Öreg Miskolcz Hotel Miskolc ★★★★

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc
3525 Miskolc, Horváth Lajos u. 11.

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc a térképen

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc értékelése:

10. helyezett a 39 miskolci szállás közül

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc bemutatkozása

Az Öreg Miskolcz Hotel Miskolc történelmi belvárosának szívében, annak hangulatos régi utcácskájában fogadja vendégeit, akiknek kényelmes szálláshelyet, szaunaparkot, bárt, és történelmi múlttal rendelkező remek éttermet kínál.

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc képei

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc
Szállások Miskolc városában
Wellness csomagok Miskolc városában

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc vélemények

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18.
már többször megszálltunk itt kettesben párommal ill. gyerekekkel is. a személyzet udvarias, segítőkész. a szobánkban nem működött a légkondi, egyből kaptunk egy másik szobát. nem tudom, hogy a hotel nevéhez akar e hű lenni, de sajnos tapasztalhatóan is egyre öregebb, mondhatni patinásodik. a zuhanyzóban nincs elég nyomás, az ágy nyikorgott, recsegett, ez-az ki- és lepotyog, a hangszigetelés.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal pár napot töltöttünk itt és nagyon jól éreztük magunkat! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve a személyzet igazán kedves,udvarias,főként a felszolgáló fiatal ember segítőkészsége igazán elismerést érdemlő! A barlang fürdő belépővel és a saját wellness részlegük használata során szuper kikapcsolódásban s kellemes élményekben volt részünk.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 14.
A kiszolgálás gyenge az étel kevés és díszités nulla,a választék félpanziós ellátásnál gyenge, minőségileg sem voltunk megelégedve, maga a szállás az jó. Sokat kell várni az ételre. A szobánk földszinti volt sajnos zajos volt. Az ételekről annyit hogy ízvilágilag szőrnyű,nem vagyok szakács de én különbet teszek az asztalra.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2012. decemberében, az adventi időszakban látogattunk el Miskolcra. 2 éjszakára foglaltunk szobát ezen a szálláshelyen. A parkolás egy zárt udvarban megoldott a szállóvendégek részére. A recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott bennünket, és részletes információkkal látott el bennünket. Az egész hotel ízlésesen, kényelmesen berendezett.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 25.
Szilveszterkor töltöttünk itt a Férjemmel egy pár napot. A szoba nagyon pici, de elfogadható. Az ágy matraca nekünk nagyon kényelmetlen volt. A recepciós személyzet kedves volt, de az étteremben a kiszolgálás szörnyű volt. Sokat kellett várnunk az ételekre, amelyek többnyire hidegen kerültek elénk, ízvilága nekünk nem felelt meg,de ez mindegy is mert nincs olyan meleg étel számunkra, amit hidegen is szívesen fogyasztanánk.

Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.03.
Vár Camping
Sirok
2021.12.03. - 2020.12.03.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

MiskolcX