nyiri

nyiri adatlapja

Regisztráció2016.01.01
Utoljára itt2018.10.05

Kiváló 2016. január 15.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű kiszolgálás,gyors segítség a személyzettől amikor,,baleset"történt asztalunknál. Az ételek (levesek,bőségtál)nagyon finomak voltak. Az italok választéka bőséges volt. Kellemes a hely,érthető volt,hogy csak időben történt asztalfoglalás után lehet csak étkezni. Alig várom, hogy jó idő legyen és a szép kerthelyiségben is ebédelhessünk.
Kiváló 2017. november 19., kollégákkal járt itt
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt.
Kiváló 2016. január 1.családjával járt itt
Isteni ételek,kedves személyzet,akik gondolnak az állatbarátokra,jók az italok,mindenben megfelelő választék a mi igényeinknek. Személyzet a második vacsora után már ismerősként üdvözölt,megjegyezték melyik helyet szeretjük,mit iszunk,sőt lefoglalták asztalunkat. Nem csalódtunk egyik alkalommal sem pedig tíz alkalommal vacsoráztunk a Tisza parti vendéglőben.