Ladik Halászcsárda Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

Kiváló 2023. július 16.családjával járt itt
A környéken voltunk pár helyen az árak az egekben kicsi adagok szörnyű! De itt gyors és kedves kiszolgálás! A szakácsnak arany keze van! Jó árak finom ételek és a mennyiség is tökéletes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2020. október 7.gyerekekkel járt itt
A Tisza-tavi Ökocentrumban jártunk a gyerekekkel. Már a parkolóból láttuk a halászcsárdát, illetve a kilátótoronyból is pont rá lehetett látni az épületre, nagyon közel, a főút másik oldalán volt. Mivel a környéken nem vagyunk ismerősek, így praktikusnak tűnt, hogy itt együnk a program után. Bőven az ebédidő után érkeztünk (fél 4 körül).
Ladik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - MosdóLadik Halászcsárda Poroszló - Étel/italLadik Halászcsárda Poroszló - Étel/italLadik Halászcsárda Poroszló - Étel/italLadik Halászcsárda Poroszló - Étel/italLadik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - Étlap/itallapLadik Halászcsárda Poroszló - Étlap/itallapLadik Halászcsárda Poroszló - Étlap/itallapLadik Halászcsárda Poroszló - Étlap/itallapLadik Halászcsárda Poroszló - Étlap/itallapLadik Halászcsárda Poroszló - BelsőLadik Halászcsárda Poroszló - BelsőLadik Halászcsárda Poroszló - Külső képLadik Halászcsárda Poroszló - Belső
Kiváló 2019. május 10.a párjával járt itt
A Tisza-tavi Ökocentrum-ban voltunk egész nap,megéheztünk,láttuk hogy szemben van egy halászcsárda saját parkolóval. Feleségemmel két féle hal ételt rendeltünk. mindkettő kiváló volt. elég gyorsan el is készült. Az ár megfelelő. Halétel mellett sok mást is lehet kérni sertés stb.
Kiváló 2018. november 5.családjával járt itt
A novemberi hosszú hétvégén ebédelni indultunk. Tiszafüredre, eredetileg. Ott teltház volt,nosza menjünk Poroszlóra. Ladik Halászcsárda, az út jobb oldalán, az Ökocentrummal szemben. Mivel gyönyörű idő volt a hátsó teraszon ültünk le. Rögtön ott volt a felszolgáló fiatal, nagyon kedves hölgy.
Átlagos 2018. augusztus 7.családjával járt itt
Az étteremben udvarias felszolgáló hölgy fogadott. Kértük, hogy nézze meg az udvaron van e hely ebédelni, s mivel volt kiültünk. Harcsa halászlét rendeltünk, ami forró és finom volt. A férjem csülköt kért, ami két szelet "száraz, cipőtalpra" sikeredett hús volt, sültkrumplival.
2017. november 16.a párjával járt itt
A Tisza-tavi Ökocentrum látogatása után tértünk be ebédelni. Már kinn elolvastuk az étlapot. Nem különleges dolgokat kértünk, vegyes halászlét és tyúkhúslevest, meglepően gyorsan kiszolgáltak. Jó ízű, elegendő halat ill. húst tartalmaztak a levesek. Még palacsintát ettünk, az is finom volt.
Árak is kedvezőek. A pincérnők kedvesek voltak. Ajánlom mindenkinek.
2017. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemesen csalódtam. A csárda első ránézésre nem nyerte meg a bizalmamat. Még mielőtt bementünk volna vacsorázni megkérdeztem a gyerekeimet, hogy biztosan be akarunk erre a helyre menni. Jól tettük, hogy betértünk. A pincérnő nagyon gyorsan kedvesen hellyel kínált bennünket. Választhatunk, hogy kint vagy bent ülünk le.
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Miután hazafelé tartottunk az egy hetes nyaralásunkból, találomra álltunk meg poroszlón ebben az étteremben. Egyből az étlap nagyon megtetszett, hiszen ötletesen volt kialakítva (vágódeszkára erősített laminált lapok). A rendelésünk kitért a hal és nem hal ételekre, mivel harcsahalászlevet és erdélyi fatányérost rendeltünk.
Szörnyű 2017. június 22., csoporttal járt itt
Nagyobb csoporttal érkeztünk, előre bejelentkeztünk. Érkezésünk előtt nem sokkal szóltak, hogy csak fél órával később tudnak fogadni minket. 20 perc alatt sikerült odajönniük az asztalunkhoz, a kért italokat azután kaptuk meg, miután kihozták a kevés és hideg marhapörköltet (egyikünknek rügyező ágdarabka is jutott bele).
2017. június 7.a párjával járt itt
Nagyon finom a halászlé! A harcsapörkölt túrós csuszával kiváló, de nem csak a hal ételek ízletesek, mert mást is rendeltünk! Kedves és gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak, ajánlom mindenkinek! Az ökoparki élmények utána, kiváló lehetőség egy bőséges és finom ebéd, vagy vacsorához, csak ajánlani tudjuk és vissza fogunk menni! Üdv.