Muskátli Vendéglő Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth út 61.

Muskátli Vendéglő Hollókő a térképen

Sze-Szo 11:00-18:00
V 11:00-17:00
házias ételek ...
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, csoportokat szívesen fogad ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Carlsberg

Muskátli Vendéglő Hollókő bemutatkozása

Ez a tenyérnyi kis település magában hordozza a jelent és a múltat, az egyszerűséget és a nagyszerűséget. Ebben a környezetben, 1987-ben építettük vendéglőnket, melyet évről évre bővítettünk, szépítettünk, megtartva Hollókő régi hagyományát, hisz ebben a miliőben szeretnénk mi is megtartani a hollókői emberek évszázadok óta megőrzött, megszokott és továbbadott vendégszeretetét. Vendéglőnket a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség Védnöki Táblával jutalmazta.

Muskátli Vendéglő Hollókő képei

Muskátli Vendéglő Hollókő vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal, egy törpével, öten voltunk egy péntek délután a vendéglőben. A négyévesnek volt a helyhez illő fa gyerekszék, amiről kényelmesen elérte az asztalt, és egyedül tudta enni a gyerekadagot, amit kért. A kiszolgálással minden rendben volt, az ételek finomak voltak. (Én még olyan finom sztrapacskát, mint amit ott adtak, sehol nem ettem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal tértünk be ide, nagyon szép a bevezető út, gyönyörű virágos. Az étkezés helye egy félig nyitott fedett teraszos rész. Tele mindenféle falusi, régi használati és dísztárgyakkal, a padokon rongyszőnyegek, nekünk nagyon bejött. Élő cigányzene volt, a hegedűs egy-egy vendéghez odament, megkérdezte, mi a kedvenc nótája, amit aztán eljátszott nekik.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ebédeltünk itt, miután az előző hollókői étteremben elfogyasztott vacsoránk, túl gyorsan távozott belőlünk. Gondoltuk megpróbáljuk a Muskátliban. Párom palóclevest, én káposztás sztrapacskát fogyasztottam. A leves isteni volt, a káposztás izé meg szárazon guruló nokedlik, reszelt káposztával. A kiszolgálást két pincér végezte, ezért mindent kétszer kérdeztek meg.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdekes volt itt ebédelni. A rendelést felvevő hölgy legnagyobb megrökönyödésére egy kancsó tiszta vizet kértünk, ezek után majd nem elhitette velünk hogy nem iható a víz! ! De végül mégiscsak iható, csak az nem kerül 1000 forintba mint az ásványvíz. A gyümölcsleveshez nem kaptam kanalat, úgy kellet kérni. Megnézte a hölgy mihez kértem?

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.22.
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.12.30.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2021.08.31.

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Hollókő
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Tó Wellness Hotel Hollókő
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Wellness Harmónia (min. 2 éj)

Muskátli Vendéglő HollókőX