Ladik Halászcsárda Poroszló

3388 Poroszló, Kossuth L. u. 36.

Ladik Halászcsárda Poroszló a térképen

1900 Ft (kb. ár)
Stella Artois, Borsodi

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Az étteremben udvarias felszolgáló hölgy fogadott. Kértük, hogy nézze meg az udvaron van e hely ebédelni, s mivel volt kiültünk. Harcsa halászlét rendeltünk, ami forró és finom volt. A férjem csülköt kért, ami két szelet "száraz, cipőtalpra" sikeredett hús volt, sültkrumplival. Én harcsapaprikàst kértem túróscsuszával, ami ízre nem volt rossz, viszont hideg volt, az adag pedig nagyon kicsi.

Kyra TOP szállásértékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Tisza-tavi Ökocentrum látogatása után tértünk be ebédelni. Már kinn elolvastuk az étlapot. Nem különleges dolgokat kértünk, vegyes halászlét és tyúkhúslevest, meglepően gyorsan kiszolgáltak. Jó ízű, elegendő halat ill. húst tartalmaztak a levesek. Még palacsintát ettünk, az is finom volt. Árak is kedvezőek. A pincérnők kedvesek voltak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Nagyon kellemesen csalódtam. A csárda első ránézésre nem nyerte meg a bizalmamat. Még mielőtt bementünk volna vacsorázni megkérdeztem a gyerekeimet, hogy biztosan be akarunk erre a helyre menni. Jól tettük, hogy betértünk. A pincérnő nagyon gyorsan kedvesen hellyel kínált bennünket. Választhatunk, hogy kint vagy bent ülünk le.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Miután hazafelé tartottunk az egy hetes nyaralásunkból, találomra álltunk meg poroszlón ebben az étteremben. Egyből az étlap nagyon megtetszett, hiszen ötletesen volt kialakítva (vágódeszkára erősített laminált lapok). A rendelésünk kitért a hal és nem hal ételekre, mivel harcsahalászlevet és erdélyi fatányérost rendeltünk.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyobb csoporttal érkeztünk, előre bejelentkeztünk. Érkezésünk előtt nem sokkal szóltak, hogy csak fél órával később tudnak fogadni minket. 20 perc alatt sikerült odajönniük az asztalunkhoz, a kért italokat azután kaptuk meg, miután kihozták a kevés és hideg marhapörköltet (egyikünknek rügyező ágdarabka is jutott bele).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagyon finom a halászlé! A harcsapörkölt túrós csuszával kiváló, de nem csak a hal ételek ízletesek, mert mást is rendeltünk! Kedves és gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak, ajánlom mindenkinek! Az ökoparki élmények utána, kiváló lehetőség egy bőséges és finom ebéd, vagy vacsorához, csak ajánlani tudjuk és vissza fogunk menni! Üdv.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Most voltunk nemrég, úgyhogy friss élmények vannak. Mivel kiszorultunk a nagy étteremből, ezért ez volt a második kiválasztott, az értékelések alapján. Nem bántuk meg. Én harcsa halászlevet ettem, meg egy mákosgubás palacsintát. Mindkettő EXTRA finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek. A pincér lányok aranyosak, csak sajnos több időt kell várni a kajára mint kéne.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Augusztus 15-én jártunk itt legutóbb. A színvonal az elmúlt év óta romlott. Rozé bor nincs, pedig a melegben a rozéfröccs alap lenne. A pincér kedves, a kiszolgálás gyors. Kétszemélyes haltálat kértünk, meg elvitelre két ételt. A tálon a füszeres ponty jó ízű, de nincs átsütve, az orly fogas bundája a szivacsra emlékeztet.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29.
Átutaztunk Poroszlón ,találomra választottuk az éttermet . Dél körül értünk oda voltak rajtunk kivül is , de nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételt. Kedves,gyors kiszolgálás, finom ételek ( a halászlevet nem szabad kihagyni ! )Normális árak! Bár a kinti padok picit kényelmetlenek és a kerthelyiség kánikulában elbirna néhány ventillátort!

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Nosztalgia és Török fürdő belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2018.10.18.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna rituálékkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.21.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.19.
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 7.900 - 8.567,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2019.06.14.
Servita Udvarház Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kedvezménnyel
2018.01.02. - 2018.12.31.
Eged Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.02.28.
Kristály Apartman
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Hajnal Hotel Poroszló
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Poroszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

Ladik Halászcsárda PoroszlóX