paki1968

paki1968 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2022.06.04

Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Immár harmadszorra töltöttünk ott 5 illetve 4 éjszakát gyermekeimmel. Mindhárom alkalommal az Erzsébet programon keresztül nyaraltunk itt. Mi csodálatosan éreztük magunkat. A standard szobák is nagyon kényelmesek voltak. Az éttermi szolgáltatás pedig első osztályú volt,bőséges volt a választék és minden nagyon finom is volt.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
2015. októberében jártam itt családommal,az Erzsébet Program keretén belül. 2 pici és egy kamasz gyerekkel voltunk. Amikor odaértünk,nagyon kedvesen fogadtak minket,már a szálloda kapujában. Az ott lévő biztonsági őr kedvesen útba igazított minket,így tényleg minden fennakadás nélkül érkeztünk a recepcióhoz.
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd -
Gyenge 2014. július 1.gyerekekkel járt itt
2013 júniusában jártunk itt családostól barátokkal együtt:A szállodai szobák nem voltak valami szépek,csak az apartman,amit mi kaptunk két gyermekünkkel. Barátaink és másik 5 családtagunk egy felsőbb szinte 2-4 ágyas szobákban voltak elhelyezve,amelyek közül a 4 ágyasban e,emeletes ágy volt . AZ apartman viszont nagyon szép volt.