István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő

a 15 balatonmáriafürdői étterem közül
étterem, fagyizó, vendéglő
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő
István Grill & Fagylaltkert BalatonmáriafürdőIstván Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő bemutatkozása

Balatonmáriafürdőn belekóstolhatunk a kemencés ételek ízeibe. Az István Grill és Fagylaltkert mediterrán terasza vendégszeretettel van megtöltve, s ékköve egy fatüzelésű kemence. Igazi olasz, ropogós, vékony tésztás pizzát kóstolhatunk, melynek elkészítése önmagában pompás kulináris élményt nyújt.

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2021. június 27.gyerekekkel járt itt
Végre azt kaptam, amire régóta vártam egy étteremtől. A pincér fiú gyors, kedves, figyelmes. István vérbeli vendéglátós, közvetlen imádtam a stílusát. Az ételek kifogástalanok, mennyiségre és minőségre is,a gyermekeim is minden ízlet. Akinek lehetősége van rá ugorjon be és dobjon be egy cigánypecsenyét vagy egy kemencében sült pizzát.
Kiváló 2019. július 31.gyerekekkel járt itt
Imadooomm :))) Minden nyaron ide jarunk enni. Az adagok mennyisege es minosege szuper :) Kisfiam valogatos, de itt megeszik mindent. Mi eleg kritikusak vagyunk az ettermekkel, de itt 9 ev alatt meg csak jokat ettunk :)) Mindenkinek ajanlom, kiprobalasra, es tovabbi falatozasokra. Kedves a szemelyzet, csaladbarat, igazi vizparti hangulata van a helynek, es a hazigazdat imadjuk :))))
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Étel/italIstván Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus étterem a maga kedves kiszolgálóival és tulajával együtt. Bármikor egy rendezvény éttermi lebonyolítását is el tudnám itt képzelni . Én a tágabb családommal, egy had kisgyermekekkel érkeztem ide, s míg ott nyaraltunk a városban, addig többször is vissza látogattunk ide. Pazar, friss ételek, ragyogó ízvilág és bő adagok.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Belső
Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánljuk ezt a helyet. Barátságos, figyelmes, humoros személyzet, gyors kiszolgálás. Ár-érték arányban kiváló. Faparázsnál, kemencében sült pizzáik tökéletesek. A gyerekeinknél, - akik egyébként nagyon kritikusak -, osztatlan sikert aratott a tenger gyümölcsei pizza. A tészta finom, ropogós, a feltét gazdag.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Egyéb
Kiváló 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Családias hangulat. Ár/érték/kiszolgálás aránya kiváló. Négy éve járunk ide, csak ajánlani tudom.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 28.barátokkal járt itt
Az előre megrendelt malacpecsenye nagyon izletes, puha lett. Valóban gondos kezek vigyáztak a bőrére is.
Kiváló 2017. augusztus 7., csoporttal járt itt
Remek megállóhely volt a biciklitúránkon István étterme. Az éhség mellett a negyven fokos hőség is segített abban, hogy ebéd után nézzünk. A csinos étteremben pedig isteni pizzát találtunk, a gyümölcsleves pedig fenséges! Kiváló volt a kiszolgálás és hangulat István jóvoltából.
Kiváló 2017. július 29.egyedül járt itt
Igényes ízvilág, finom, és könnyű ételek, mindemellett jó nagy adagok.
Az étterem berendezése nagyon kulturált, tisztaság van.
Szívesen tér be erre helyre az ember!
Családias kiszolgálás és hangulat István jóvoltából. Olyan finom pizzát, mint amilyet Béla készít, az egész Balatonon nem lehet találni! :)
Kiváló 2017. július 19.családjával járt itt
Kedvesek az emberek
Kitünö a kiszolgálás/tálalás
Jo hangulatu az éterem
Böségesek az adagok
Kiváló 2017. július 18.gyerekekkel járt itt
Az ételek ízletessek a kemencében sült pizza világbajnok. Fagylalt szintén nagyon finom.
Kedves fogadtatás, maximális figyelem.
István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő a térképen
8647 BalatonmáriafürdőHullám u. 218.
06 30 2152681
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
magyar, olasz
grill ételek