PIROS

PIROS adatlapja

Szinte mindig a családommal utazom, férj és két nagyobb gyermek, nem szeretem az önellátos megoldást mert az egy családanyának nem pihenés, ezért nyaralás alatt étteremben étkezünk, az évek során sok érdekes esettel találkoztam.
Regisztráció2013.04.28
Utoljára itt2021.02.16

Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
2012 nyarán jártunk az étteremben, egy hetet voltunk nyíregyházán minden nap máshol étkeztünk de itt fogyasztottuk el a legfinomabb ebédünket. Tetszet hogy egyszerübb ételek is megtalálhatok az étlapon, és nagyon kedvező az étterem fekvése mert a vizpart közelsége miatt nagy melegben is kellemes.
2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Érdekes volt itt ebédelni. A rendelést felvevő hölgy legnagyobb megrökönyödésére egy kancsó tiszta vizet kértünk, ezek után majd nem elhitette velünk hogy nem iható a víz! ! De végül mégiscsak iható, csak az nem kerül 1000 forintba mint az ásványvíz. A gyümölcsleveshez nem kaptam kanalat, úgy kellet kérni.
Átlagos 2019. május 12.családjával járt itt
Ismerős ajánlatára kerestűk fel az éttermet. Nekem minden egy kicsit száraz volt. A kétszemélyes tál pont elég, de nem bőséges. A grillezet húsban semmi fantázia. Végül is nem maradtunk éhesek. A felszolgálok nagyon udvariasak, mindent bevetnek a gyorsaság érdekében. Ár érték arányban fizettem már kevesebbet bőségesebb étkezésért.