Jóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely bemutatkozása

Vendéglőnk Keszthelyen a Martinovics utca és a Tapolcai út sarkán található. Étlapunkon elsősorban magyaros, de nemzetközi ételek is szerepelnek. Változatos hétvégi ajánlatainkat keresse éttermünkben ! Vállalunk családi és céges rendezvényeket, valamint esküvőket 85 főig.

Nussbaum Panzió Keszthely - Pünkösd
Nussbaum Panzió Keszthely
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Jóbarát Vendéglő Keszthely vélemények

Szörnyű 2024. február 25.gyerekekkel járt itt
Négy személyes társasággal mentünk. Borzalmas az étel. Locsog a zsírban. Az ízeket nem lehet érezni az avas olaj íztől.
Cinikus a személyzet. Olyan érzése van az embernek mintha nehezükre esne a vendégek kiszolgálása.
Nagyon rosszul éreztük magunkat, bár sok időt nem töltöttünk itt, mert az étel ehetetlen volt.
Gyenge 2023. július 23.a párjával járt itt
Az értékelések és a megkérdezett helybéliek ajánlása alapján választottuk a vendéglőt.
Az álltalam választott szarvaspörkölt úszott a még félnyers hagymdarabokban,a hús finom és jó állagú volt.
A párom édes urgonyája félnyers volt , a csőben sült camemert sajttal semillyen konyhai művelet nem történt csak vágtak egy szeletet naturon.
Kiváló 2023. március 12.a párjával járt itt
Kétnap egymásután ugyanitt ebédeltünk!
Gratulálok a Séfnek és mindenkinek aki itt dolgozik! Ha erre járunk, akkor ismét befogunk menni. Köszönöm a munkájukat, tökéletes, JÓBARÁTI!!!
Gyenge 2022. május 13.a párjával járt itt
Zalai ételek néha "újragondolva". A dödölléjük például nem egy telitál hengeres dödölle, hanem néhány kilapított kis méretű korong alakú vékonyka plecsni (talán 5 darab) ügyesen körberendezve a tányéron, krumplit nyomokban tartalmaz. Az ételadagok kicsik-vagy közepesek (kisétkűeknek talán udvariasságból a bőség szó is előjöhet).
2021. december 20.a párjával járt itt
Kedves személyzet.
Gyors kiszolgálas, tisztaság.
Ételek finomak és bőségesek- jól lehet lakni egy tál ételekkel.
Sütik finomak.
Kandalló kimondottan kedvenc
Kiváló 2020. február 3.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk itt. A menük háziasak, jóízűek, olcsók, de nagyon kis adagok. Ezért az étlapról választottunk legutóbb kétszemélyes tálat, levest, desszertet. Mindhárom fogás nagyon finom volt. A főétel tálalása egyedi, ízei kimondottan jók, mennyisége bőséges, árban megegyezik a hasonló helyekkel, de a mennyiség és minőség miatt megérte.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Udvarias segítőkész személyzet, finom és bőséges adagok! Foglaltság ellenére kaptunk helyet, nem bántuk meg, megérte!!
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Kedves személyzet, udvarias kiszolgálás, finom ételek, megfizethető ár. Hangulatos belső tér. Barátok ajánlották és azóta már többször jártunk ott és sosem volt csalódás. Érdemes asztalt előre foglalni. Akár családdal akár pároddal érdemes ellátogatni ide. Parkoló hely elég kevés van, de meg lehet oldani. Ajánlanám másoknak is ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2018. december 10.gyerekekkel járt itt
Keszthelyiként gyakran járunk ide, szuper ételek, nagy adagok, korrekt áron. Érdemes előre asztalt foglalni, mert szinte állandóan tele az étterem. Kedves, barátságos felszolgálás. Nyáron a terasz nagyon hangulatos. A parkolóhely nem túl nagy, de a közelben megoldható a parkolás is.
Kiváló 2018. június 5.családjával járt itt
Családi ebéd alkalmával ültünk be. Nálunk ez elég nehéz mivel glutén és laktóz érzékeny vagyok. Azonban részletes tájékoztatást kaptam mindenről. Már 5 éve mentesen kell étkeznem, de ez volt az első alkalom, hogy a családdal tudtam ebédelni egy vendéglőben! Csak ajánlani tudom a helyet minden sorstársamnak! :)
Jóbarát Vendéglő Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMartinovics utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi