Ladik Halászcsárda Poroszló

3388 Poroszló, Kossuth L. u. 36.

Ladik Halászcsárda Poroszló a térképen

Stella Artois, Borsodi

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A novemberi hosszú hétvégén ebédelni indultunk. Tiszafüredre, eredetileg. Ott teltház volt,nosza menjünk Poroszlóra. Ladik Halászcsárda, az út jobb oldalán, az Ökocentrummal szemben. Mivel gyönyörű idő volt a hátsó teraszon ültünk le. Rögtön ott volt a felszolgáló fiatal, nagyon kedves hölgy. Halászlevet ettünk, pont a mi ízlésünknek megfelelő, sok hallal, csípősen, kicsit zsírosan.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Az étteremben udvarias felszolgáló hölgy fogadott. Kértük, hogy nézze meg az udvaron van e hely ebédelni, s mivel volt kiültünk. Harcsa halászlét rendeltünk, ami forró és finom volt. A férjem csülköt kért, ami két szelet "száraz, cipőtalpra" sikeredett hús volt, sültkrumplival. Én harcsapaprikàst kértem túróscsuszával, ami ízre nem volt rossz, viszont hideg volt, az adag pedig nagyon kicsi.

Kyra TOP szállásértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Tisza-tavi Ökocentrum látogatása után tértünk be ebédelni. Már kinn elolvastuk az étlapot. Nem különleges dolgokat kértünk, vegyes halászlét és tyúkhúslevest, meglepően gyorsan kiszolgáltak. Jó ízű, elegendő halat ill. húst tartalmaztak a levesek. Még palacsintát ettünk, az is finom volt. Árak is kedvezőek. A pincérnők kedvesek voltak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Nagyon kellemesen csalódtam. A csárda első ránézésre nem nyerte meg a bizalmamat. Még mielőtt bementünk volna vacsorázni megkérdeztem a gyerekeimet, hogy biztosan be akarunk erre a helyre menni. Jól tettük, hogy betértünk. A pincérnő nagyon gyorsan kedvesen hellyel kínált bennünket. Választhatunk, hogy kint vagy bent ülünk le.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Miután hazafelé tartottunk az egy hetes nyaralásunkból, találomra álltunk meg poroszlón ebben az étteremben. Egyből az étlap nagyon megtetszett, hiszen ötletesen volt kialakítva (vágódeszkára erősített laminált lapok). A rendelésünk kitért a hal és nem hal ételekre, mivel harcsahalászlevet és erdélyi fatányérost rendeltünk.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyobb csoporttal érkeztünk, előre bejelentkeztünk. Érkezésünk előtt nem sokkal szóltak, hogy csak fél órával később tudnak fogadni minket. 20 perc alatt sikerült odajönniük az asztalunkhoz, a kért italokat azután kaptuk meg, miután kihozták a kevés és hideg marhapörköltet (egyikünknek rügyező ágdarabka is jutott bele).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagyon finom a halászlé! A harcsapörkölt túrós csuszával kiváló, de nem csak a hal ételek ízletesek, mert mást is rendeltünk! Kedves és gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak, ajánlom mindenkinek! Az ökoparki élmények utána, kiváló lehetőség egy bőséges és finom ebéd, vagy vacsorához, csak ajánlani tudjuk és vissza fogunk menni! Üdv.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Most voltunk nemrég, úgyhogy friss élmények vannak. Mivel kiszorultunk a nagy étteremből, ezért ez volt a második kiválasztott, az értékelések alapján. Nem bántuk meg. Én harcsa halászlevet ettem, meg egy mákosgubás palacsintát. Mindkettő EXTRA finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek. A pincér lányok aranyosak, csak sajnos több időt kell várni a kajára mint kéne.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Augusztus 15-én jártunk itt legutóbb. A színvonal az elmúlt év óta romlott. Rozé bor nincs, pedig a melegben a rozéfröccs alap lenne. A pincér kedves, a kiszolgálás gyors. Kétszemélyes haltálat kértünk, meg elvitelre két ételt. A tálon a füszeres ponty jó ízű, de nincs átsütve, az orly fogas bundája a szivacsra emlékeztet.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 3 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2018.12.22.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2018.09.01. - 2018.12.23.
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.833 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2018.09.18. - 2018.12.23.
Vár Camping
Sirok
2 nap/1 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.10.31.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Ladik Halászcsárda PoroszlóX