Civitas Boutique Hotel Sopron ★★★

Civitas Boutique Hotel Sopron
9400 Sopron, Rákóczi Ferenc u. 33.

Civitas Boutique Hotel Sopron a térképen

Civitas Boutique Hotel Sopron értékelése:

4. helyezett az 56 soproni szállás közül
63. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Civitas Boutique Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron belvárosában, a jórészt középkori eredetű műemlékek, paloták közvetlen közelében található a város legújabb szálláshelye, a Civitas Boutique Hotel. A szálloda szélessávú Internettel, LCD tévével és a legmodernebb zárrendszerrel ellátott szobái minden tekintetben megfelelnek a XXI. század modern kényelmi és biztonsági elvárásainak is.

Civitas Boutique Hotel Sopron képei

Civitas Boutique Hotel Sopron

Civitas Boutique Hotel Sopron vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 8.
Barátságos fogadtatásban, színvonalas ellátásban részesültünk ottlétünk során. Az interneten való előzetes bejelentkezés hozzájárult ahhoz, hogy szinte azonnal el tudjuk foglalni szállásunkat. A személyzet a háttérből maximálisan kielégítette igényeinket. A svédasztalos reggeli bőséges és finom volt. Mindenkinek szívesen ajánljuk!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Sopron gyönyörű, hangulatos történelmi város, sok látnivalóval. A szálloda a belvárosban található, a parkolás a környéken zónák szerint fizetős, így jó választás a szálloda parkolójának igénybevétele, ami térítés ellenében is megérte. A szálloda elhelyezkedése miatt szinte minden gyalog könnyen megközelíthető.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Nagyon megnyerő volt számomra a mélygarázs..amelyből lift vezetett fel az emeletekre..a mi szobánk volt az egyetlen erkélyes szoba..A 3. emeleten..kényelmes ágy..a fürdőszoba megnyerő...A reggeli kitűnő volt...Összességében jól éreztük magunkat itt..

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
A hotel elhelyezkedése ideális volt, közel a belvároshoz. Amit hiányoltunk az a légkondicionáló berendezés, ami a mai világban a nyár közepén elengedhetetlen egy szálláson. Sajnos nagyon meleg volt. Kérésünk ellenére nem kaptunk egymás melletti szobát, így 2 gyermekünk, igaz egy szinten velünk, de külön folyosóval elválasztva, távol volt tőlünk, nekik a szobájukban nem működött a wifi szolgáltatás, így nem volt internet hozzáférésük.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 12.
38. -ik házassági évfordulónkat ünnepelni érkeztünk. Blanka, a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott minket. Minden kérdésünkre készséggel válaszolt. Kényelmes, tágas, világos volt a szobánk. Ízletes,bőséges és nagy választékú volt a reggelink. Már nem először jártunk ebben a szállodában, és remélem még több alkalommal is meg fogunk szállni itt!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Érkezeskor, negyed háromkor a szoba még nemv volt kész, kb háromnegyed órát kellett várni. A reggeli nagyon finom volt, de az ott tevékenykedő fiatal lány haja kibontva mindenbe belógott, az asztalokat le is törölhette volna, miután leszedte a piszkos tányérokat, stb.. Egyébként minden nagyszerű volt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Kiváló helyen, Sopron belvárosában, nyugodt, könnyen megközelíthető helyen van a hotel. A parkolás hét közben problémás lehet, de előzetesen a hotel mélygarázsában is foglalható hely. A szobák kényelmesek, jól felszereltek, a személyzet segítőkész volt ha kérdéssel, kéréssel fordultunk hozzájuk. A reggeli széles választékú és bőséges, a csomagajánlatban szereplő programok is remekek voltak.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Udvarias és segítőkész személyzet. Hotel elhelyezkedése belvároshoz közel,gyalogosan pár perc séta. Bőséges és nagy választékú reggeli. Parkolás előzetes foglalás esetén jól megoldott. Kisebb hibákat leszámítva nagyon jó! Szobába nem volt klíma, jó lett volna egy ventilátor. Ágykeretek fekvéskor nyekeregtek. Hűtőszekrény nem hűtött szekrénybe elhelyezése miatt.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor köszöntés helyett leszúrást kaptunk a recepcióstól, mivel a nyitott garázsajtón keresztül beáltunk a szálloda nevével jelzett gépkocsibeállóba, amit egyébként előzetesen megigényeltünk. A garázst ugyanis csak a szállóba való bejelentkezés után használhatja a vendég, úgy, hogy az alkalmazott kikíséri, és kinyitja neki az ajtót, addig lehet parkolni szabálytalanul a ház előtti buszmegállóban.
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
A félpanziós étkezés nagyon finim volt, de elég messze volt, nagyszülőkkel nehézséget okozott. A reggelinél több fennakadás volt, volt amikor sokat kellett várni a pékárúra egy fő aki portás is volt egyben nem bírta az egészet kézbentartani. Az elhelyezkedés kiválló, a személyzet is kedves volt.

Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 13.619,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 15.114,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.26-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.114 - 26.241,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Hotel Szieszta
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 15.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 15.114,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.15-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.23-ig
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
4 nap/3 éjszaka 7.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérehtőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 18.225,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Thermal Panzió Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, biliárdhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.04.29.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.128 - 18.768,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, borkóstolóval, ajándék palack borral, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Sopron környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)

SopronX