Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg ★★★

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg
2174 Verseg, Fenyőharaszt külterület 1.

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg a térképen

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg értékelése:

1. helyezett az 1 versegi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg bemutatkozása

Budapesttől 50 km-re egy festői környezetben épül kastélyszálló várja mindazokat,

- akik barátságosak és közvetlenek,

- akik szeretnének kiszakadni a szenvtelen hétköznapokból,

- akik keresik a saját ...Tovább >>

- akik barátságosak és közvetlenek,

- akik szeretnének kiszakadni a szenvtelen hétköznapokból,

- akik keresik a saját kis szigetüket, ami nyugalmat áraszt és magával ragad,

- akik értékelik a múlt szépségét és a vidéki családias idillt, egy kastélyszálló varázslatos hangulatát szemben a steril, személytelen új építésű szállodákkal!

“Naponta egy apró figyelmesség, egy kedves mondat és egy őszinte mosoly, és meglehet, valakinek napsugarat csempészünk a szürke hétköznapjaiba!”

Ez a valódi szépsége a vendéglátásnak, ami könyvből nem tanítható! Ezt érezni kell!

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg képei

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg vélemények

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Romantikus kastélyszálló nyugis, természetközeli környezetben Hatvan közelében, Budapesttől kb. 50 km-re. A kastély a falutól is kívül esik, a kastély szomszédságában nincs lakott település. A kastély építtetője Podmaniczky Levente, 1868-ban késő klasszicista stílusban emelték, téli vadászrezidenciaként használták, majorság és 13 hektáros park kapcsolódott hozzá.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Nyári csomag ajánlatot vettünk igénybe 3 kisgyerekkel (1, 4, 7). A teljes ellátás igazi kényelmet jelent kisgyerekeseknek, tekintve, hogy a helyi strandra sem kell minden kulacsot elvinni. Az idő nem volt végig strandolásra alkalmas, de a szervezett gyerekprogramok és a kitűnő ételek miatt az sem volt zavaró, hogy a wellness részleg szerény szolgáltatásokat nyújt.

gasztrobetyár TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lagziba voltunk hivatalosak, de nem bántuk meg. Itt tartották az esküvőt is, és szállást is biztosított a KEDVES pár, mindenki számára. Nagyon finom ételeket kóstolhattunk, amiket ízlésesen fűszereztek, és nem voltak sótlanok sem. Nagyon jól laktunk, bőséges volt minden fogás. A személyzet aranyos, kedves, megértő és türelmes, szuper kiszolgálással fűszerezve.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
2019 márciusában disznóölésen voltunk a családdal. Családias, vendég központú Hotel. Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás, a szálloda, kiváló volt, a személyzet mosolygós, udvarias, az ételek nagyon finomak. A disznótoros pazar, a zenészek csak még fokozták a jó hangulatot. Az odavezető út lehetne jobb is, vesekő zúzó. Máskor is visszajövünk ide!

Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Disznótorost kerestünk, s ez volt az egyetlen elfogadható, amit az interneten találtunk. Az odavezető út utolsó 2-3 km-én (vesekő biztosan nem maradt) arról beszélgettünk, hogyan üzemeltethetnek egy ilyen helyen, ilyen minőségű út végén négycsillagos szállodát. Hazafelé ugyanezen az úton (nem volt jobb az út) arról beszélgettünk, hogy legközelebb mikor jövünk, és kit hívunk magunkkal, erre a csodálatos helyre, és programra.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Igazi vendégszeretet,kicsit turista csalogató érzés, de nem baj. A szoba " mű " antikolt bútorokkal berendezett, de lakható. Sajnos a fürdőszoba fűtés mentes volt, ami több mint kellemetlen. Erzsike, a masszőr komoly konkurencia lenne pesti kollégáinak. Az ellátás minden negatív élményt elfújt, kifogástalan és bőséges, nem beszélve a disznóvágás élményéről.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pest és Heves megye határán helyezkedik el egy majorban az a kastélyszálló, melyet Fenyőharasztnak hívnak. Még karácsonyra kaptam páromtól a voucher-t, ami ide szól egy disznóvágásos hétvégére. Az M3-astól a kastélyszállóhoz egy "vesekő rázó" útszakasz vezet. Egy lakosztályt kaptunk, amiben egy régi zongora is van - persze már nem zenél rajta senki.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Egy igazi falusi disznótor. Egy igazi kastélyban. Több alkalommal voltunk családostól. Kiváló a kúlső apartman. A program fergeteges. Olyan finom ételeket nem ettem eddig sehol. (És nem is fogok) a fogadtatást tanitani kellene más helyeken. Igazi vendéglátós hoźzáállás. Kevés van ilyen. Aki teheti menjen el. Az árért maximális szolgáltatás.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem az első disznótoron voltunk itt, de nem is az utolsóban! Ezt a forralt boros, kisüstis, cigányzenés, kedvcsináló műsort csak élvezni lehet bármilyen hideg is van! A kemencés pogácsák kenyerek még melegen, töpörtyűkrémmel csak bemelegítői az igazi toros ebédnek, vacsorának svédasztalról. Minden alkalommal csodáljuk a bőséges, igazán ízletes ételeket.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához vezető út autót próbáló. A fogadtatás nagyon kedves volt, forralt borral, kemencében sült pogácsávál várták az érkezőket. A szoba megfelelő volt, de a franciaágy lehetne egy kicsit szélesebb is. . . Az ételek nagyon finomak, igazán háziasak. A borválaszték figyelemre méltó. A desszertek is kiválóak. A hangulat kiváló, a programok jól szervezettek.

Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 20.595 - 22.089,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 17.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Galya Vendégház
Galyatető
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 12.641,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Verseg környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)

VersegX