Én is itt jártam

Én is itt jártam adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Tésztakedvelő  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2020.01.26

Kiváló 2017. augusztus 6.barátokkal járt itt
Aki szereti a jó hamburgert (van sok más finomság is), a remek sört, az mindenképpen látogasson el hozzájuk! A hely hangulatos, senkit ne tévesszen meg, hogy közel van a vasúti megállóhoz (nem zavaró néha egy-egy vonatfütty). A kiszolgálás mindig tökéletes! Nagyon vártuk már, hogy a város egyik legszegényebb kerületében egy ízekben gazdag vendéglátóhelyet nyissanak, megfizethető áron.
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
Elégedett voltam a tisztasággal és a wellness részlegen dolgozó személyzettel (készségesek és barátságosak voltak). Ez a recepción és vendéglátásban dolgozókra már kevésbé igaz; udvariatlanság ugyan nem történt, de kevésbé érződött a tulajdonosi szemlélet, hogy mindent megtennének a vendégért.
Átlagos 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
A büfévacsora íze és minősége javításra szorul. A szoba rendszeres szellőztetés ellenére is áporodott levegőjű maradt. A függöny minősíthetetlen szagot árasztott. A pincérek nem figyeltek kellően, rendszeresen többször kérték a szobaszámot, zavarva az étkezést. A szauna alapvetően nudista, 2 óra engedèlyezett fürdőruhában.