Mahagóni Étterem Tata
2890 Tata, Ady Endre út 28.

Mahagóni Étterem Tata a térképen

Wellness csomagok Tata városában

Mahagóni Étterem Tata vélemények

Futyuka TOP egyébhely értékelő
2021. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. március 14.
Először egy családi ünnepség alkalmával voltunk az étteremben, telefonon előre megrendeltük a két személyes Mahagóni tálakat, a megbeszélt időpontban nagyon kedvesen fogadtak bennünket, bármit kértünk még pillanatok alatt megkaptuk. Épp ezért egy születésnapra is innen rendeltünk online, a megbeszélt időpontban hozta a futár az ételt, friss, meleg volt, gusztusosan becsomagolva.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Ár érték arányban teljesen kiváló! ! Nem a legmodernebb a hely, de nagyon nem is retró mint sokan írják! De az ételek, az árak, a kiszolgálás színvonala sem marasztalható el! Igen ez, nem egy fine dining étterem, itt azoknak a helyeknek a tányérjait visszaküldenék úja mosogatni! ! ! Aki arra vágyik annak Tata városában van egy pár másik hely ha szétnéz.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 11.
Tatai kirándulás alkalmával ebédeltünk a Mahagóni étteremben. Az ételek igen átlagosak, a kacsa combhoz kiszolgált burgundi mártásnak köze sem volt az eredetihez, az volt az érzésünk, hogy valamilyen bolti mártást kaptunk. A somlói kifejezetten rossz volt. A női WC megoldás kritikán aluli a mellékhelységbe vezető szőnyeges lépcső olyan koszos volt, hogy az volt az érzésünk, hogy legalább egy évig nem takarítottak.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ha erre visz utunk ebbe az étterembe is szeretünk betérni. Az ételek elfogadható áron, gazdag választékkal, bőséges kivitelben nyújtanak gasztronómiai kalandozást az ízek világában. Kiváló minőségű pizza választékaikon túl, a magyar konyha színe-java is fellelhető étlapjukon. A kiszolgálással is elégedettek voltunk. Legutóbb magvas subába bújtatott pulykamellet ettem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel. Az idős pincérnő nem mindenkit szolgál ki.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiammal ültünk be ebédelni, ő pizzát rendelt én pennét, ittunk egy-egy üdítőt. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, az italok hidegek. A pizza 30cm-es, vékony tésztájú, bőséges feltéttel, a penne adag akkora, hogy alig bírtam megenni. Hangulatos kis hely, bár elég forgalmas. A parkolás egyszerű, szinte a bejáratnál. A mellékhelyiség is tiszta volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor elutazom valahova mindig szétnézek, hogy hova érdemes menni. Hát olvastam több helyen is rosszat az étteremről és hát csak elmentünk. . . . de nem kellet volna. Első nap töltött csirkemellet ettem. De igen régi olajba süthették. . . a töltelék is csak oda égett olaj ízű volt, a hús meg vastag és fűszerezetlen. Árban nem volt drága a kiszolgálással nem volt baj.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte......Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak.....az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék......

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Amikor először jártam itt, ebédidőben voltam, menüt ettünk a kollégákkal. Több mint 1! ! ! órába telt, mire végeztünk, s az idő nagy részét a várakozással töltöttük: vártunk a pincérre, vártunk a levesre, vártunk a főételre, vártunk az evőeszközre, vártunk a savanyúságra. . . Adtam a helynek még egy esélyt, nem ebédidőben voltam, de hasonló élménnyel távoztam.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Többször jártunk már a Mahagóni étteremben és még soha nem csalódtunk. Az étteremnek van egy (hideg időben fűtött) terasza, ahova igazán hangulatos kiülni bármilyen évszakban. Az ételek nagyon finomak és bőségesek és gyorsan elkészülnek. Az étlap bőséges, a levesektől elkezdve a frissensülteken keresztül a pizzáig minden van. Az étterem tiszta és rendezett.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.29. - 2022.12.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 11.475 Ft/fő/éj ártól; reggelis ellátással, korlátlan limonádé fogyasztással, szauna és fitness terem használattal, játékszoba használattal
2021.06.15. - 2021.08.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2021.12.23.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 8.600,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2021.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, Swarowski ékszer szettel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.29.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.13. - 2022.05.13.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.06.15.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.05.10. - 2021.06.25.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tata
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

Mahagóni Étterem TataX