Nr.8. Étterem Hajdúszoboszló

Nr.8. Étterem HajdúszoboszlóNr.8. Étterem Hajdúszoboszló
Nr.8. Étterem HajdúszoboszlóNr.8. Étterem Hajdúszoboszló

Nr.8. Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Nr8 Étterem.
Mit is jelent, éttermünkben egy tányér étel, egy tányér boldogságot, egy gasztronómiai utazást!
Elhozzuk messzi tájak ízeit, a hazai ínyencségek birodalmát, szállj fel utazz velünk ,az ízek vonatán, száguldjunk együtt az íz kavalkádok birodalmába!

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Nr.8. Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2022. december 20.egyedül járt itt
A Nr. 8. nevű bisztró üde színfolt a hajdúszoboszlói vendéglátás kissé egyhangú palettáján. A beltér modern, de nem szembántó, a bejáratnál jó állapotban levő hordók, a hely külső megjelenése a pubokat idézi valamelyest. Szinte egész falnyi ablakok biztosítják a fényt a terem nagy részében, hangulatos a fából ácsolt tetőszerkezet és az azt tartó faoszlop-rendszer.
Kiváló 2022. november 6.gyerekekkel járt itt
Itt ettünk a legszínvonalasabb helyen Hajdúszoboszlón véleményem szerint. Ugyanakkor ez volt a legdrágább étkezésünk a városban, pedig jártunk még pár másik helyen is. Cserébe valóban finom ételeket kaptunk , tiszta, kulturált, igényesen kialakított, modern, XXI. századi környezetben.
Nr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - EgyébNr.8. Étterem Hajdúszoboszló - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 5.családjával járt itt
Csak egy kávéra, kapuccsinóra tértünk be a családdal. A rendelést azonnal felvették és pár perc után már meg is kaptuk. Minden finom volt. A klubkártyámra a húsz százalék kedvezményt megkaptam. Ami meglepő, hogy bankkártyával nem tudtam fizetni, csak készpénzes fizetésre volt lehetőségem. Remélem, hogy legközelebbre már ez is megoldódik.
2017. április 10.a párjával járt itt
A hotel vendégei voltunk csak ebéd szolgáltatás nélkül. Egy nagy városi séta után igy bementünk és leültünk ebédelni. Az árak nem voltak vészesek, voltak ételkülönlegességek is. Kicsit sokat vártunk az ételre, de nagyon finom és puha volt, nem kisadagokat szolgálnak fel, hanem jó kiadós adagokat. A pincérek segítőkészek. Szolt zene a háttérben. Kellemesen eltöltött ebéd volt!
2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
Vacsorázni tértünk be egy baráti házaspárral ebbe az étterembe ! Kellemes idő volt igy a kerthelyiségben foglaltunk helyet ! Élőzene szólt,bár azt a szemközti hotel zenekarától nem igazán lehetett hallani! Mindannyian frissensültet rendeltünk,amit izletesnek és finomnak találtunk a hozzárendelt körettel és salátával együtt !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 23.a párjával járt itt
Egy közeli szálló vendégeiként olyan helyet kerestünk, ahol olcsón ebédelhetnénk, sajnos a szálló, ahol voltunk nem árult menüt, és nagyon magasak voltak az áraik. A közelben találtuk ezt az éttermet, és kétféle menü közül lehetett választani, nagyon baráti áron. A férjem orjalevest és paprikás csirkét evett nokedlivel, finom és normál adag volt.
Szörnyű 2013. május 2.a párjával járt itt
Nagyon frekventált és jó környezetben helyezkedik el, sajnos az ételek minősége nem megfelelő. Nem forrón szolgálják fel az ételt és nagyon olajosak. Érződik, hogy nem friss olajban sütik az ételeket. A gyümölcsleves kissé sós ízű, nem elég édes volt.
Nr.8. Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 8
+3652270264
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
grill ételek