A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged
6720 Szeged, Kárász utca 6.

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Szörnyű a fagylalt volt a legnagyobb csalódás számomra. Mindenki idegbeteg kiabálás stb dolgozók hulla fáradtak.
Veszprém
Zirc

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Júniusi szegedi hónapom egyik mérföldkövének tekintem a sétálóutca ismert cukrászdáját. Az intézmény a Kárász utca egyik sarokházában található, óriási terasz-résszel. Nem sorolom azokat a közeli egységeket, melyek valódi konkurenciát jelentenek még azon tesztelő szemszögéből is, ki a Dunántúlról keveredett ide.

Szakács Ági TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Pár napot töltöttünk Szegeden. Egyik este séta közben fedeztük fel a cukit, elhatároztuk, beülünk egyik nap. Másnap este arra jártunk, nosza, együnk egy kis fagyit! Mivel nagyon jó idő volt, kint foglaltunk helyet. Szinte teltház volt, a pincérek egy pillanatra sem álltak meg. Két kávés fagyikelyhet és egy pohár sört rendeltünk.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Hazaindulás előtt megkívántuk a fagylaltot, a legközelebb eső helyet választottuk, ezért kötöttünk ki az A Capella cukrászdában. Sajnos szabad helyek egy tavaszi szombat kora délután nem igazán voltak, de a kínálattal, a hely szépségével elégedett vagyok. Az ízélmény megfelelő, nagyon örülök, hogy a paleo étrend szerint étkezők is széles körből tudnak választani maguknak desszertet.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Szeged legforgalmasabb,legjobb cukrászdájának számít,érthetetlen miért. Süteményt szerettünk volna enni szombat délutàn,ezt a helyet vàlasztottuk,nagy hiba volt. A krémes fura ízű volt,a többi süti meg szàraz. Ezt jeleztük,de a kiszolgàlót nem nagyon érdekelte. Mindegy,fizettünk,csalódottan tàvoztunk.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Szeged belvárosi cukrászda, állítólag nagyon híres, hétköznap délután. Teltház, pár szabad asztal. Süteményt szerettünk volna enni hárman, de akármit választottunk, mindenre az volt a válasz, hogy nincs, vagy elfogyott. Kérdeztük, hogy akkor mi van, választ nem kaptunk. A pincér egyedül volt, neki mindegy volt, hogy ott vagyunk- e vagy sem, rendelünk-e vagy nem.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Szeged menő cukrászdája,de korántsem olyan jó mint ahogy a turisták gondolják.Mivel a Belvárosban van,a teraszon jókat lehet ücsörögniSütemények nem mindig frissek,sőt nem is mondanám,hogy a legfinomabbak.Kiszolgáló személyzet folyton cserélődik.A fagyikról sem sok jó mondható.Egyszer érdemes kipróbálni,de vannak sokkal jobb helyek Szegeden.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Szegeden nagyon híresnek számít az A Capella cukrászda,de szerintem semmi különleges nincs benne,sőt drága. A sütemények,fagyik sem annyira finomak,hogy ez külön említést érdemelhetne. A wc napközben koszos,wc papír sincsen,asztalok ragadnak fent a galérián. Igaz ettől függetlenül sokan mégis ezt a cukrászdát választják,de Szegeden van sok,ennél ezerszer jobb.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
Nyáron mindig ide szoktunk járni fagyizni hiszen jó helyen van, bőven van választék és finomak szoktak lenni. Legutóbb kipróbáltam az őrség aranya és a sós karamell ízű prémium fagylaltokat kissé magasabb áron, ám az őrség aranya elég nagy csalódás volt, teljesen jellegtelen és egyízű volt, nem is emlékeztetett a tortára.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
finom, természetes anyagból készült és nagy adag a fagylalt átlagos cukrász áron. nyári csúcs szezonban kissé török-zsibvásáros a hangulat, de nem vészes pár perc alatt kiszolgálnak, ha a pulthoz megyünk még ennél is hamarabb. A személyzet kedves és udvarias, ahogy egy ilyen patinás cukrászdától el várható.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.25. - 2020.06.25.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2019.06.30.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2021.04.21.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2020.04.08.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 12.476 - 16.041,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2021.05.12.
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2019.12.31.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.30.
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.31.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.21.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.07.01. - 2019.08.21.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyaraljon tavalyi árakon Gyopárosfürdőn! (min. 2 éj)

A Capella Cukrászda és Kávéház SzegedX