Pamcsi

Pamcsi adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.08.07

Kiváló 2014. február 10.a párjával járt itt
Már többször voltunk ebben az éttereben és nemsoká ismét vendégeik leszünk! Az étterem jól megközelíthető, hangulatos és tágas. Fantasztikus ízekkel találkoztunk és bőséges adagokkal, melynél az ár érték arány megfelelő volt! Az is jó, hogy napközben önkiszolgáló jelleggel lehet ebédelni, mindenki kedvére választhat a változatos ételek közzül.
2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Ez egy nagyon hangulatos, kellemes környezetben található cukrászda, étterem. A sütemények és fagylaltok isteniek, különlegesek és rendkívül guszták. A hely tiszta, a kiszolgálók kedvesek. Egyetlen negatívumot tudok csak megemlíteni az étteremről, azt, hogy a múltoki rántott szeletem igen csak féligsültre sikerült, annak ellenére, hogy közelített a papírvékonyhoz!
Gyenge 2013. szeptember 11.a párjával járt itt
Bár a hotel valóban jó helyen van, hisz közel a csodás belváros, mégis nagy csalódás volt ez a szálláshely. A pince és az azt bemutató Józsi Bácsi nagyon egyedi és nagyszerű volt, amilyen az ételek is, de a szálloda 3 csillagos része, kritikán és besoroláson aluli! Csatlakozom az előttem szólóhoz, hisza szobak és a fürdőszoba állapota katasztrofális.