Mahagóni Étterem Tata
2890 Tata, Ady Endre út 28.

Mahagóni Étterem Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Mahagóni Étterem Tata vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ha erre visz utunk ebbe az étterembe is szeretünk betérni. Az ételek elfogadható áron, gazdag választékkal, bőséges kivitelben nyújtanak gasztronómiai kalandozást az ízek világában. Kiváló minőségű pizza választékaikon túl, a magyar konyha színe-java is fellelhető étlapjukon. A kiszolgálással is elégedettek voltunk. Legutóbb magvas subába bújtatott pulykamellet ettem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel. Az idős pincérnő nem mindenkit szolgál ki.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiammal ültünk be ebédelni, ő pizzát rendelt én pennét, ittunk egy-egy üdítőt. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, az italok hidegek. A pizza 30cm-es, vékony tésztájú, bőséges feltéttel, a penne adag akkora, hogy alig bírtam megenni. Hangulatos kis hely, bár elég forgalmas. A parkolás egyszerű, szinte a bejáratnál. A mellékhelyiség is tiszta volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor elutazom valahova mindig szétnézek, hogy hova érdemes menni. Hát olvastam több helyen is rosszat az étteremről és hát csak elmentünk. . . . de nem kellet volna. Első nap töltött csirkemellet ettem. De igen régi olajba süthették. . . a töltelék is csak oda égett olaj ízű volt, a hús meg vastag és fűszerezetlen. Árban nem volt drága a kiszolgálással nem volt baj.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte......Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak.....az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék......

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Amikor először jártam itt, ebédidőben voltam, menüt ettünk a kollégákkal. Több mint 1! ! ! órába telt, mire végeztünk, s az idő nagy részét a várakozással töltöttük: vártunk a pincérre, vártunk a levesre, vártunk a főételre, vártunk az evőeszközre, vártunk a savanyúságra. . . Adtam a helynek még egy esélyt, nem ebédidőben voltam, de hasonló élménnyel távoztam.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Többször jártunk már a Mahagóni étteremben és még soha nem csalódtunk. Az étteremnek van egy (hideg időben fűtött) terasza, ahova igazán hangulatos kiülni bármilyen évszakban. Az ételek nagyon finomak és bőségesek és gyorsan elkészülnek. Az étlap bőséges, a levesektől elkezdve a frissensülteken keresztül a pizzáig minden van. Az étterem tiszta és rendezett.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal épp úton voltunk, és gondoltuk már jó lenne valami finomat ebédelni. Tata magasságában jártunk, de még csak 11 óra volt. . mivel ilyenkor nyit a legtöbb étterem, gondoltuk választunk valami újat. Mivel itt még nem jártunk, így beültünk. Nagyon rendezett, tiszta hely és a kiszolgálás nagyon gyors és kedves. Az étlap szimpatikus volt, így hamar rendeltünk is.

Bolya TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Először csak beültünk egy üdítőre, közben tájékozódtunk.
Kedves, udvarias kiszolgálás, délutánra foglaltunk asztalt,
szerencsére. Nagy a választék, bőséges és finom ételek.
Egy kis negatívum, az ételeket hamarabb kaptuk meg, mint az
evőeszközöket. Ajánlom mindenkinek, aki Tatán jár keresse fel
az éttermet.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet. Egyszerű, tiszta, barátságos vendéglő. Nagy a választék, finomak az ételek. A kiszolgálás gyors volt, pedig tele volt az étterem. A berendezés átlagos, de tisztaság volt mindenhol. Kellemes napot töltöttünk a városban és mindezt megfűszerezte az ebéd. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Tatán jár.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.28.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.29.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2020.09.17. - 2019.09.17.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.430 - 11.062,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.09.17. - 2019.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)

Mahagóni Étterem TataX