8380 Hévíz, Tavirózsa u. 2-4

magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német, olasz, orosz, cseh
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Vadász terem - max. 19 fő
Magyaros terem - max. 35 fő
Visa, EC/MC
Arany Ászok

Magyar Csárda Hévíz bemutatkozása

A Magyar Csárda a város egyik első magánvendéglőjeként 1985 óta várja belföldről és külföldről érkező vendégeit. Kitűnő, házias, zalai, magyaros ételek mellett a nemzetközi konyha ételei is megtalálhatóak bőséges étlapján. Hévízen egyedülállóként a Magyar Csárdának saját cigányzenekara van, mely belföldön és külföldön is többször lépett fel sikeresen a közel 30 év alatt.
Árnyas kerthelyisége, nagyterme, magyaros terme és vadászterme nagyon népszerű a vendégek körében. A Csárda Galériájában kortárs belföldi és külföldi festők időszakos kiállítása tekinthető meg, pezsgő kulturális életet biztosítva az ide érkező vendégek számára. Egyfajta testi-lelki feltöltődést kap az ide látogató kedves vendég.
Csodálatos vadásztermében sok híresség, színész, zenész, történelmi személyiség megfordult már. Nagy megtiszeltetés számunkra, hogy Habsburg Ottót is vendégül láthattuk Vadásztermünkben.
A Magyar Csárda szeretettel várja kedves vendégeit!

Magyar Csárda Hévíz képei

Magyar Csárda Hévíz vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hévízi nyaralásunk során kerestünk olyan helyet, ahol élő zenés este van. A Magyar Csárda cigány zenéje miatt mentünk 2019. október 06-án oda. A vendéglátás kiváló volt, az ételek minősége, mennyisége kifogásolhatatlan volt, a pincérek udvariasok, előzékenyek voltak. A cigány zene azonban csapni való volt! A hegedűs asztalunk jött, ott húzta, majd megkérdezte mi a számunk.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hely igazi magyaros elözenevel, meg az etel is jobban esik. Nagyon finom eteleket ettünk, nagyon kedves kiszolgalassal. Nem tudtuk megenni a desszertet, de kedvesen felajanlotta a nagyon kedves pincernö, hogy becsomagoljak elvitelre. Többször jartunk mar a csardaban es most is ugyanazok a kedves pincerek voltak, mint legutoljara.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Nagyon hangulatos hely, de az élőzene nem túl színvonalas. A kiszolgálás kedves udvarias volt. Az ételek bőségesek és nagyon ízletesek. Barátnőmnek nagyon tetszett a Magyaros jelleg. Halászlevet ettünk,a kinti hideg után jól esett a forró leves. Én többször jártam már a csárdában,soha nem csalódtam. Ajánlani tudom a cigányzene kedvelőknek,és persze a finom ételek
kedvelőinek.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 28.
Nagyon szép és hangulatos hely a teraszrész tele virággal nagyon hangulatos. Az ételek nagyon finomak és a kiszolgálás is nagyon jó.Sajnos ez volt az utolsó pár nap amit a párommal kettesben töltöttünk, ő már fentről vigyáz ránk.Nagyon finomak ételek és deszertek ,bátran merem ajánlani mindenkinek aki ara jár ki ne hagyja.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Hangulatos a csárda kialakítása, tetszett a felszolgálók egyedi öltözete. A gyors rendelés felvétele után a kiszolgálás kicsit lelassult bár az élő zenét biztosító zenekar nagyon igyekezett ezt áthidalni. Nekünk ez sajnos nem hiányzott. Az ételek mennyisége és minősége a további hévizi tartózkodásunk alatt, más éttermekben szerzett tapasztalatokhoz viszonyítva átlagosnak mondható, tehát ettől csak jobbat találtunk.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Hévízi nyaralásunk utolsó estéjén itt vacsoráztunk. Elég hűvös volt, de mi a kinti teraszt választottuk. Hangulatos zene szólt, egy hegedű,cimbalom,bőgő trió muzsikált. Megszokott nótákat. Csárda tálat rendeltünk, és savanyúságokat. A tálban a csevapcsicsa fűszerekben erősen hiányt szenvedett, a natúr szeletről pedig még a só is hiányzott.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 27.
Huszon éve vagy tán még régebben évente legalább egyszer ott étkezünk, ha Budapestről odaszabadulunk. Imádjuk.Bőséges, finom ételek, nagyszerű profi kiszolgálás. 3 gyerekünkkel, 2 unokánkkal kötelező program. Mindenki megtalálja a "kedvencét" , s következő alkalommal a még jobbat.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Marcius elejen voltunk a Magyar Csardaban Hevizen. Kellemes helyiseg,
szivelyes fogadtatas a pincerektöl. Az etelek amit ettünk nagyon finomak voltak. Majgomboc levest es csirkecsikokat ettünk gombamartassal es krokettel, az adagok is nagyon megfeleltek. Egyszoval nagyon jol ereztük magunkat, jokat ettünk, ajanlom masoknak is ha Hevizen jarnak feltetlen keressek fel a Magyar Csardat.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévizre erkezve egybol kiszurtuk a csárdát mivel az utcában volt a szallasunk igy kezen fekvo volt a hosszu ut után már nagyon éhesek voltunk nem csalodtunk adagban izekben kiválo volt egybol leultettek kutyabarát hely libacombot ettunk finom volt elégedetten távoztunk meg aznap este visszatértunk vacsira is halászlét valasztottunk menyei volt a hangulatrol elozene gondoskodott finom muzsika melé finom ételek fullon volt a hely de gyors kiszolgalas es udvarias is .

2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 15.
Az ittjártam. hu értékelése alapján választottuk ezt a helyet, valóban kitűnő! A kiszolgálás megfelelő, a hely hangulata a nevéhez méltó. Jó áron kínálnak menüt is, bőséges felhozatalból választhatunk, és az adagok is megfelelőek. Roston csirkemellet rendeltem diós almamártással, burgonyakrokettel. Nagyon ízletes volt, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Magdi Panzió
2020.12.26. - 2021.09.28.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 29.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.28.
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.
Márta Apartman Zalakaros
2021.09.28. - 2020.09.28.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: válaszható ellátással, ajándék borral, fürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.12.22.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgős reggelikkel, karácsonyi programokkal, karácsonyi vacsorával és filmvetítéssel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.30.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.05.10. - 2021.05.16.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2020.09.28. - 2021.09.28.
Abszolút Vendégház
2020.09.28. - 2020.09.30.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.27.
Lekics Apartmanok
2020.09.28. - 2020.10.31.

Szállodák Hévízen és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Hévíz
Spirit Hotel Thermal Spa Hévíz
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Magyar Csárda HévízX