Hotel Lidó Siófok Siófok ★★★

Hotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok

Hotel Lidó Siófok Siófok bemutatkozása

Siófok legszebb sétányán, közvetlenül a Balaton partján várja vendégeit a családbarát Hotel Lidó. A mindig élettel teli belváros néhány perces sétával elérhető, mely számos kikapcsolódási lehetőséget kínál.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Lidó Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2022. július 21.a párjával járt itt
Egy röpke hétvégét töltöttünk itt, ár érték arányban is kiváló szálloda a személyzet kedves, super hogy saját kis stranddal rendelkezik és a kényelemhez még kerti bútorok és pihenő/napozó ágyakat is biztosítanak. A szálloda elhelyezkedése is nagyszerű, közel mindenhez, de mégis nyugodt pihenést tud biztosítani a szálloda.
Kiváló 2022. június 23.családjával járt itt
Fantasztikus hétvégét töltöttünk a hotelben. Az ételek finomak, a személyzet kedves, segítőkész. A saját part szakasz plusz kuriózuma a helynek. Ennyire központi helyen, ilyen korrekt áron szerintem nem lehet szállodát találni.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Egyéb
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Ilyen jó helyen, ilyen árban szerintem az egész Balatonon nem lehet szállodát találni. Az étterem is nagyon jó volt. A mi szobánkból gyönyörű volt a kilátás. A saját part szakasz vize is kitűnő. Alig várjuk, hogy júniusban újra ott legyünk.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Egyéb
Gyenge 2021. augusztus 23.egyedül járt itt
A recepció szinte elérhetetlen! 67 hívásból 2x vette fel a telefont. A telefonon elért fiatalember, flegma volt és a segítőkészség nyomát sem mutatta. A hívások 2021. 08. 17-én történtek, amikor családom számára szerettem volna szállást foglalni. Mivel a helyet nem ismertük, így lett volna kérdésünk a több 100- ezres foglalás előtt.
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Most voltunk itt először,nagyon tetszett! Tisztaság,személyzet,elhelyezkedés,reggeli minden kiváló volt! Jövőre is ide tervezzük,ajánljuk másoknak is! Teljesen véletlenül választottam ez a helyet,vonattal érkeztünk az alapján döntöttünk,hogy nincs mesze az állomás,van saját strand. Minden a közelben! 405 volt a szoba számunk,az erkélyről csodás volt kilátás! Üdv
Kiváló 2019. február 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, kíváló személyzet, nagyon finom, bőséges reggeli és vacsora.
Nagyon jó, csendes, csodálatos helyszínen helyezkedik el a szálloda.
Mindenkinek ajánlani tudjuk!
Hotel Lidó Siófok Siófok - Külső kép
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Öt napot töltöttünk a párommal a Siófoki Hotel Lidóban! Minden tökéletes volt. Személyzet kedves,segítőkész! Tisztaság rendben volt minden tiszta rendezett! Szobák szépek minden nap takarítottak cserélték a törölközőt! Ágy kényelmes szobánk a Balatonra nézett hihetetlen kilátással! Reggeli bőséges amint valami elfogyott pótolták!
Átlagos 2018. július 3.családjával járt itt
Januárban foglaltam egy kedvező csomagot a Hotel Lido ba. Ami felkeltette a figyelmemet az a pazar panoráma a szobából. Szinte hihetetlennek tűnt, hogy van ilyen. De van! Valóban csodás volt a kilátás a szobánkbol! (609- es szoba! ) A hotel közvetlen a parton van, saját partszakasszal. Bár az egész tiszta beton és csak 1 db lejáró van a vízbe!
Hotel Lidó Siófok Siófok - Külső képHotel Lidó Siófok Siófok - SzobákHotel Lidó Siófok Siófok - Külső képHotel Lidó Siófok Siófok - Környék
2018. április 11.kollégákkal járt itt
Tudniuk kell, kérem szépen, hogy a Balaton ősidők, vagyis egészen kicsi korom óta a legkedvesebb üdülő- és pihenőhelyem. Valamint Siófokot már hosszú ideje a Balaton legnagyobb városának tartják. Éppen ezért választottam magamnak még a tavaly tavasszal ezt a fényűző hotelt. Nagyon úgy érzem, ha lesz elég tartalékom összekotorva, akkor jövőre is eljöhetek.
Kiváló 2017. szeptember 10.családjával járt itt
3 napig voltunk itt. Az elhelyezkedése kiváló. A partnál van alig 50 méterre a Petőfi sétánytol. A szoba annak ellenére hogy szük és kicsi mégis kényelmes volt. A csatorna kinálat is egészen jo volt. Viszont a férfi recepcios kicsit bunkó és flegma volt. A reggeli finom volt és böséges. Van biliárd,léghoki,csocsó asztaluk is. Jol éreztük magunkat.