pepe76

pepe76 adatlapja

Regisztráció2013.12.22
Utoljára itt2015.10.22

Gyenge 2013. december 22.gyerekekkel járt itt
A szállodák nagyon jó reklámmal tudják eladni a szolgáltatásaikat, de ezentúl gyakrabban olvasok majd fórumokat, akkor talán nem tévedek ekkorát. Megérkezésünk nem volt egyszerű, mert a bejáratot elállta egy busz, és kb. 3 autó, akik nemcsak tilosban parkoltak, de nem sok hajlandóságot mutattak a távozásra, ezért a szűk helyeken rettenetesen nehéz manőverezni, így a hátsó parkolóból voltunk kénytelenek behurcolkodni.
Kiváló 2015. március 16.barátokkal járt itt
A körülöttem élők már mind megfordultak ebben az étteremben, és mindenki jó véleménnyel volt róla, csak én maradtam le mindig valamilyen oknál fogva. Egy esős decemberi estén voltunk itt, de a rossz idő ellenére teltház volt, de mivel kb. 30-an lehettünk,előre volt foglalva asztal.
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
A 2013-as év zárásaként választottuk ezt a szállodát, mivel sok jó véleményt hallottunk és olvastunk róla. A szálloda gyönyörű, a kiszolgáló személyzet kedves, udvarias és segítőkész. Az étterem tágas és hangulatos, ételek finomak és változatosak voltak. Mivel kisgyermekkel voltunk, a wellness részlegből csak a medencékig jutottunk.