ribizli

ribizli adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2018.10.05

Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szép környezetben, kedves személyzet mellett keres kikapcsolódást, feltöltődést. Nemcsak a szálloda szép, tiszta, rendezett, ellátás a teljes panzióval még túl sok is volt számunkra, hanem közvetlen környezete és kiváló kirándulásokra is ad alkalmat, akár gyalogosan, akár autóval.
Kiváló 2018. október 5.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt, folyamatosan ért kellemes meglepetés. A környék, a szálloda parkja, hangulata, a szoba berendezése a falaktól kezdve a függönyig. Minden afrikai hangulatot áraszt, ugyanakkor a fürdőszoba felszerelése több mint tökéletes a masszírozó káddal.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
2 fiú unokánkkal (13 és 10 évesek)töltöttünk pár napot a Puchner Kastélyszálló és Élményparkban ezév július végén. Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani, mert úgy a gyerekes családoknak, mint magányt keresőknek, időseknek kifogástalan hely. Mi nem a kastély épületben voltunk szállásolva, hanem a kertben lévő egyik házban, ahol kedvességként 1 szobát és a közös hallt bitorulhattuk.