piros48

piros48 adatlapja

Ilyen vagyok
Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kisállattal utazó
Regisztráció2014.01.17
Utoljára itt2017.11.10

Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Az étterem Keszthely egyik legjobbja,- többször jártam már itt,- párszor osztálytalálkozót is ide szerveztünk. ,- legutóbb német ismerős házaspár hívott meg bennünket a 25 éves házassági évfordulójukra, amit itt ünnepeltek. A 10-12 fős társaság kivétel nélkül dícsérte a konyhát,- /mindenki mást rendelt/,- és nem utolsósorban az udvarias, kedves kiszolgálást.
Kiváló 2014. augusztus 21.barátokkal járt itt
Az éttermet mindenkinek jó szívvel ajánlom! A tulajdonosok/ házaspár/ nagyon kedvesek, figyelmesek,- a hangulat szinte családias. A konyha fantasztikus: a székely módra készült töltöttkáposztát csak a padlizsánkrém pirítóssal tudta nálam überelni. Húsvétkor a bárányételek várták a vendégeket.
2014. november 19.barátokkal járt itt
Születésnapot ünnepelni mentünk ide,- sokat és jót hallottunk előzőleg az étteremről. Sajnos a mi tapasztalatunk ennél kedvezőtlenebb volt,- a férjem a kedvencét, kacsasültet rendelt,- ami száraz volt és rágós. A többi étel rendben volt,- a kiszolgálás is,- de ez elrontotta az összképet.