Rami

Rami adatlapja

Regisztráció2013.06.11
Utoljára itt2015.03.03

Kiváló 2013. június 11.gyerekekkel járt itt
Mi sem mutatja jobban azt, hogy mennyire elégedettek vagyunk a szállással, mint az hogy már 3 éve ide járunk. Mindhárom alkalommal ugyanazt az emeleti részt kaptuk meg. Külön öröm volt számunkra, hogy egy kicsiny konyha is tartozott a szobákhoz. Úgy is mondhatnánk, hogy egy kicsi lakást kaptunk teljesen felszerelve.
Felhasználó fényképei:
Tokajer Wellness Panzió Keszthely - Tokajer Wellness Panzió Keszthely - Tokajer Wellness Panzió Keszthely - Tokajer Wellness Panzió Keszthely - Tokajer Wellness Panzió Keszthely -
2013. október 11. járt itt
A testvéremmel töltöttünk a szállóban pár napot és maximálisan meg voltunk elégedve. Nekünk a szobánk berendezése nem nagyon tetszett, mi inkább a modernebb bútorokat kedveljük, de az ágy nagyon kényelmes volt és ez azért feledtette velünk ezt a pici problémánkat. Egyébként sem azért mentünk, hogy a szobában üldögéljünk.
Átlagos 2013. június 11.családjával járt itt
A szálló tisztasága hagy némi kivetnivalót, legalábbis ami a szőnyeg tisztaságát illeti. Az ágy előtt hatalmas foltok éktelenkedtek és látszott, hogy az előző vendégek merre közlekedtek a szobában. A svédasztalos reggeli kifogástalan volt, mindig volt többféle péksütemény, felvágott és a gyümölcsök is frissek voltak.