A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged
6720 Szeged, Kárász utca 6.

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2021. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. március 28.
Vendéglátói szempontból , is gyengének nevezhető a hely . De az igazi baj csak ezen felül következik a SÜTEMÉNYEK . A tortákban található krémek kritikán aluliak , túl cukrozott CSOMÓS moussenak “csúfolt “ valamik. A tortákban lévő tejszín a kitúrósodás előtti utolsó szintig túl voltak habosítva , ezenkívül több süteményben is a zselatinnal bevont gyümölcsök keserűek voltak .

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Ma reggel férjemmel bementünk a cukrászdába,és kértünk 1 kg burgonyás pogácsát. Sajnos korábban már úgy jártunk az ugyancsak reggeli órákban vásárolt pogácsa egy része állaga alapján érezhetően előző napi volt,amit csak otthon vettünk észre. Ezt szerettük volna ma elkerülni,és emiatt a bennünket kiszolgáló fiatal hölgyet megkértük,hogy legyenszíves egy darabot adni,amit kifizetünk,de szeretnénk megkóstólni.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Friss az élmény. Ma kora este a családommal bementünk az üzletbe, mert ki szerettük volna próbálni a helyet. Nagyon színvonal alatti, lekezelő kiszolgálásban részesültünk. A pultosnak nem nevezhető lány flegma volt. A fagyi ehetetlen, íztelen maszlag. Nem kedvesek a fizető vendégekkel. Én kipróbáltam de másnak nem fogom ajánlani ezt a helyet.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
A menő cukrászdákkal mindig az szokott a baj lenni, hogy rossz a minőség. Ez sajnos most is így volt. Kétszer voltunk itt. Másodszor azért, mert egy kísérlet nem kísérlet. Én kókuszos tekercset ettem, aztán házi zserbót. Ehető volt. Ha a párom így csinálta volna meg, azt mondtam volna, hogy elmegy, de nem kellene erőltetni. Aztán jött a fagyi.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Szörnyű a fagylalt volt a legnagyobb csalódás számomra. Mindenki idegbeteg kiabálás stb dolgozók hulla fáradtak.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Júniusi szegedi hónapom egyik mérföldkövének tekintem a sétálóutca ismert cukrászdáját. Az intézmény a Kárász utca egyik sarokházában található, óriási terasz-résszel. Nem sorolom azokat a közeli egységeket, melyek valódi konkurenciát jelentenek még azon tesztelő szemszögéből is, ki a Dunántúlról keveredett ide.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Pár napot töltöttünk Szegeden. Egyik este séta közben fedeztük fel a cukit, elhatároztuk, beülünk egyik nap. Másnap este arra jártunk, nosza, együnk egy kis fagyit! Mivel nagyon jó idő volt, kint foglaltunk helyet. Szinte teltház volt, a pincérek egy pillanatra sem álltak meg. Két kávés fagyikelyhet és egy pohár sört rendeltünk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Hazaindulás előtt megkívántuk a fagylaltot, a legközelebb eső helyet választottuk, ezért kötöttünk ki az A Capella cukrászdában. Sajnos szabad helyek egy tavaszi szombat kora délután nem igazán voltak, de a kínálattal, a hely szépségével elégedett vagyok. Az ízélmény megfelelő, nagyon örülök, hogy a paleo étrend szerint étkezők is széles körből tudnak választani maguknak desszertet.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Szeged legforgalmasabb,legjobb cukrászdájának számít,érthetetlen miért. Süteményt szerettünk volna enni szombat délutàn,ezt a helyet vàlasztottuk,nagy hiba volt. A krémes fura ízű volt,a többi süti meg szàraz. Ezt jeleztük,de a kiszolgàlót nem nagyon érdekelte. Mindegy,fizettünk,csalódottan tàvoztunk.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Szeged belvárosi cukrászda, állítólag nagyon híres, hétköznap délután. Teltház, pár szabad asztal. Süteményt szerettünk volna enni hárman, de akármit választottunk, mindenre az volt a válasz, hogy nincs, vagy elfogyott. Kérdeztük, hogy akkor mi van, választ nem kaptunk. A pincér egyedül volt, neki mindegy volt, hogy ott vagyunk- e vagy sem, rendelünk-e vagy nem.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.04.01. - 2021.12.31.
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2022.01.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 29.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
2021.04.02. - 2021.12.22.
Auris Hotel Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és kültéri medence használattal, fürdőszobai bekészítéssel, kedvezményekkel
2021.04.06. - 2021.12.30.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
2021.01.26. - 2021.05.31.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, szauna használattal, parkolással
2021.05.24. - 2021.06.27.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
2 nap/1 éjszaka 5.213 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.03.23. - 2021.09.30.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2021.12.30.
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.345 - 22.361,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2022.01.01.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.12.29.

Szállodák Szegeden és környékén
Grand Hotel Glorius Szeged
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

A Capella Cukrászda és Kávéház SzegedX