Magyar Csárda Hévíz

Magyar Csárda Hévíz
Magyar Csárda HévízMagyar Csárda Hévíz
Magyar Csárda HévízMagyar Csárda Hévíz

Magyar Csárda Hévíz bemutatkozása

A Magyar Csárda a város egyik első magánvendéglőjeként 1985 óta várja belföldről és külföldről érkező vendégeit. Kitűnő, házias, zalai, magyaros ételek mellett a nemzetközi konyha ételei is megtalálhatóak bőséges étlapján. Hévízen egyedülállóként a Magyar Csárdának saját cigányzenekara van, mely belföldön és külföldön is többször lépett fel sikeresen a közel 30 év alatt.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Kedvezményes ajánlat reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Magyar Csárda Hévíz vélemények

Kiváló 2019. október 8.a párjával járt itt
Hévízi nyaralásunk során kerestünk olyan helyet, ahol élő zenés este van. A Magyar Csárda cigány zenéje miatt mentünk 2019. október 06-án oda. A vendéglátás kiváló volt, az ételek minősége, mennyisége kifogásolhatatlan volt, a pincérek udvariasok, előzékenyek voltak. A cigány zene azonban csapni való volt!
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely igazi magyaros elözenevel, meg az etel is jobban esik. Nagyon finom eteleket ettünk, nagyon kedves kiszolgalassal. Nem tudtuk megenni a desszertet, de kedvesen felajanlotta a nagyon kedves pincernö, hogy becsomagoljak elvitelre. Többször jartunk mar a csardaban es most is ugyanazok a kedves pincerek voltak, mint legutoljara. Ne hagyjak ki a Magyar Csardat ha Hevizen jarnak.
2018. október 9.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, de az élőzene nem túl színvonalas. A kiszolgálás kedves udvarias volt. Az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. Barátnőmnek nagyon tetszett a Magyaros jelleg. Halászlevet ettünk,a kinti hideg után jól esett a forró leves. Én többször jártam már a csárdában,soha nem csalódtam.
Kiváló 2018. szeptember 28.a párjával járt itt
Nagyon szép és hangulatos hely a teraszrész tele virággal nagyon hangulatos. Az ételek nagyon finomak és a kiszolgálás is nagyon jó.Sajnos ez volt az utolsó pár nap amit a párommal kettesben töltöttünk, ő már fentről vigyáz ránk.Nagyon finomak ételek és deszertek ,bátran merem ajánlani mindenkinek aki ara jár ki ne hagyja.
Magyar Csárda Hévíz - Étel/italMagyar Csárda Hévíz - Étel/ital
2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Hangulatos a csárda kialakítása, tetszett a felszolgálók egyedi öltözete. A gyors rendelés felvétele után a kiszolgálás kicsit lelassult bár az élő zenét biztosító zenekar nagyon igyekezett ezt áthidalni. Nekünk ez sajnos nem hiányzott.
Kiváló 2017. április 27.gyerekekkel járt itt
Huszon éve vagy tán még régebben évente legalább egyszer ott étkezünk, ha Budapestről odaszabadulunk. Imádjuk.Bőséges, finom ételek, nagyszerű profi kiszolgálás. 3 gyerekünkkel, 2 unokánkkal kötelező program. Mindenki megtalálja a "kedvencét" , s következő alkalommal a még jobbat.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. március 18.a párjával járt itt
Marcius elejen voltunk a Magyar Csardaban Hevizen. Kellemes helyiseg,
szivelyes fogadtatas a pincerektöl. Az etelek amit ettünk nagyon finomak voltak. Majgomboc levest es csirkecsikokat ettünk gombamartassal es krokettel, az adagok is nagyon megfeleltek. Egyszoval nagyon jol ereztük magunkat, jokat ettünk, ajanlom masoknak is ha Hevizen jarnak feltetlen keressek fel a Magyar Csardat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Hévizre erkezve egybol kiszurtuk a csárdát mivel az utcában volt a szallasunk igy kezen fekvo volt a hosszu ut után már nagyon éhesek voltunk nem csalodtunk adagban izekben kiválo volt egybol leultettek kutyabarát hely libacombot ettunk finom volt elégedetten távoztunk meg aznap este visszatértunk vacsira is halászlét valasztottunk menyei volt a hangulatrol elozene gondoskodott finom muzsika melé finom ételek fullon volt a hely de gyors kiszolgalas es udvarias is .
Kiváló 2016. március 15. járt itt
Az ittjártam. hu értékelése alapján választottuk ezt a helyet, valóban kitűnő! A kiszolgálás megfelelő, a hely hangulata a nevéhez méltó. Jó áron kínálnak menüt is, bőséges felhozatalból választhatunk, és az adagok is megfelelőek. Roston csirkemellet rendeltem diós almamártással, burgonyakrokettel. Nagyon ízletes volt, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2016. február 28.a párjával járt itt
Hévízre minden évben elmegyünk egyszer kétszer, rendszeresen itt és egy másik étteremben eszünk, kipróbáltunk már abban a városban sok helyet, de úgy döntöttünk vagy négy éve hogy elég volt a kísérletezésből. Volt, hogy menüt ettünk, de inkább az étlapról rendelünk.
Magyar Csárda Hévíz a térképen
8380 HévízTavirózsa u. 2-4
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus