A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged
6720 Szeged, Kárász utca 6.

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged a térképen

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Júniusi szegedi hónapom egyik mérföldkövének tekintem a sétálóutca ismert cukrászdáját. Az intézmény a Kárász utca egyik sarokházában található, óriási terasz-résszel. Nem sorolom azokat a közeli egységeket, melyek valódi konkurenciát jelentenek még azon tesztelő szemszögéből is, ki a Dunántúlról keveredett ide.

Szakács Ági TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Pár napot töltöttünk Szegeden. Egyik este séta közben fedeztük fel a cukit, elhatároztuk, beülünk egyik nap. Másnap este arra jártunk, nosza, együnk egy kis fagyit! Mivel nagyon jó idő volt, kint foglaltunk helyet. Szinte teltház volt, a pincérek egy pillanatra sem álltak meg. Két kávés fagyikelyhet és egy pohár sört rendeltünk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Hazaindulás előtt megkívántuk a fagylaltot, a legközelebb eső helyet választottuk, ezért kötöttünk ki az A Capella cukrászdában. Sajnos szabad helyek egy tavaszi szombat kora délután nem igazán voltak, de a kínálattal, a hely szépségével elégedett vagyok. Az ízélmény megfelelő, nagyon örülök, hogy a paleo étrend szerint étkezők is széles körből tudnak választani maguknak desszertet.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Szeged legforgalmasabb,legjobb cukrászdájának számít,érthetetlen miért. Süteményt szerettünk volna enni szombat délutàn,ezt a helyet vàlasztottuk,nagy hiba volt. A krémes fura ízű volt,a többi süti meg szàraz. Ezt jeleztük,de a kiszolgàlót nem nagyon érdekelte. Mindegy,fizettünk,csalódottan tàvoztunk.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Szeged belvárosi cukrászda, állítólag nagyon híres, hétköznap délután. Teltház, pár szabad asztal. Süteményt szerettünk volna enni hárman, de akármit választottunk, mindenre az volt a válasz, hogy nincs, vagy elfogyott. Kérdeztük, hogy akkor mi van, választ nem kaptunk. A pincér egyedül volt, neki mindegy volt, hogy ott vagyunk- e vagy sem, rendelünk-e vagy nem.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Szeged menő cukrászdája,de korántsem olyan jó mint ahogy a turisták gondolják.Mivel a Belvárosban van,a teraszon jókat lehet ücsörögniSütemények nem mindig frissek,sőt nem is mondanám,hogy a legfinomabbak.Kiszolgáló személyzet folyton cserélődik.A fagyikról sem sok jó mondható.Egyszer érdemes kipróbálni,de vannak sokkal jobb helyek Szegeden.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Szegeden nagyon híresnek számít az A Capella cukrászda,de szerintem semmi különleges nincs benne,sőt drága. A sütemények,fagyik sem annyira finomak,hogy ez külön említést érdemelhetne. A wc napközben koszos,wc papír sincsen,asztalok ragadnak fent a galérián. Igaz ettől függetlenül sokan mégis ezt a cukrászdát választják,de Szegeden van sok,ennél ezerszer jobb.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nyáron mindig ide szoktunk járni fagyizni hiszen jó helyen van, bőven van választék és finomak szoktak lenni. Legutóbb kipróbáltam az őrség aranya és a sós karamell ízű prémium fagylaltokat kissé magasabb áron, ám az őrség aranya elég nagy csalódás volt, teljesen jellegtelen és egyízű volt, nem is emlékeztetett a tortára.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
finom, természetes anyagból készült és nagy adag a fagylalt átlagos cukrász áron. nyári csúcs szezonban kissé török-zsibvásáros a hangulat, de nem vészes pár perc alatt kiszolgálnak, ha a pulthoz megyünk még ennél is hamarabb. A személyzet kedves és udvarias, ahogy egy ilyen patinás cukrászdától el várható.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A rendelés felvétel borzasztó lassú, s ez után újabb várakozás, hogy megkaphasd. Mindezt elég borsos áron. A kávé finom volt, de a sütemények teljesen átlagosak. A sacher szelet tésztája száraz, a kókuszgolyó émelyítően édes. A gesztenyés sütit a zselatin tartotta össze. Nem valami nagy eresztés.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Vén Diófa Vendégház Szeged
2019.03.21. - 2020.03.21.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 20.646,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.12.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.08.31.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.06. - 2019.05.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.03.21. - 2020.03.21.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2019.12.27.
Tisza Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, páros masszázzsal, fürdőbelépővel, múzeum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.24. - 2019.04.30.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2018.03.18. - 2019.05.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.04.30.

Szállodák Szegeden és környékén
Novotel Szeged Hotel Szeged
A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával...
Gyopárosfürdő, Orosháza központjától 2 kilométerre, csendes üdülőövezetben várja...
Kisteleki feltöltődés 2=3
Húsvéti ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas kikapcsolódás a télben - fürdőbelépővel (min. 2 éj)

A Capella Cukrászda és Kávéház SzegedX