Sziklakert Étterem Nyíregyháza

Sziklakert Étterem Nyíregyháza
Sziklakert Étterem NyíregyházaSziklakert Étterem Nyíregyháza
Sziklakert Étterem NyíregyházaSziklakert Étterem Nyíregyháza

Sziklakert Étterem Nyíregyháza bemutatkozása

Éttermünk Nyíregyháza zöld övezetében, a Bujtosi Városligetben, csendes, hangulatos környezetben található.
2001. július 7-én nyitottunk, családi vállalkozásként üzemelünk. Éttermünk 110 fő, a különtermünk 30 fő, a rönkfából épített fedett teraszunk 50 fő befogadására alkalmas. A panziónk 10 szobával áll vendégeink rendelkezésére.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Sziklakert Étterem Nyíregyháza vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2023. április 11.a párjával járt itt
Két tó közelében van ez az étterem. Kellemes berendezés és kedves, figyelmes pincérek. Nem voltak sokan, így hamar kaptuk a finom leveseket majd a második fogást is. A májgaluska nem mirelitt volt, a konyhán készült ez látható és érezhető volt. Az ételek jó ízűek voltak és az adag is bőven elég. Szívesen jövünk ide máskor is.
Sziklakert Étterem Nyíregyháza - EgyébSziklakert Étterem Nyíregyháza - EgyébSziklakert Étterem Nyíregyháza - EgyébSziklakert Étterem Nyíregyháza - EgyébSziklakert Étterem Nyíregyháza - EgyébSziklakert Étterem Nyíregyháza - Egyéb
Szörnyű 2020. január 7.a párjával járt itt
Soha többet sziklakert. Több éve visszajáró vendégek vagyunk, de azt tapasztaljuk, hogy évről évre süllyed a felszolgálok viselkedése. A nyáron a pincér az ajtót támasztva mobilon játszott miközben több vendég is volt. Egy mosoly nincs az arcán egy nyegle modortalan ember, sajnos ő szolgált ki bennünket.
Kiváló 2017. február 8.családjával járt itt
Az ételek finomak,és elegendőek! Visszatérő vendégek vagyunk, és mindig elégedetten távozunk! Még nyáron nem voltunk ezen a helyen, de az értékelések alapján már vágyom, így a nyári időszámítást egy jó kis Sziklakerti lakomával fogjuk kezdeni! ;)
A pincérek lehetnének picit vendégközpontúbbak, de lehet hogy azok, csak már épp fáradtak voltak mikor mi mentünk. . :D
Átlagos 2014. február 26.egyedül járt itt
Sokat járok ebédelni az étterembe. Barátságos hely,szép tiszta. Az ebéd jó de sajnos kevés. A kiszolgálás megfelelő. Ajánlani tudom. Nagyon szép kerthelyiség kint is le lehet csücsülni. A szállodai szobákat már láttam nagyon szép,tiszta kényelmes. Közel található a Bujtosi-tó nagyokat lehet sétálni. Szép a szökőkút. Új játszótér. Ajánlani tudom.
Kiváló 2014. január 16.gyerekekkel járt itt
Kedvenc helyünk Nyíregyházán. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Remek ételek,profi kiszolgálás.
Amikor csak itt járunk és időnk engedi,ide térünk be ebédelni.
Nyári esténként élőzene és fantasztikus grillpartik várják a betérő vendégeket. A hangulatvilágítással ellátott kerthelyiségben.
Ha elfáradt a vendég, akkor itt meg is szállhat. Hangulatos és nagyon tiszta szobákban!
Kiváló 2014. január 14.családjával járt itt
Egy hétköznapi ebédre tértünk be. A pincér ajánlotta a menű étlapot, és felajánlotta, ha ebből nem tudunk rendelni, akkor hoz másik étlapot. A menü gulyásleves és túrós csusza volt. Azonnal felajánlották, hogy a gulyáslevest milyen levesre tudják cserélni, és az étlap alján fel volt sorolva több olyan étel, amit a második helyett lehet választani, alig magasabb menüárban, mint az eredeti.
Kiváló 2013. június 20.a párjával járt itt
Szilvesztereztem itt,mennyei volt minden.Jó vissza gondolni.Bőséges Finomságok,Jó hangulat.Kedves házaspár a Tulaj.Szimpatikus Kedves Emberek.A Dolgozókkal kapcsolatban,semmi kivetni való nincs.Remélem rövidesen fogok ott járni,koleganőmmel együtt.Sokat regéltem erről az étteremről.
Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
2012 nyarán jártunk az étteremben, egy hetet voltunk nyíregyházán minden nap máshol étkeztünk de itt fogyasztottuk el a legfinomabb ebédünket. Tetszet hogy egyszerübb ételek is megtalálhatok az étlapon, és nagyon kedvező az étterem fekvése mert a vizpart közelsége miatt nagy melegben is kellemes.
Sziklakert Étterem Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaBelső körút 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi