LaKoma Étterem & Magyar Feltalálók Múzeuma Keszthely

Ensana Thermal Sárvár

LaKoma Étterem & Magyar Feltalálók Múzeuma Keszthely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Tavaly nyáron jártam itt párommal. Egy kicsit messzebb van a strandtól,de pont emiatt sokkal nyugodtabb,csendesebb a hely. Szép a kert, tele van virágokkal. Mi kint a teraszon ültünk le. Az ételválaszték pont megfelelő volt. A kiszolgálás nem volt tolakodó, kedvesek voltak és gyorsak. Mind a ketten főételt rendeltünk körettel és savanyúsággal meg egy kis üdítővel.
Szörnyű 2017. augusztus 15.családjával járt itt
Tavaly maximalisan meg voltunk elegedve , ezert valasztottuk iden is a nyaralasunk alkalmaval, amit nagyon megbantunk! A vizezett almale , szorpbol keszult cola ami szamunkra ujdonsag volt a tavalyihoz kepes. Az adagok is szinte a felere csokkentek. A pincer automatikusan kiszamolta maganak a borravalot , nem erdekelte , hogy szeretnenk e adni a hatalmas csalodas utan. Ehesen tavoztunk ! !
Koszonjuk ! ! Abszolut nem ajanlom.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családi ebédet költöttünk itt. Bár sok vendég étkezett, a pincérek gyorsak és udvariasak voltak. Ketten menüt kértünk (igen jó volt a vörösboros szarvas dödöllével), ketten a'la carte étkeztek. 20 perc múlva az asztalon volt a kért étel. Már evés közben felfigyeltünk rá, hogy a fizető vendégekhez a pincér kihoz egy dobókocka szettet.
LaKoma Étterem & Magyar Feltalálók Múzeuma Keszthely - Egyéb
Szörnyű 2017. július 23., csoporttal járt itt
Egy szó:Pocsék. Az ár alapján sokkal többre számítottunk. Előre megrendelt menü volt a csoportnak. Hústál. . . az a tál abból állt,hogy egy 13 dekás íztelen csirkemell,1mini panírozott brokkoli,2 nagyon kicsi beazonosíthatatlan krumplis bundás valami. . . meg egy kicsi rántott valami. Köretnek száraz rizs és félig kész,kemény petrezselymes krumpli.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 11.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam minősítése alapján választottam a helyet. Néhány száz métert kellett menni a belvárosi templomtól, de megérte. Pont olyan helyre érkeztünk, amire vágytam. Hangulatos kerthelyiség várt tele virágokkal, futó növényekkel és egy kis tavacskával. Amikor érkeztünk, csak egy asztalnál ültek (14 óra).
Kiváló 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Az ittjártam. hu alapján kerestünk éttermet, és erre esett a választásunk az értékelések alapján, amit EGYÁLTALÁN nem bántunk meg. Nagyon hangulatos terasz, kiváló kiszolgálás. Finom ebéd, harcsapaprikás túros csuszával, kakasherepörkölt juhtúrós galuskával és egy jó kávé volt a menü. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Most már elmondhatom, az egész család ismeri! Lassan mindenkit elhoztam ide Budapestről. Ilyen finomakat, ilyen kedves kiszolgálást, és ilyen szép családias helyet nem ismerek többet. Nagyon jó a Lakomába jönni, ennyi finomság! Évek óta, és még mindig! Véletlenül ismertük meg a párommal, mikor a Helikonban laktunk évekkel ezelőtt.
Szörnyű 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Internetes ajánlásból kiderült,hogy ez az étteremKeszthely 2. legjobb étterme. De a rendelésünk után még szerettem volna, hogy maradjon az étlap a deszert miatt. Azt a választ kaptam h nem maradhat,mert sok a vendég! 17 étlap volt és rajtunk kívül már mindenki fogyasztott. Utána sem érkezett több vendég.
Kiváló 2014. december 4.gyerekekkel járt itt
Még középiskolai kiránduláson jártam a Lakoma étteremben, akkor annyira megfogott a hely, hogy tudtam ide még vissza KELL jönnöm! Idei év júliusában Keszthelyen nyaralt a család, és eszembe jutott, hogy annak idején hol is evett az osztály :) Férjemmel, két kisfiammal indultunk el felderíteni az éttermet, mert már csak halványan emlékeztem az utcára, de sikerült!
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Keszthelyi nyaralásunkkor találkoztunk ezzel a hellyel. A személyzet rendkívül kedvesen fogadott, mintha "vártak volna". A rendelés felvételéig nem kellett sokat várni, mint ahogy a kiszolgálásra sem. Nagyon finom ételeket ettünk, finom borokat ittunk, és a desszert is ízletes volt. Nagyon tiszta, kellemes, hangulatos hely, mindenkinek tudom ajánlani, aki Keszthelyen jár.