Ladik Halászcsárda Poroszló

3388 Poroszló, Kossuth L. u. 36.

Ladik Halászcsárda Poroszló a térképen

Stella Artois, Borsodi

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A novemberi hosszú hétvégén ebédelni indultunk. Tiszafüredre, eredetileg. Ott teltház volt,nosza menjünk Poroszlóra. Ladik Halászcsárda, az út jobb oldalán, az Ökocentrummal szemben. Mivel gyönyörű idő volt a hátsó teraszon ültünk le. Rögtön ott volt a felszolgáló fiatal, nagyon kedves hölgy. Halászlevet ettünk, pont a mi ízlésünknek megfelelő, sok hallal, csípősen, kicsit zsírosan.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Az étteremben udvarias felszolgáló hölgy fogadott. Kértük, hogy nézze meg az udvaron van e hely ebédelni, s mivel volt kiültünk. Harcsa halászlét rendeltünk, ami forró és finom volt. A férjem csülköt kért, ami két szelet "száraz, cipőtalpra" sikeredett hús volt, sültkrumplival. Én harcsapaprikàst kértem túróscsuszával, ami ízre nem volt rossz, viszont hideg volt, az adag pedig nagyon kicsi.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Tisza-tavi Ökocentrum látogatása után tértünk be ebédelni. Már kinn elolvastuk az étlapot. Nem különleges dolgokat kértünk, vegyes halászlét és tyúkhúslevest, meglepően gyorsan kiszolgáltak. Jó ízű, elegendő halat ill. húst tartalmaztak a levesek. Még palacsintát ettünk, az is finom volt. Árak is kedvezőek. A pincérnők kedvesek voltak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Nagyon kellemesen csalódtam. A csárda első ránézésre nem nyerte meg a bizalmamat. Még mielőtt bementünk volna vacsorázni megkérdeztem a gyerekeimet, hogy biztosan be akarunk erre a helyre menni. Jól tettük, hogy betértünk. A pincérnő nagyon gyorsan kedvesen hellyel kínált bennünket. Választhatunk, hogy kint vagy bent ülünk le.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Miután hazafelé tartottunk az egy hetes nyaralásunkból, találomra álltunk meg poroszlón ebben az étteremben. Egyből az étlap nagyon megtetszett, hiszen ötletesen volt kialakítva (vágódeszkára erősített laminált lapok). A rendelésünk kitért a hal és nem hal ételekre, mivel harcsahalászlevet és erdélyi fatányérost rendeltünk.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyobb csoporttal érkeztünk, előre bejelentkeztünk. Érkezésünk előtt nem sokkal szóltak, hogy csak fél órával később tudnak fogadni minket. 20 perc alatt sikerült odajönniük az asztalunkhoz, a kért italokat azután kaptuk meg, miután kihozták a kevés és hideg marhapörköltet (egyikünknek rügyező ágdarabka is jutott bele).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagyon finom a halászlé! A harcsapörkölt túrós csuszával kiváló, de nem csak a hal ételek ízletesek, mert mást is rendeltünk! Kedves és gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak, ajánlom mindenkinek! Az ökoparki élmények utána, kiváló lehetőség egy bőséges és finom ebéd, vagy vacsorához, csak ajánlani tudjuk és vissza fogunk menni! Üdv.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Most voltunk nemrég, úgyhogy friss élmények vannak. Mivel kiszorultunk a nagy étteremből, ezért ez volt a második kiválasztott, az értékelések alapján. Nem bántuk meg. Én harcsa halászlevet ettem, meg egy mákosgubás palacsintát. Mindkettő EXTRA finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek. A pincér lányok aranyosak, csak sajnos több időt kell várni a kajára mint kéne.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Augusztus 15-én jártunk itt legutóbb. A színvonal az elmúlt év óta romlott. Rozé bor nincs, pedig a melegben a rozéfröccs alap lenne. A pincér kedves, a kiszolgálás gyors. Kétszemélyes haltálat kértünk, meg elvitelre két ételt. A tálon a füszeres ponty jó ízű, de nincs átsütve, az orly fogas bundája a szivacsra emlékeztet.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
2019.02.27. - 2019.04.29.
Borostyán Vendégház
Egerszalók
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.18.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 3.550 - 3.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.955,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2019.02.01. - 2019.05.30.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Invest Vendégház
Phőnix Hotel
Tiszaújváros
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2019.12.31.

Szállodák Poroszló környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Pünkösdi hétvége (min. 3 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Aurora téli napok (min. 2 éj)

Ladik Halászcsárda PoroszlóX