István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdő, Hullám u. 218.

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő a térképen

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő értékelése:

4. helyezett a 14 balatonmáriafürdői étterem közül
248. helyezett Balatonon - 785 étterem közül

étterem, fagyizó, vendéglő
magyar, olasz
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Soproni

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő képei

István Grill & Fagylaltkert Balatonmáriafürdő vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Imadooomm :))) Minden nyaron ide jarunk enni. Az adagok mennyisege es minosege szuper :) Kisfiam valogatos, de itt megeszik mindent. Mi eleg kritikusak vagyunk az ettermekkel, de itt 9 ev alatt meg csak jokat ettunk :)) Mindenkinek ajanlom, kiprobalasra, es tovabbi falatozasokra. Kedves a szemelyzet, csaladbarat, igazi vizparti hangulata van a helynek, es a hazigazdat imadjuk :))))

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Fantasztikus étterem a maga kedves kiszolgálóival és tulajával együtt. Bármikor egy rendezvény éttermi lebonyolítását is el tudnám itt képzelni . Én a tágabb családommal, egy had kisgyermekekkel érkeztem ide, s míg ott nyaraltunk a városban, addig többször is vissza látogattunk ide. Pazar, friss ételek, ragyogó ízvilág és bő adagok.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek ajánljuk ezt a helyet. Barátságos, figyelmes, humoros személyzet, gyors kiszolgálás. Ár-érték arányban kiváló. Faparázsnál, kemencében sült pizzáik tökéletesek. A gyerekeinknél, - akik egyébként nagyon kritikusak -, osztatlan sikert aratott a tenger gyümölcsei pizza. A tészta finom, ropogós, a feltét gazdag. De nem csak a pizzák szuperek.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családias hangulat. Ár/érték/kiszolgálás aránya kiváló. Négy éve járunk ide, csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az előre megrendelt malacpecsenye nagyon izletes, puha lett. Valóban gondos kezek vigyáztak a bőrére is.

2017. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Remek megállóhely volt a biciklitúránkon István étterme. Az éhség mellett a negyven fokos hőség is segített abban, hogy ebéd után nézzünk. A csinos étteremben pedig isteni pizzát találtunk, a gyümölcsleves pedig fenséges! Kiváló volt a kiszolgálás és hangulat István jóvoltából. Nagyon élveztük az étterem finom ételei, italai mellett még azt is hogy a kutyánk is kapott a friss víz mellé egy velős csontot.

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igényes ízvilág, finom, és könnyű ételek, mindemellett jó nagy adagok.
Az étterem berendezése nagyon kulturált, tisztaság van.
Szívesen tér be erre helyre az ember!
Családias kiszolgálás és hangulat István jóvoltából. Olyan finom pizzát, mint amilyet Béla készít, az egész Balatonon nem lehet találni! :)

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Kedvesek az emberek
Kitünö a kiszolgálás/tálalás
Jo hangulatu az éterem
Böségesek az adagok

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Az ételek ízletessek a kemencében sült pizza világbajnok. Fagylalt szintén nagyon finom.
Kedves fogadtatás, maximális figyelem.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 8.
Királyi ebéd nem csak kiralyoknak! Persze királyok is mehetnének olyan jó az étel! Mindenkinek szìvből ajánlom!

Legnépszerűbb csomagok Balatonmáriafürdőn és környékén
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, belépőkkel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2021.06.17.
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Karos Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2022.01.14.
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.10.29.
Zobori Panzió
Zalaszabar
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.10.29.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sztárfellépővel, komplex fürdőbelépővel, felnőtteknek fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.26. - 2020.11.29.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.02.28.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Balatonmáriafürdő környékén
Hotel Vital Balatonmáriafürdő
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonmáriafürdő
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

István Grill & Fagylaltkert BalatonmáriafürdőX