Peti72

Peti72 adatlapja

Regisztráció2016.03.28
Utoljára itt2017.10.14

Szörnyű 2016. március 28.családjával járt itt
Nagyon éhesen érkeztünk, és másfél óra várakozás után éhesen távoztunk, szerencsére az autóig mert ott volt szendvics. . . . A hangulat ekkor már jó volt, mert nevettünk a pincérek "lassú film" mozgásán. A 3*3 dl cola rendelésre, kaptunk 2 dl cola-t, és 2*3dl zero colat, mindezt másfél óráig ittuk, abban reménykedve hogy megérkezik a hőn várt ebédünk.
Kiváló 2016. március 28.családjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Minden évben itt ebédelünk, januárban voltunk utoljára, egy nagyobb társasággal (kb20 fő), remek kiszolgálással, érkezésünktől számítva 30 percen belül a főételt ettük, miután a finom halászlét megettük. A pincér tudta, ki mit rendelt, anélkül hogy megkérdezte volna. Megyünk a nyáron is.
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Az ittjártam. hu alapján kerestünk éttermet, és erre esett a választásunk az értékelések alapján, amit EGYÁLTALÁN nem bántunk meg. Nagyon hangulatos terasz, kiváló kiszolgálás. Finom ebéd, harcsapaprikás túros csuszával, kakasherepörkölt juhtúrós galuskával és egy jó kávé volt a menü. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal.