Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg ★★★

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg
2174 Verseg, Fenyőharaszt külterület 1.

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg a térképen

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg értékelése:

1. helyezett az 1 versegi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg bemutatkozása

Budapesttől 50 km-re egy festői környezetben épül kastélyszálló várja mindazokat,

- akik barátságosak és közvetlenek,

- akik szeretnének kiszakadni a szenvtelen hétköznapokból,

- akik keresik a saját ...Tovább >>

- akik barátságosak és közvetlenek,

- akik szeretnének kiszakadni a szenvtelen hétköznapokból,

- akik keresik a saját kis szigetüket, ami nyugalmat áraszt és magával ragad,

- akik értékelik a múlt szépségét és a vidéki családias idillt, egy kastélyszálló varázslatos hangulatát szemben a steril, személytelen új építésű szállodákkal!

“Naponta egy apró figyelmesség, egy kedves mondat és egy őszinte mosoly, és meglehet, valakinek napsugarat csempészünk a szürke hétköznapjaiba!”

Ez a valódi szépsége a vendéglátásnak, ami könyvből nem tanítható! Ezt érezni kell!

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg képei

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg vélemények

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben egy igazi mesevilág. Friss levegő, madárcsicsergés, hatalmas, 13 hektáros park, kényelmes szobák, színvonalas konyha, és nagyon jó wellness részleg.
Mindenki nagyon kedves és segítőkész.
A Kastélyszállóban minden gondját-baját el tudja felejteni az ember.
Ajánlom mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvények ideális helyszíne.De ha csak a természetet szereted, akkor is ideális a kikapcsolódásra a városok zaját hátra hagyva!!

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Idén február elején újra voltunk a disznóvágáson. A program most is változatlanul jó volt, az ételek, italok finomak, a személyzet kedves. Részletesen nem írom le, mert csak ismételni tudnám a tavalyi jó véleményemet. Most tetőtéri szobában voltunk, ami ugyanolyan jól felszerelt és tiszta, elég nagy, mint a földszintiek.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Romantikus kastélyszálló nyugis, természetközeli környezetben Hatvan közelében, Budapesttől kb. 50 km-re. A kastély a falutól is kívül esik, a kastély szomszédságában nincs lakott település. A kastély építtetője Podmaniczky Levente, 1868-ban késő klasszicista stílusban emelték, téli vadászrezidenciaként használták, majorság és 13 hektáros park kapcsolódott hozzá.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Nyári csomag ajánlatot vettünk igénybe 3 kisgyerekkel (1, 4, 7). A teljes ellátás igazi kényelmet jelent kisgyerekeseknek, tekintve, hogy a helyi strandra sem kell minden kulacsot elvinni. Az idő nem volt végig strandolásra alkalmas, de a szervezett gyerekprogramok és a kitűnő ételek miatt az sem volt zavaró, hogy a wellness részleg szerény szolgáltatásokat nyújt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lagziba voltunk hivatalosak, de nem bántuk meg. Itt tartották az esküvőt is, és szállást is biztosított a KEDVES pár, mindenki számára. Nagyon finom ételeket kóstolhattunk, amiket ízlésesen fűszereztek, és nem voltak sótlanok sem. Nagyon jól laktunk, bőséges volt minden fogás. A személyzet aranyos, kedves, megértő és türelmes, szuper kiszolgálással fűszerezve.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
2019 márciusában disznóölésen voltunk a családdal. Családias, vendég központú Hotel. Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás, a szálloda, kiváló volt, a személyzet mosolygós, udvarias, az ételek nagyon finomak. A disznótoros pazar, a zenészek csak még fokozták a jó hangulatot. Az odavezető út lehetne jobb is, vesekő zúzó. Máskor is visszajövünk ide!

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Disznótorost kerestünk, s ez volt az egyetlen elfogadható, amit az interneten találtunk. Az odavezető út utolsó 2-3 km-én (vesekő biztosan nem maradt) arról beszélgettünk, hogyan üzemeltethetnek egy ilyen helyen, ilyen minőségű út végén négycsillagos szállodát. Hazafelé ugyanezen az úton (nem volt jobb az út) arról beszélgettünk, hogy legközelebb mikor jövünk, és kit hívunk magunkkal, erre a csodálatos helyre, és programra.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Igazi vendégszeretet,kicsit turista csalogató érzés, de nem baj. A szoba " mű " antikolt bútorokkal berendezett, de lakható. Sajnos a fürdőszoba fűtés mentes volt, ami több mint kellemetlen. Erzsike, a masszőr komoly konkurencia lenne pesti kollégáinak. Az ellátás minden negatív élményt elfújt, kifogástalan és bőséges, nem beszélve a disznóvágás élményéről.

grocceni TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pest és Heves megye határán helyezkedik el egy majorban az a kastélyszálló, melyet Fenyőharasztnak hívnak. Még karácsonyra kaptam páromtól a voucher-t, ami ide szól egy disznóvágásos hétvégére. Az M3-astól a kastélyszállóhoz egy "vesekő rázó" útszakasz vezet. Egy lakosztályt kaptunk, amiben egy régi zongora is van - persze már nem zenél rajta senki.

Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
Érvényes: 2021.08.19-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.698 - 8.415,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2022.01.02-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
5 nap/4 éjszaka 19.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, piknik csomaggal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, korlátlan kerékpár használattal, szalonjátékokkal, parkolással
Érvényes: 2021.09.05-ig
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.109 - 18.462,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 28.632,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.06-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.116 - 26.658,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.02.28-ig
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Alta Moda Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.955 - 35.435,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.05.08-ig
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.678 - 21.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig

Szállodák Verseg környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Aquarell Cegléd
Patak Park Hotel Visegrád
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VersegX