Oben87

Oben87 adatlapja

Regisztráció2017.01.02
Utoljára itt2017.04.10

2017. április 10.a párjával járt itt
Mi 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A szoba kényelmes volt a fürdő tágas. Az ételek nagyon finomak és kiadósak voltak. A személyzet nagyon kedves volt. Kitűnő hely gyerekes családoknak, a wellness részlegében fent az emeleten van egy játszósarok kialakítva ahol nagyon jó és szép állapotú játékokkal játszhatnak a kicsik és nagyok.
2017. április 10.a párjával járt itt
A hotel vendégei voltunk csak ebéd szolgáltatás nélkül. Egy nagy városi séta után igy bementünk és leültünk ebédelni. Az árak nem voltak vészesek, voltak ételkülönlegességek is. Kicsit sokat vártunk az ételre, de nagyon finom és puha volt, nem kisadagokat szolgálnak fel, hanem jó kiadós adagokat. A pincérek segítőkészek.
Átlagos 2017. április 10.a párjával járt itt
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.