Mahagóni Étterem Tata
2890 Tata, Ady Endre út 28.

Mahagóni Étterem Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Mahagóni Étterem Tata vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Ár érték arányban teljesen kiváló! ! Nem a legmodernebb a hely, de nagyon nem is retró mint sokan írják! De az ételek, az árak, a kiszolgálás színvonala sem marasztalható el! Igen ez, nem egy fine dining étterem, itt azoknak a helyeknek a tányérjait visszaküldenék úja mosogatni! ! ! Aki arra vágyik annak Tata városában van egy pár másik hely ha szétnéz.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 11.
Tatai kirándulás alkalmával ebédeltünk a Mahagóni étteremben. Az ételek igen átlagosak, a kacsa combhoz kiszolgált burgundi mártásnak köze sem volt az eredetihez, az volt az érzésünk, hogy valamilyen bolti mártást kaptunk. A somlói kifejezetten rossz volt. A női WC megoldás kritikán aluli a mellékhelységbe vezető szőnyeges lépcső olyan koszos volt, hogy az volt az érzésünk, hogy legalább egy évig nem takarítottak.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ha erre visz utunk ebbe az étterembe is szeretünk betérni. Az ételek elfogadható áron, gazdag választékkal, bőséges kivitelben nyújtanak gasztronómiai kalandozást az ízek világában. Kiváló minőségű pizza választékaikon túl, a magyar konyha színe-java is fellelhető étlapjukon. A kiszolgálással is elégedettek voltunk. Legutóbb magvas subába bújtatott pulykamellet ettem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel. Az idős pincérnő nem mindenkit szolgál ki.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiammal ültünk be ebédelni, ő pizzát rendelt én pennét, ittunk egy-egy üdítőt. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, az italok hidegek. A pizza 30cm-es, vékony tésztájú, bőséges feltéttel, a penne adag akkora, hogy alig bírtam megenni. Hangulatos kis hely, bár elég forgalmas. A parkolás egyszerű, szinte a bejáratnál. A mellékhelyiség is tiszta volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor elutazom valahova mindig szétnézek, hogy hova érdemes menni. Hát olvastam több helyen is rosszat az étteremről és hát csak elmentünk. . . . de nem kellet volna. Első nap töltött csirkemellet ettem. De igen régi olajba süthették. . . a töltelék is csak oda égett olaj ízű volt, a hús meg vastag és fűszerezetlen. Árban nem volt drága a kiszolgálással nem volt baj.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte......Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak.....az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék......

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Amikor először jártam itt, ebédidőben voltam, menüt ettünk a kollégákkal. Több mint 1! ! ! órába telt, mire végeztünk, s az idő nagy részét a várakozással töltöttük: vártunk a pincérre, vártunk a levesre, vártunk a főételre, vártunk az evőeszközre, vártunk a savanyúságra. . . Adtam a helynek még egy esélyt, nem ebédidőben voltam, de hasonló élménnyel távoztam.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Többször jártunk már a Mahagóni étteremben és még soha nem csalódtunk. Az étteremnek van egy (hideg időben fűtött) terasza, ahova igazán hangulatos kiülni bármilyen évszakban. Az ételek nagyon finomak és bőségesek és gyorsan elkészülnek. Az étlap bőséges, a levesektől elkezdve a frissensülteken keresztül a pizzáig minden van. Az étterem tiszta és rendezett.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal épp úton voltunk, és gondoltuk már jó lenne valami finomat ebédelni. Tata magasságában jártunk, de még csak 11 óra volt. . mivel ilyenkor nyit a legtöbb étterem, gondoltuk választunk valami újat. Mivel itt még nem jártunk, így beültünk. Nagyon rendezett, tiszta hely és a kiszolgálás nagyon gyors és kedves. Az étlap szimpatikus volt, így hamar rendeltünk is.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 34.561,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.06.23.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 13.282 - 17.818,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.27. - 2022.02.27.
Kisbér
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.08.31.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
2021.02.26. - 2022.02.27.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.20.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.27. - 2021.12.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.425 - 27.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Mahagóni Étterem TataX