvenc hazai éttermem lett, családdal, baráti társasággal többször megfordulunk egy évben: vagy eszünk, vagy csak a Schiesl Pincészet borait kóstoljuk.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
Évente többször is megfordulunk a borházban. Szerintem páratlan ahogy a család ezt a vállalkozást sikerre vitte. Megfigyelhető a folyamatos fejlődés. Új ötleteket valósítanak meg, nem kevés támogatásból, nagyon ügyesen. Az ételek kifogástalanok. Az új étlap ugyan nehezen áttekinthető, de majd rájönnek. Nincs túl sok főétel, ezért könnyű végigenni a kínálatot, de minden finom.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Na erre mondják azt, hogy valahogy így kell csinálni egy éttermet. Jó hangulat, udvarias, de nem tolakodó kiszolgálás, visszafogott mai trendeknek teljesen megfelelő étlap, stílusos tálalás, harmonikus ízek, abszolút földhöz ragadt árak. Egyszerűen akkor sem tudnék hibát említeni, ha keresném....Hozzáteszem hétvégén voltunk!!! Csak így tovább

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 28.
Anyukám születésnapját ünnepeltük a vendéglőben. Amikor megérkeztünk, már vártak minket. (21fő)
Annak ellenére, hogy telt ház volt, a felszolgáló nagyon kedvesen, pillanatok alatt felvette az italrendelést. Még arra is figyeltek,hogy a gyerekek ne kapjanak túl hideg innivalót. Isteni volt a bodzaszörp, meg a must, ami persze házi.

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
Már többször jártunk itt az előző években, és mindig kitűnő volt a szolgáltatás. Ezért visszatértünk ebben a hónapban is hétköznap egy egyszerű ebédre és sajnos nagyot csalódtunk. A kiszolgáló fiatalember unott és kedvetlen volt, időnként még cinikusan be is szólt. Egyértelműen leolvasható volt róla, hogy semmi keresnivalója nincs ott, mintha rá lett volna kényszerülve erre a munkára.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 5.
Családi ünnepre foglaltunk helyet ebben a budakalászi vendéglőben, amelyet a Schieszl családnak már az ötödik generációja vezet. Az épületbe belépve rögtön megfog a hely hangulata. Minden nagyon harmonikus, barátságos - semmi rongyrázás, de minden nagyon ki van találva!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14.
A Gasztroangyal című műsorban értesültem erről a helyről. Nagyon tetszett az ételek hagyományos elkészítési módja,ezért gondoltam kipróbáljuk. A választék kicsi,viszont figyelemre méltó. Sosem gondoltam volna hogy lehetséges ilyen puha és finom oldalast sütni marhahúsból. A rusztikus sült kacsa viszont kicsit száraz volt.

Legnépszerűbb csomagok Budakalászon és környékén
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.07.12. - 2021.07.13.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.217 - 11.856,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.07.13.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.474 - 28.137,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.11.22.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.

Szállodák Budakalász környékén
Royal Club Hotel Budakalász
Tó Wellness Hotel Budakalász
City Hotel Unió  Budakalász
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Schieszl Vendéglő és Borház BudakalászX