rcskvm

rcskvm adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.08.14

Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2 éjszakát töltöttünk a Zichy Park Hotelben, nagyon jól éreztük magunkat! Kisgyerekeseknek feltétlenül ajánlom. Nem tudom, teltház esetén milyen a fürdő részleg, most alig voltak páran rajtunk kívül, mégis "tele" volt a medence. . . szóval egy nagyobb medence jobb lenne, jobb szellőzéssel (mi március elején voltunk, minden ajtó-ablak bezárva, kb.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2012 júliusában jártunk a Sziesztában. Ár-érték arányban tökéletes volt! A szobánk is szocreál volt, de akciós áron megbékéltünk vele. :-) A konyhája nagyon jó volt, nem volt nagy választék, de ami volt az nagyon finom volt! Annyi hátránya volt az étteremnek, hogy ebédnél és vacsoránál olyan szinten volt meleg és levegőtlen, hogy úgy nézett ki mindenki, mintha leöntötték volna egy vödör vízzel.
2013. május 13.gyerekekkel járt itt
Másodszor is visszamentünk a Bellevue-be, mert szép, barátságos, közel van Bp-hez és ár-érték arányban kiváló. Két negatívum volt, nem tudom, azóta már történt-e változás ezügyben: az ágyak rettentő kényelmetlenek voltak, minden rugót lehetett érezni bennük, a másik az állandó félhomály, ami a medencéknél uralkodott reggeltől-estig.