PBKata

PBKata adatlapja

Regisztráció2019.02.18
Utoljára itt2019.06.23

Gyenge 2019. február 18.a párjával járt itt
Elvennék a szállodától 1 csillagot! Megérett egy felújításra. A személyzet azt csinál amit akar, gyenge a szálloda vezetése. A vacsoránál az ital rendelés sem ment zökkenő mentesen. Wellness részleg lehetne egy kissé nagyobb, enyhén zsúfolt, a medencében hiányoztak több helyen a burkolatok. Nem minden élmény elem működött.
Kiváló 2019. március 24.családjával járt itt
2019 márciusában disznóölésen voltunk a családdal. Családias, vendég központú Hotel. Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás, a szálloda, kiváló volt, a személyzet mosolygós, udvarias, az ételek nagyon finomak. A disznótoros pazar, a zenészek csak még fokozták a jó hangulatot. Az odavezető út lehetne jobb is, vesekő zúzó.
Gyenge 2021. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Egyáltalán nem gyerekbarát Hotel. Nincs gyerek medence a wellnessben, hideg a vize és a gyerekeknek mély az egy db medence és kicsi az egész wellness. A játékszobában használhatatlan, tönkre ment játékok, főleg büdös plüss állatok voltak. A kinti fa játszótér is javításokra szorul. Az ételek választéka is kevés és érdekes.