Netty

Netty adatlapja

Regisztráció2013.06.28
Utoljára itt2016.09.19

Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Egyszer ebédeltünk a Sümegi hosszú hétvége alatt a csárdában - Hotel Kapitányban voltunk - a gyerekünk éhezett meg, így könnyű ebédet szerettünk volna. 3 fő: 3 leves, 1 főétel és egy desszert, árak kicsit magasabbak az átlagnál, de finom volt minden, cigány zene szólt, hangulatos. Ami nagyon nem tetszett a horror nagyságú felszolgálási díj.
Várcsárda válasza
Tisztelt Címzett!
Köszönjük értékelését és örömmel halljuk, hogy minden nagyon ízlett! Sajnáljuk hogy a végén volt egy kis kellemetlenség ezért elnézést kérünk! A felszolgálási díj manapság egyre több helyen tűnik fel magyarországi éttermekben, ezek külföldön már nagyon sok helyen alkalmazásban vannak.
2016. szeptember 13., Várcsárda, üzletvezető
Kiváló 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulatú árnyékos hely, nagyon kedves hölgy volt aki kiszolgált minket. Az ételek nagyon finomak voltak, nagy adag volt. A limonádé is isteni finom. Pozitívum pluszban: halászlét kihozták hal nélkül, és még kedvezményt is kaptunk a számla végösszegéből, mert a halat nem kértük.
2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, bár a túl sok kisgyerek már a végén zavaró volt. Kialakíthatnának egy 16+ os részleget, akkor már a nagyobb gyerekkel rendelkezők is tökéletesen jól érezhetnék magukat. Az élményelemek általában mentek a medencékben. A szauna, gőz rendben volt.