Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász

2025.07.17-ig
Hotel Karin Budapest

Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász vélemények

Kiváló 2022. augusztus 29.a párjával járt itt
Soroksárról kerestük fel a helyet, egy vasárnapi ebédre. Fél háromra foglaltam asztalt hogy kicsit kevesebben legyenek, ennek ellenére kb 5 percet várakoztattak mire a több üres asztalból kaptunk egyet. A kiszolgálás rendben volt,az ételek minősége is egyedül a tafelspitz (ami miatt mentem) hagy nemi kivetnivalót!
Kiváló 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Párommal tértünk be egy estebédre hétköznap, az évfordulónkat ünnepelni. Nem bántuk meg! Nagyon hangulatos kerthelyiségben kaptunk asztalt. Megjegyzem, telt ház volt egy szimpla kedd este. A kiszolgálók nagyon kedvesek voltak és gyorsak. A várakozás miatt előétel falatkákat kaptunk ajándékba.
Átlagos 2017. július 8.egyedül járt itt
Kifejezetten a Schieszl miatt utaztam el Budakalászra, mert olyan jókat olvastam róluk. A heti menüből célzottan kiválasztottam a legszimpatikusabb napot. A családi borház története egészen 1896-ra nyúlik vissza, a főút mellett található hagyományos sváb porta bal oldalán az étterem, jobb oldalon a pincészet található.
Schieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Külső képSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étel/italSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - MosdóSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Külső képSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Étlap/itallapSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - BelsőSchieszl Vendéglő és Borház Budakalász - Belső
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Viszonylag szűk az étlap, de nekünk kedvünkre való, mindig tudunk választani. Rendkívül finom a házias húsleves, előételnek a hajszálvékonyra vágott mangalicasonka házi kenyérrel, zöldsalátával, a sült csülök, természetesen a saját pincészetből való borral.
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Csak saját borok saját pincészettől, finom ételek, barátságos kiszolgálás, remek hely- így lehetne összefoglalni a Schiesl Éttermet. Az első alkalom után az egyik kedvenc hazai éttermem lett, családdal, baráti társasággal többször megfordulunk egy évben: vagy eszünk, vagy csak a Schiesl Pincészet borait kóstoljuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 27.családjával járt itt
Évente többször is megfordulunk a borházban. Szerintem páratlan ahogy a család ezt a vállalkozást sikerre vitte. Megfigyelhető a folyamatos fejlődés. Új ötleteket valósítanak meg, nem kevés támogatásból, nagyon ügyesen. Az ételek kifogástalanok. Az új étlap ugyan nehezen áttekinthető, de majd rájönnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 14.barátokkal járt itt
Na erre mondják azt, hogy valahogy így kell csinálni egy éttermet. Jó hangulat, udvarias, de nem tolakodó kiszolgálás, visszafogott mai trendeknek teljesen megfelelő étlap, stílusos tálalás, harmonikus ízek, abszolút földhöz ragadt árak. Egyszerűen akkor sem tudnék hibát említeni, ha keresném. . . . Hozzáteszem hétvégén voltunk! ! ! Csak így tovább
Kiváló 2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Anyukám születésnapját ünnepeltük a vendéglőben. Amikor megérkeztünk, már vártak minket. (21fő)
Annak ellenére, hogy telt ház volt, a felszolgáló nagyon kedvesen, pillanatok alatt felvette az italrendelést. Még arra is figyeltek,hogy a gyerekek ne kapjanak túl hideg innivalót. Isteni volt a bodzaszörp, meg a must, ami persze házi.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. június 2.barátokkal járt itt
Már többször jártunk itt az előző években, és mindig kitűnő volt a szolgáltatás. Ezért visszatértünk ebben a hónapban is hétköznap egy egyszerű ebédre és sajnos nagyot csalódtunk. A kiszolgáló fiatalember unott és kedvetlen volt, időnként még cinikusan be is szólt.
Kiváló 2015. április 5.gyerekekkel járt itt
Családi ünnepre foglaltunk helyet ebben a budakalászi vendéglőben, amelyet a Schieszl családnak már az ötödik generációja vezet. Az épületbe belépve rögtön megfog a hely hangulata. Minden nagyon harmonikus, barátságos - semmi rongyrázás, de minden nagyon ki van találva!