Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő

Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő
Kék Öböl Étterem & Panzió BalatonfűzfőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő
Kék Öböl Étterem & Panzió BalatonfűzfőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő

Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő bemutatkozása

Leendő vendégeinknek abban a reményben köszönjük meg látogatásukat, hogy kellemesen fogják érezni magukat, s a szép környezet, az udvarias kiszolgálás, az ételek, ízek harmóniája maradandó emléket fog jelenteni a hozzánk érkezők számára.
Éttermünk közvetlen szomszédságában található a Kék Öböl Panzió, mely egész évben várja kedves vendégeit.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi - Balatoni nyár
Aura Hotel Balatonfüred

Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő vélemények

2076
Átlagos 2022. szeptember 16.egyedül járt itt
Hazafelé hajóztam az országúton, és megnéztem az ittjártam-ban, hogy milyen éttermeket is kereshetnék fel Fűzfőn? Kék öböl? Jól hangzik. . . bepozícionálás, országútról látszik, parkoló van, menjünk! Alig egy-két asztal foglalt, a pincér közepesen lelkes, de nem is barátságtalan. Őszül már az idő, esik az eső is.
Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - Külső képKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - BelsőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - BelsőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - BelsőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - BelsőKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - Étel/italKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - Étel/italKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - MosdóKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - MosdóKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - Külső képKék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő - Belső
Kiváló 2018. október 12.családjával járt itt
Párommal és lányommal voltunk 1 hete ott ebédelni! Az ebéd,a kiszolgálás kifogástalan! A Hortobágyi palancsinta Isteni finom volt a lányom és feleségem szerint! Én gesztenye pürét kértem ,ami szintén nagyon finom volt! Nem először jártunk itt! Ha arra járunk,mindig betérünk ! Ajánlom,hogy ha erre jársz nézz be,nem fogod megbánni!
Kiváló 2018. április 25.barátokkal járt itt
Hétvégén tértem be az étterembe barátommal ez volt az első alkalmam itt. Szép környezet, jó elhelyezkedés. A tisztaságra nagyon odafigyelnek! Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, szépen voltak tálalva. Húsleveves házias volt, főételünk az almás csirkemell precízen volt elkészítve, jó fűszerezésnek köszönhetően minden harmónizált.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 24.a párjával járt itt
A Párom mutatta be nekem ezt a kis vendéglőt, nagyon régóta törzsvendég már itt. Mi voltunk az elsők az étteremben, elég korán odaértünk, ennél fogva a kiszolgálás gördülékeny volt és minden igényt kiekólégítő. A vadleves kiváló volt mind ízvilágában, mind tálalását tekintve, hozzá pedig friss, házi kenyeret kaptunk.
Kiváló 2017. október 13.a párjával járt itt
A Google térkép alapján találtuk az éttermet. Nem bántunk meg. Útközben álltunk meg ebédelni és jól tettük. Nagyszerű fogadtatás után korrekt kiszolgálásban volt részünk. Nem egy országúti kifőzdét kerestünk, és nem azt kaptuk. Ár érték arány viszont pont jó. Nagyon finom tálat kaptunk, és a maradékot el csomagolták nekünk. Mindenkinek ajánlani tudom. Kár, hogy kamionnal nem tudok megállni ott. :)
Kiváló 2017. október 13.a párjával járt itt
Google térkép ajánlás alapján tértünk be. Tökéletes kiszolgálás várt minket( segítőkész, jó kedvű felszolgáló). 2 személyes tálat kértünk, amit természetesen nem tudtunk megenni. El is csomagolták a maradékot. Nagyon finom volt az étel. Minden frissen készült. Tetszett a kinti kiűlős rész Ha legközelebb erre járunk, akkor biztos betérünk. Mindenkinek szívből ajánlom.
Kiváló 2017. április 21.családjával járt itt
Eőször jàrtunk itt!Meglepetésül szolgàlt az àraràny és a vàlasztékos étlap!Nem csak magyarul.hanem idegen nyelven is fel van tüntetve az étlapon az étel ,ital vàlaszték!Kellemes környezet,kifogàstalan ételminőség és kiszolgàlàs!Ajànlom màsoknak is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. június 8.családjával járt itt
Születésnapot jöttünk ünnepelni, szülők nagyszülők, felnőtt unokák. Hozzászoktunk hogy érkezéskor kedvesen fogadják a vendéget itt csak azt kérdezték foglaltunk-e asztalt. Egy mosollyal nem találkoztunk azottlétünk alatt,totális érdektelenség, gépiesség jellemezte a személyzetet még azok után is, hogy a valószínű kezdő pincér fiú ránk borította az ásványvizet.
Átlagos 2016. április 1.a párjával járt itt
Korábbról is ismertük az útközben mindig "kéznél lévő" fűzfői éttermet, de a legutóbbi ittjártunkkor bizony csak egy áltagosm vagy az alatti vidéki étterem benyomását keltette. Lehet, hogy a megépített 710-es elkerülő út okozza, de sem az ételekben, sem pedig a tisztaságban nem felelt meg az ízlésünknek. Többé nem megyünk ide és másoknak sem ajánlom a helyet!
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
3 éves kisfiunkkal együtt körülbelül havonta látogatjuk az éttermet. Nyáron az árnyas asztalok valamelyikénél étkezünk, télen az éttermi részben. A felszolgálók mindig nagyon türelmesek és megértőek, gyorsan teljesítik a kéréseinket. Az ételek finomak, az adagok nagyok. Az ár teljesen reális.
Kék Öböl Étterem & Panzió Balatonfűzfő a térképen
8175 BalatonfűzfőJózsef Attila utca 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi