NizzaMelinda

NizzaMelinda adatlapja

Regisztráció2016.10.31
Utoljára itt2018.08.26

Szörnyű 2016. november 1.a párjával járt itt
Kora tavasszal jártam itt a párommal. Egy hangulatos szombat délutánt szerettünk volna eltölteni a Vár lábánál, de ez nem sikerült, sőt sikerült elrontaniuk a hangulatunkat a nap hátralévő részére. Szóval ha legközelebb hangulatos délutánra vágyom a Várban, egy szendviccsel és egy termosz teával a hátizsákban baktatni a Jávorka Sándor lépcsőn - jobb választás.
Gyenge 2016. november 1.a párjával járt itt
Kétszer jártunk a HelloHalban. Az adagok kicsik, az árak nagyok, távozáskor úgy éreztük, hogy ár-érték arányban nézve nem éri meg. Másrészt pont a halat spórolják ki a fogásokból. Első alkalommal én hal gyrost ettem, finom volt, de kevés és a krumpli dominált, halat nagyítóval kellett keresni. Egyébként a sült krumplijuk finom.
2017. május 8.a párjával járt itt
A Bocude d'Or európai verenyét 2016-ban megnyerő és 2017-ben a világ versenyen különdíjas Michelin csillagos séf, Széll Tamás és párja, Szulló Szabina vállakzása. A bisztró a Hold utcai piac 25 standján található. Telefonon foglaltunk asztalt. A személyzet gyors, kedves, a kiszolgálás tökéletes. Az ételekre nem kellett sokat várni.