sandri

sandri adatlapja

Regisztráció2013.04.17
Utoljára itt2023.02.02

Gyenge 2022. január 3.a párjával járt itt
Elképesztő hogy szálloda ahol nincs egy bár ahol egy ital mellett elbeszélgethetnél ismeretségeket köthetnél. A fürdő kb 100 méter ahova nincs kedvezmény van viszont a 35km-re lévő Hertelendibe. A törölköző szárító nem működött hiába jeleztük az utolsó éjjel viszont majdnem megfulladtunk a melegtől.
Kiváló 2013. június 23.a párjával járt itt
Sokat jártunk ide rendkívül barátságos udvarias kiszolgálás nagyon sok ismerőssel lehet találkozni.Különleges kívánságokat is teljesítenek.Ajánlom mindenkinek Hétvégeken ajánlott az előzetes asztalfoglalás ajánlom a kertet nagyon jó az italválasztékban a borválasztékot érdemes végigkostolni
Szörnyű 2019. július 26.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt előre kell fizetni a szoba lepusztult koszos talán az étkezés ami pozitív volt. A welnes hideg víz langyos szauna stb. Ami szerencsés az az elhelyezkedés hiszen szemben van a gyógyfürdővel. Az esti program a teraszon zajlik aminek a bútorzata minimum ötven éves illik a helyhez. A zene hát hagy némi kifogásolni valót.