Május 1 Söröző & Étterem Szombathely

Május 1 Söröző & Étterem Szombathely
Május 1 Söröző & Étterem SzombathelyMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely
Május 1 Söröző & Étterem SzombathelyMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely

Május 1 Söröző & Étterem Szombathely bemutatkozása

Szombathely egyik legszebb zöldövezeti részén, a Szent István Park közepén található a Május 1 Söröző & Étterem.
Szvoboda László vendéglős vagyok. Szüleim, nagyszüleim nyomdokaiba léptem, amikor 1983-ban beléptem a vendéglátók soraiba. Azt hiszem a nevem kötelez arra, hogy szívvel, lélekkel tegyem a dolgom, ezzel tartozom elődeimnek és utódaimnak.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Május 1 Söröző & Étterem Szombathely vélemények

Kiváló 2022. október 1.egyedül járt itt
Július végén töltöttem pár napot a városban. Vasárnap volt, hosszas keresgélés után találtam ezt a helyet ahol még volt szabad hely. Tévedés ne essék, kb 50 vendég ebédelt. . . A felszolgáló hölgy tüneményes volt és villámgyorsan dolgozott. Dijoni mustáros sertéstarja steak-et kértem, amire nem kellett túl sokat várni.
2082
Átlagos 2022. május 23.barátokkal járt itt
Nem valami szép dolog, ha én most rosszat mondok erre a helyre. Valamikori általános iskolai társaim találkozóhelye, ehhez az időszaki öregkonferenciához most én is csatlakoztam, ha már arra jártam. A város szép helyén van, kint a zöldben, a domboknál, az egykor elegáns villák környékén, meg persze a hajdani nagy, szocialista emlékmű környékén is.
Május 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Egyéb
2021. szeptember 13.a párjával járt itt
Vasárnap ebédidőben ültünk be a félházas teraszra. A pincér azonnal megjelent, az étlap azonnal, az italok perceken belül megérkeztek, a rendelés is megtörtént, a ház kétszemélyes tálját választottuk, mivel mindkét, a neten kinézett ételt tartalmazta. Amíg várakoztunk körülnéztünk.
Kiváló 2019. november 5.a párjával járt itt
Nevéhez méltóan vigyáz a régi felvonulásos retróra de mellette megújulva finom és látványos tálalással fiatalos lendület a jellemző. A régi tulaj biztosan büszke a fiára és csapatára akik tovább viszik a régi jót ötvözve a mostani kívánalmakkal. Nagy adagok és odafigyelő felszolgálók gondoskodnak mindenkiről.
2019. március 9.a párjával járt itt
Többször jártunk már a vendéglőbe, a menük mindig finomak voltak, és nagy adagok, alig tudtuk elfogyasztani azt!
Az árak elfogadhatóak, nem drágák!
A szombat esti zenés táncos rendezvényen is jártunk már párszor, mindig jó hangulat volt, jó a zene, szívesen megyünk oda! Amikor mi ott voltunk, majdnem mindig telt házas rendezvény volt!
Átlagos 2018. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A PTE ETK szombathelyi karával szemben, egy nagy parkban található teraszos söröző és étterem. Ajánlás alapján és a közelség miatt tértünk be ide ebédelni. A teraszon "civil" nyári ruházatban üldögélő fiatalokról kiderült, hogy ők alkotják a személyzetet, rajtunk kívül más vendég nem volt, később érkezett még egy fiatalember enni.
Május 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - MosdóMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - EgyébMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső képMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étlap/itallapMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Étel/italMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - BelsőMájus 1 Söröző & Étterem Szombathely - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 27.barátokkal járt itt
Este 11-kor értünk a vendéglátóhelyre. Szerettünk volna enni valamit, de sajnos a konyha már zárva volt. Az étlap alapján, melyet korábban a neten lapoztunk fel, egész jó ételek vannak, gondoltuk egy jó kis velőspirítósra vevők lennénk. Sajnos ez nem jött össze. Jó lenne ha legalább az egyszerűbb ételeket, pl.
2018. július 21.a párjával járt itt
Esős időben talátuk az éttermet a csónakázó tó mellett. . A kerti rész tele volt, igy be ültünk a vendéglőbe. . A kiszolgálás gyorsan ment, nem voltak valmi nagy barátsággal a pincérek. . Gyümölcs levest, milánói makarónait és hagymás rostéylos volt . . Nagy adagok és nagy tányérok. . Igy az ételek még becsomagolásr ais kerültek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. március 7.családjával járt itt
Lakásunkhoz legközelebb eső étterem, kiváló menüajánlattal. Inkább nyárra ajánlom, ilyenkor a kerthelyiség mindig tele. Ősfás környezet, árnyék, sör, hangulat. Télen csak bent lehet leülni, de a hangulat ilyenkor nem csap az égig. Valószínűleg a világítás az oka, meg talán a sárgarépás-hányás falszín.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 6.barátokkal járt itt
Társasággal vettünk részt egy vacsorán. Szépen megterített asztalok, udvarias, kedves fogadtatás. Finom ételek, bőséges adagok, előzékeny kiszolgálás. Hangulatosan feldíszített terem, minden adott volt, hogy az ember jól érezze magát. A pincérek készségesek voltak,mosolyogtak, az ember érezte, hogy értünk vannak.
Május 1 Söröző & Étterem Szombathely a térképen
9700 SzombathelySzent István park 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P
Szo
V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
házias ételek
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek, mulatós
Különtermek
Földszinti különterem - max. 35 fő