Ladik Halászcsárda Poroszló

3388 Poroszló, Kossuth L. u. 36.

Ladik Halászcsárda Poroszló a térképen

1900 Ft (kb. ár)
Stella Artois, Borsodi

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
A Tisza-tavi Ökocentrum-ban voltunk egész nap,megéheztünk,láttuk hogy szemben van egy halászcsárda saját parkolóval. Feleségemmel két féle hal ételt rendeltünk. mindkettő kiváló volt. elég gyorsan el is készült. Az ár megfelelő. Halétel mellett sok mást is lehet kérni sertés stb. Egyetlen javaslatom lenne:Egy kis belső és külső átalakitás ráférne az épületre,sokkal több vendéget odacsalogatna.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A novemberi hosszú hétvégén ebédelni indultunk. Tiszafüredre, eredetileg. Ott teltház volt,nosza menjünk Poroszlóra. Ladik Halászcsárda, az út jobb oldalán, az Ökocentrummal szemben. Mivel gyönyörű idő volt a hátsó teraszon ültünk le. Rögtön ott volt a felszolgáló fiatal, nagyon kedves hölgy. Halászlevet ettünk, pont a mi ízlésünknek megfelelő, sok hallal, csípősen, kicsit zsírosan.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Az étteremben udvarias felszolgáló hölgy fogadott. Kértük, hogy nézze meg az udvaron van e hely ebédelni, s mivel volt kiültünk. Harcsa halászlét rendeltünk, ami forró és finom volt. A férjem csülköt kért, ami két szelet "száraz, cipőtalpra" sikeredett hús volt, sültkrumplival. Én harcsapaprikàst kértem túróscsuszával, ami ízre nem volt rossz, viszont hideg volt, az adag pedig nagyon kicsi.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Tisza-tavi Ökocentrum látogatása után tértünk be ebédelni. Már kinn elolvastuk az étlapot. Nem különleges dolgokat kértünk, vegyes halászlét és tyúkhúslevest, meglepően gyorsan kiszolgáltak. Jó ízű, elegendő halat ill. húst tartalmaztak a levesek. Még palacsintát ettünk, az is finom volt. Árak is kedvezőek. A pincérnők kedvesek voltak.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Nagyon kellemesen csalódtam. A csárda első ránézésre nem nyerte meg a bizalmamat. Még mielőtt bementünk volna vacsorázni megkérdeztem a gyerekeimet, hogy biztosan be akarunk erre a helyre menni. Jól tettük, hogy betértünk. A pincérnő nagyon gyorsan kedvesen hellyel kínált bennünket. Választhatunk, hogy kint vagy bent ülünk le.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Miután hazafelé tartottunk az egy hetes nyaralásunkból, találomra álltunk meg poroszlón ebben az étteremben. Egyből az étlap nagyon megtetszett, hiszen ötletesen volt kialakítva (vágódeszkára erősített laminált lapok). A rendelésünk kitért a hal és nem hal ételekre, mivel harcsahalászlevet és erdélyi fatányérost rendeltünk.

2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nagyobb csoporttal érkeztünk, előre bejelentkeztünk. Érkezésünk előtt nem sokkal szóltak, hogy csak fél órával később tudnak fogadni minket. 20 perc alatt sikerült odajönniük az asztalunkhoz, a kért italokat azután kaptuk meg, miután kihozták a kevés és hideg marhapörköltet (egyikünknek rügyező ágdarabka is jutott bele).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagyon finom a halászlé! A harcsapörkölt túrós csuszával kiváló, de nem csak a hal ételek ízletesek, mert mást is rendeltünk! Kedves és gyors a kiszolgálás, az árak elfogadhatóak, ajánlom mindenkinek! Az ökoparki élmények utána, kiváló lehetőség egy bőséges és finom ebéd, vagy vacsorához, csak ajánlani tudjuk és vissza fogunk menni! Üdv.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 24.
Most voltunk nemrég, úgyhogy friss élmények vannak. Mivel kiszorultunk a nagy étteremből, ezért ez volt a második kiválasztott, az értékelések alapján. Nem bántuk meg. Én harcsa halászlevet ettem, meg egy mákosgubás palacsintát. Mindkettő EXTRA finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek. A pincér lányok aranyosak, csak sajnos több időt kell várni a kajára mint kéne.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Sirok
2020.07.13. - 2021.07.13.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.31.
Jázmin Vendégház
2020.07.13. - 2020.09.14.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.12.16.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.09.20.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.430,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.17.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
2020.07.13. - 2020.09.30.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Harmony Vendégház
Egerszalók
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.11.22.
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2021.07.13.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.11.22.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Ladik Halászcsárda PoroszlóX