PetraM

PetraM adatlapja

Regisztráció2014.08.20
Utoljára itt2016.09.13

Kiváló 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Születésnapra lefoglaltunk egy asztalt a Csillagvár Étterembe. Amikor megérkeztünk kígyózó sor állt az étterem előtt. Kiderült, hogy mindenki már korábban foglalt asztalt. A várakozás ellenére nagyon gyorsan felvették a rendelést és kiszolgáltak minket. Isteni finomak voltak az ételek( mindenből bőségesen hoztak).
2016. szeptember 13.családjával járt itt
Eddig két alkalommal sétáltunk Esztergomban, de annyira megtetszett a Dunakorzó Kávéház, hogy mindkét alkalommal ott sütiztünk/fagyiztunk. A kávéházba betoppanva belecsöppentünk az elmúlt patinás, régi idők világába, ami nemcsak a bútorokon és berendezéseken látszódott, de az egész Kávéház hangulatán is.
Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Nászúton férjemmel Kőszegre vettük az irányt. Az interneten való tájékozódás után az Arany Strucc Hotelben szálltunk meg. Kicsit vegyes szájízzel érkeztünk meg a hotelbe, mivelhogy az interneten sok negatívumot olvastunk a szállodáról és az étteremről is. Most épp azért írok, hogy ezeket megcáfoljam.
Felhasználó fényképei:
Arany Strucc Hotel K?szeg - Arany Strucc Hotel K?szeg -