pásztivilmos

pásztivilmos adatlapja

Regisztráció2017.08.23
Utoljára itt2020.09.16

Érdekes 2019. július 8.a párjával járt itt
Mivel a strandról nincs lehetőségem írni, gondoltam ide írok. Kint, a főbejáratnál az ember azt gondolná, hogy bent legalább olyan színvonal fogadja, mint odakint. Ehhez képest jön a meglepetés. A strand valóban szuper minden tekintetben. A szórakozást azomban különbōző apróságok beárnyékolják.
Átlagos 2017. október 2.a párjával járt itt
Ismerőseim óvva intettek attól, hogy bemenjünk a Balajti cukrászdába. De mi bizakodtunk, hátha rosszul gondolták. Bementünk. Külsőre szimpatikusnak tűnt. Feltűnt, hogy a középkorú eladónak a mutató és középső újján igénytelen 1+es és kettes tetova szám volt. Kértünk két süteményt. Az én tányéromra mást kezdett tenni, mint amit kértem.
Kiváló 2017. október 3.a párjával járt itt
Ez a cukrászda nem csak egyszerűen kiváló, hanem ez maga az Etalon. Nyugodtan kijelenthetem, hogy a világon senki nem készít jobb fagyit náluk. A süteményeik olyan, ha a megkóstolom, mosolyognom kell és ösztönösen megfogalmazódik bennem, hogy "ez az". Ilyen ízek mégsem csak a mesében léteznek. De csak egyedül itt létezik.