9730 Kőszeg, Fő tér 7.

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
A sötétkék portálos Portré az egyik népszerű vendéglő a város főterén, a templomhoz közelebbi részen. Hatalmas teraszukon nyáron fagylaltot és jégkását is árulnak, amelyet természetesen le kellett tesztelni. A helyt adó épület is nagyon szép, de sajnos a terasztól nem sok látszik belőle. Az emeleten panzió működik.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
A hotelben szálltunk meg így adott volt, hogy ne csak reggelizzünk,(ami bőséges finom volt, étlapból lehet választani) hanem a konyhájukat is kipróbáljuk. Szicíliai csirkehús levest választottam, ami annyira ízlett, hogy itthon is elfogom készíteni, egy baja volt, hogy csak csészében adják, így az ára kicsit húzós. A második fogás erdei gombás rizottó szűzpecsenyével.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Hosszú utat tettünk meg hogy ott lehessünk Kőszegen. Közben a telefon is lemerült,és eljött az ebéd ideje is. Mivel kutyával voltunk olyan helyet kellett választani,ahol nem nézik ki az állatot. Örültünk is e helynek,kedves volt a felszolgáló lány. Rendeléskor megkértem feltenné e töltőre a telefont,természetesen el is fogadta.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Mivel a terasz részen már meglehetősen sok asztal foglalt volt, ezért inkább a belső terem felé vettük az irányt. Nem sok jóval kecsegtetett, hogy megjelenésünk semmilyen reakciót nem váltott ki a pincérekből; az egyik felszolgáló lány közönyösen került ki, miközben a terasz felé igyekezett; az ilyenkor általában szokásos köszönés ezúttal elmaradt.

2kisgyermekes család TOP étteremértékelő
2kisgyermekes család TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meleg nyári nap, hosszú utazás, két fáradt gyerek. Szóval kerestünk egy éttermet, ahol gyorsan megebédelhetünk. Miután a teraszra kiültünk, gyorsan rájöttünk, hogy nem volt jó választás, egyrészt a darazsak, másrészt a nagy dohányfüst miatt. Beültünk és megrendeltük az ételeket, a gyerekek pizzát, férjem cigánypecsenyét, én fogast kértem.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Két napot töltöttünk Kőszegen. Első este csak egy desszertre tértünk be az étterembe. Nagyon hangulatos hely. A felszolgálónk végtelenül barátságos volt. A desszert finom és bőséges, /én meg sem tudtam enni, pedig nagyon ízlett/. El is határoztuk, hogy másnap itt ebédelünk. Ez alkalommal más pincérek dolgoztak, de ők is nagyon kedvesek voltak.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Kedvesek a felszolgálók, hangulatos, kellemes, kutyás hely. A pizza nagyszerű, a tea választék nagyon széles, a somlói finom.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
a fő tér közepén egy barátságos vendéglő. kedves személyzettel. de azért az árért lehetne egy kicsit talán többet a tányérra tenni. vagy a köret legyen benne a fő étel árában. nem vagyok benne biztos hogy aki a másik végről jön meg tudja fizetni az étkezését. Lehet mondani,hogy van más lehetőség is a városban. De talán több a MAGYAR turista Kőszegen mint az OSZTRÁK zabálógép.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 17.
Párommal töltöttünk egy vacsorát Kőszeg legjobb éttermében.Visszajáró vendégek vagyunk, de a közelmúltban történt módosítások a hely előnyére váltak. Az új étlap nagyon jól átgondolt,változatos,érdekes. Aki itt nem talál fogára valót,sose menjen étterembe.A házi készítésű desszertek is kiválóak, az italválaszték is átlag feletti.Csak ajánlani tudom

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Nászúton voltunk férjemmel Kőszegen és egyik este beugrottunk erre a helyre. Majdnem tele volt az étterem( csak bent találtunk ülőhelyet fél órával zárás előtt. A sajttortájuk mennyei volt. Ittunk egy koktélt is, ami szintén nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors volt és a pincérnő is nagyon kedves volt.

Legnépszerűbb csomagok Kőszegen és környékén
Kőkert Pihenőház
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, meglepetés ajándékkal
2021.03.16. - 2021.06.17.
Bajor Panzió Aparthotel
2 nap/1 éjszaka 4.850 - 10.755,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2022.01.02.
Brigitte Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2021.03.16. - 2021.12.31.
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 11.813 - 14.513,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2021.06.21. - 2021.08.28.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, parkolással
2020.12.11. - 2021.12.24.
Danubius Hotel Bük
4 nap/3 éjszaka 19.338 - 37.328,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.13. - 2022.12.23.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rigótanya Relax & Wellness
2 nap/1 éjszaka 14.443,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, szobabekészítéssel, Snack Bárral, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Éden Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.05. - 2022.01.02.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Kőszegen és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Kőszeg
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Kőszeg
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Ébredező tavasz (min. 2 éj)

Portré Hotel étterme KőszegX