Mahagóni Étterem Tata
2890 Tata, Ady Endre út 28.

Mahagóni Étterem Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Mahagóni Étterem Tata vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ha erre visz utunk ebbe az étterembe is szeretünk betérni. Az ételek elfogadható áron, gazdag választékkal, bőséges kivitelben nyújtanak gasztronómiai kalandozást az ízek világában. Kiváló minőségű pizza választékaikon túl, a magyar konyha színe-java is fellelhető étlapjukon. A kiszolgálással is elégedettek voltunk. Legutóbb magvas subába bújtatott pulykamellet ettem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel. Az idős pincérnő nem mindenkit szolgál ki.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiammal ültünk be ebédelni, ő pizzát rendelt én pennét, ittunk egy-egy üdítőt. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, az italok hidegek. A pizza 30cm-es, vékony tésztájú, bőséges feltéttel, a penne adag akkora, hogy alig bírtam megenni. Hangulatos kis hely, bár elég forgalmas. A parkolás egyszerű, szinte a bejáratnál. A mellékhelyiség is tiszta volt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mikor elutazom valahova mindig szétnézek, hogy hova érdemes menni. Hát olvastam több helyen is rosszat az étteremről és hát csak elmentünk. . . . de nem kellet volna. Első nap töltött csirkemellet ettem. De igen régi olajba süthették. . . a töltelék is csak oda égett olaj ízű volt, a hús meg vastag és fűszerezetlen. Árban nem volt drága a kiszolgálással nem volt baj.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte......Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak.....az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék......

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Amikor először jártam itt, ebédidőben voltam, menüt ettünk a kollégákkal. Több mint 1! ! ! órába telt, mire végeztünk, s az idő nagy részét a várakozással töltöttük: vártunk a pincérre, vártunk a levesre, vártunk a főételre, vártunk az evőeszközre, vártunk a savanyúságra. . . Adtam a helynek még egy esélyt, nem ebédidőben voltam, de hasonló élménnyel távoztam.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Többször jártunk már a Mahagóni étteremben és még soha nem csalódtunk. Az étteremnek van egy (hideg időben fűtött) terasza, ahova igazán hangulatos kiülni bármilyen évszakban. Az ételek nagyon finomak és bőségesek és gyorsan elkészülnek. Az étlap bőséges, a levesektől elkezdve a frissensülteken keresztül a pizzáig minden van. Az étterem tiszta és rendezett.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal épp úton voltunk, és gondoltuk már jó lenne valami finomat ebédelni. Tata magasságában jártunk, de még csak 11 óra volt. . mivel ilyenkor nyit a legtöbb étterem, gondoltuk választunk valami újat. Mivel itt még nem jártunk, így beültünk. Nagyon rendezett, tiszta hely és a kiszolgálás nagyon gyors és kedves. Az étlap szimpatikus volt, így hamar rendeltünk is.

Bolya TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Először csak beültünk egy üdítőre, közben tájékozódtunk.
Kedves, udvarias kiszolgálás, délutánra foglaltunk asztalt,
szerencsére. Nagy a választék, bőséges és finom ételek.
Egy kis negatívum, az ételeket hamarabb kaptuk meg, mint az
evőeszközöket. Ajánlom mindenkinek, aki Tatán jár keresse fel
az éttermet.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet. Egyszerű, tiszta, barátságos vendéglő. Nagy a választék, finomak az ételek. A kiszolgálás gyors volt, pedig tele volt az étterem. A berendezés átlagos, de tisztaság volt mindenhol. Kellemes napot töltöttünk a városban és mindezt megfűszerezte az ebéd. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Tatán jár.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 17.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Parti Panzió
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.12.20.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpárhasználattal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 21.192,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Smart Rooms Motel
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2020.12.22.
Erdőalja Vendégház
Jásd
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Vital Hotel Nautis Tata
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)

Mahagóni Étterem TataX