Boldogkői vár Boldogkőváralja

Boldogkői vár Boldogkőváralja
Boldogkői vár BoldogkőváraljaBoldogkői vár Boldogkőváralja
Boldogkői vár BoldogkőváraljaBoldogkői vár Boldogkőváralja

Boldogkői vár Boldogkőváralja bemutatkozása

Magyarország egyik legszebb várának tartják a Boldogkőváralján található építményt, mely a túrázók számára is kedvelt célpont, hiszen a Kéktúra útvonalán található. Az 1200-as években épült erődítményt alaposan megrángatták az évszázadok, mégis az egyik legjobb állapotban fennmaradt középkori várunk.

Angyal Villa Rátka - Napi ár reggelivel
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Boldogkői vár Boldogkőváralja vélemények

Kihagyhatatlan 2024. január 27.családjával járt itt
Visszatérő látogatók vagyunk. Élvezettel hallgattuk a csodaszép előadást a korabeli ruhába öltözött és ízes korabeli beszéddel előadott történetet a vár keletkezéséről. Érdekes volt a lovagok harci bemutatója is.
Szép kilátással kellemes időtöltés volt.
Boldogkői vár Boldogkőváralja - Külső képBoldogkői vár Boldogkőváralja - Külső képBoldogkői vár Boldogkőváralja - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Aki az ország észak-keleti részében jár ne hagyja ki ezt a várat sem. Feleségemmel Sárospatakon töltött 3 nap utolsó kiránduló helyeként látogattunk el Boldogkő Várába. Nagyon szép állapotban lévő vár. Építészeti csoda a régmúltban, ahogy a sziklára felépítették. Nagyon visszaadja a vár a régi kor hangulatát, amit a kiállító termek még látványosabbá tesznek.
Boldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - Egyéb
Érdekes 2023. szeptember 11.barátokkal járt itt
A vár belső felújítása zajlott mikor első ízben ott jártunk, így csak kívülről nézhettük meg. Most ismét sikerült eljutni, igaz esőben, de hát az idő kiszámíthatatlan néha. Sok helyen törekednek az akadálymentesítésre, sajnos itt nem. Esőben a kövek, sőt a fa feljáró is csúszik. A várba vezető kőlépcső mellé nagyon elkéne a korlát.
Boldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - EgyébBoldogkői vár Boldogkőváralja - Egyéb
Átlagos 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Remek kilátás a várból a csodálatos tájra. A vár jól megközelíthető, bejárható. A péntek már hétvége, de a beharangozott programok csak részben kerültek megtartásra. A belépőjegy nagyon drága, megegyezik a Szépművészeti Múzeumban a közelmúltban meglátott Csontváry kiállítással. A berendezés pedig, pl.
Kihagyhatatlan 2023. március 7.a párjával járt itt
Bakancslistás hely volt mindig is nekem...
Sikerült olyankor menni, amikor még nem volt tömeg, nyugodtan tudtuk élvezni a csodálatos kilátást.
Az ólomkatona kiállítás is nagyon tetszett.
Kihagyhatatlan 2022. április 25.gyerekekkel járt itt
A Húsvéti hosszúhétvégén úgy gondoltuk kirándulunk egyet Boldogkőváraljára és megnézzük a Boldogkő várát. Nekünk Alföldieknek mindíg a hegyvidék tetszik. Ezért is választottuk ez a távoli helyet. Minden hétvégén programok vannak a várban. Nem volt ez most sem máshogy. Gyönyörű helyen van a vár,szép a kilátás.
Kihagyhatatlan 2022. február 7.a párjával járt itt
Csodás hely, amit mindenkinek érdemes megnézni. Kilátás szép, a tárlat változatos. A felső szinten hatalmas terepasztal van. Mi ősszel voltunk, akkor kevesebben voltak, ami nem is volt baj.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Szép a vár, főleg a sziklára épített híd adja a különlegességét. A híd végén lévő őrtorony tökéletes kilátópont, innen (és magáról a hídról is) gyönyörű a kilátás a környékre. Nagyon népszerű hely már önmagában is, de rendszeresek a programok, így rengetegen látogatják, ezért tömegre kell számítani.
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Zempléni családi nyaralásunkat itt kezdtük, a Boldogkő vára meghódításával, ahol korábban még egyikünk sem járt. Amiről ez a vár mindenkinek ismerős lehet, az a megfigyelőbástya, ami a szélső sziklaperemen található, és a várból egy védett lépcsős folyosón közelíthető meg. A vár a 13.
Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja - Boldogkői vár Boldogkőváralja -
Kihagyhatatlan 2019. július 20.gyerekekkel járt itt
A régmúlt emlékeit próbáltuk felidézni öt éves unokánk számára. A vár csodálatos képet mutat már a távlatokból is. A kanyargós felvezető úton egyre élesebben rajzolódott ki a szépen,igényesen felújított vár. A gyerekeknek már a kapuig való feljutás is egy jó séta,de a várban nem várt meglepetések fogadtak minket.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Boldogkői vár Boldogkőváralja a térképen
3885 BoldogkőváraljaPetőfi Sándor utca