Arany Strucc Hotel Kőszeg ★★

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Arany Strucc Hotel Kőszeg vélemények

2020. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Ebben a szállodában már megszálltunk egyszer, ennek több, mint 20 éve, és azt kell mondjam, hogy azóta nem (sem) sokminden változott. A helyszín kitűnő, ennél jobb nem is lehetne, közvetlenül a városmagban, a Jézus szíve templom mellett található. A földszinten étterem és cukrászda is működik.
Arany Strucc Hotel Kőszeg - BelsőArany Strucc Hotel Kőszeg - BelsőArany Strucc Hotel Kőszeg - SzobákArany Strucc Hotel Kőszeg - SzobákArany Strucc Hotel Kőszeg - BelsőArany Strucc Hotel Kőszeg - BelsőArany Strucc Hotel Kőszeg - KörnyékArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2019. január 16.a párjával járt itt
Kitűnő elhelyezés a városközpontban, családias kiszolgálás és finomabbnál finomabb ételek az étteremben. A cukrászda különleges hangulatú és mennyeien finom.
Már két alkalommal is voltunk itt és mind a kétszer remekül éreztük magunkat, egyszer a párommal mentünk, majd a baráti társaságunkkal.
A Jurisics vár, de az Ibrahim kávézó is végtelenül hangulatos hely.
Arany Strucc Hotel Kőszeg - SzobákArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - Külső képArany Strucc Hotel Kőszeg - VendéglátásArany Strucc Hotel Kőszeg - Környék
Kiváló 2018. november 24.a párjával járt itt
Gyönyörű 4 napot töltöttünk ebben a hotelben október 23-26. ig. A szállásunk nagyon kényelmes,a város központban volt. A kiszolgálás az étteremben osztályon felüli volt. A várost szerettük volna megismerni,igy gyalogosan barangoltunk Kőszeg történelmi utcáin. A környék is lenyűgöző látványt nyújtott.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
2018 augusztusban 3éjszakát töltöttünk a szállodában!!Fél panziót igényeltünk,és minden reggel jól laktunk este ugy szintén.Nagyon finom ételeket ettünk a bö választékból.És ami fontos volt számunkra Labrador kutyusunkat szerettél fogadták!!Mi ajánlani tudjuk bátran az oda utazoknak!!Mi biztos vissza térünk
Arany Strucc Hotel Kőszeg - BelsőArany Strucc Hotel Kőszeg - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. február 18.a párjával járt itt
Központi helyen van, amúgy csendes kis város Kőszeg. Tavaly novemberben jártam itt. Nem sok vendég volt. 1 éjszakát aludtunk csak ott, a szoba régies bútorzatú, a parketta cserére szorulna mert eléggé recseg, de tágas. Volt egy kis tv is,legalább működött. Mivel csak ketten reggeliztünk így nem volt svédasztalos, de nem is mondhatnám hogy kiporciózták volna, bőséges volt.
Kiváló 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Nászúton férjemmel Kőszegre vettük az irányt. Az interneten való tájékozódás után az Arany Strucc Hotelben szálltunk meg. Kicsit vegyes szájízzel érkeztünk meg a hotelbe, mivelhogy az interneten sok negatívumot olvastunk a szállodáról és az étteremről is. Most épp azért írok, hogy ezeket megcáfoljam.
Arany Strucc Hotel Kőszeg - VendéglátásArany Strucc Hotel Kőszeg - Vendéglátás
Átlagos 2014. április 20.gyerekekkel járt itt
2014 április közepén 2 napot töltöttünk el Kőszeg legrégebbi szállójában. Sajnos az idő nem kedvezett:viharos szél,eső, jégeső,tehát kijutott. A környéken látnivaló van bőven,csak minden irdatlan messze,bár a helyiek mindenre ezt mondták:"Kőszegen nincs távolság.
Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
2012-ben 5 napot töltöttünk az Arany Strucc Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Egy családias szálloda és étterem. A személyzet nagyon szolgálatkész. Az ételek háziasak és nagyon finomak voltak. Az étkezések időpontjában is rugalmasak. A programmok szervezésében is nagy segítségünkre voltak.