Fejesvölgy Étterem Veszprém

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2023. január 13.barátokkal járt itt
Idegenvezetőként sok étteremben megfordultam már, de ma, egy privát program során jutottunk el a Fejesvölgy Vendéglőbe. Az étlap választéka remek, az ízek fantasztikusak. A kiszolgálás kedves és gyors. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Még biztosan többször visszatérünk !
Fejesvölgy Étterem Veszprém - EgyébFejesvölgy Étterem Veszprém - EgyébFejesvölgy Étterem Veszprém - Egyéb
Kiváló 2020. március 2.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas étterem udvarias segítőkész pincérek az ételük pedig egyszerűen isteni volt hatalmas adagokkal dolgoznak nem is tudtam megenni a főfogást.

Férjemmel már jó-pár helyen jártunk de ki merem jelenteni hogy az ország top 10-es éttermei közül dobogós helyen áll.

Köszönjük szépen a kedves barátságos kiszolgálást és a fenomenális fogásokat .

Mindenképpen visszatérünk.
Kiváló 2018. július 28.barátokkal járt itt
Barátnőnk szülinapját ünnepeltük itt..nagyszerű volt ,a személyzet éreztette velunk hogy itt a Vendég a fontos!!!Minden kívánságunkat lesték...az ételek frissek es finomak voltak (a konyhafőnök salata különösen)Úgy jöttünk ki hogy ide biztos vissza jövünk még...NAGYON AJÁNLANI TUDJUK!!!
Fejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2018. július 20.a párjával járt itt
Ide elég nehéz bejutni. Persze már "régi motorosként" időben foglalunk asztalt. Bele sem nézek az étlapba, mert itt mindig ugyanazt eszem - mert tökéletesre csinálják. Ezek a káposztás babgulyás, majd egy Liszt Ferenc kedvence. Most azonban koppantam, mert a frissensültemet étlapújítás miatt levették az étlapról.
Fejesvölgy Étterem Veszprém - Külső képFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - BelsőFejesvölgy Étterem Veszprém - BelsőFejesvölgy Étterem Veszprém - BelsőFejesvölgy Étterem Veszprém - BelsőFejesvölgy Étterem Veszprém - BelsőFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/italFejesvölgy Étterem Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 4.családjával járt itt
Tudatosan, az értékelések alapján választottuk ezt az éttermet. Kertvárosi övezetben található,családias légkör, tisztaság jellemzi. A felszolgáló figyelmes és kedves volt. A kiválasztott Fejesvölgy bőségtálat meglátva,felmerült bennünk,hogy ez kifog rajtunk! Valóban bőséges és ízletes ebédet kaptunk. Ha arra járunk,máskor is betérünk ide!
Kiváló 2017. március 11.családjával járt itt
Lányom választotta, ajánlotta az éttermet,mert ő már ebédelt ott. Jó választás volt. Kiváló ételek, nagy ételválaszték,figyelmes, udvarias személyzet. Kellemes környezet, tisztaság. Az étel gyönyörűen volt tálalva, óriási adag ,bár nagyon éhesek voltunk nem tudtuk mindet megenni. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
Mi a párommal egy pályázat során nyertünk egy levásárolható ajándékkupont, ami az étterembe szólt. Előtte még egyikőnk sem járt ebben az étteremben. Talán elmondhatom, hogy eddig ez a hely keltette nekem a legpozitívabb benyomást és emléket mind közül, ahol eddig jártam- azóta megemlegetjük, hogy milyen jó is volt és hogy majd egyszer visszamegyünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Egy állatkerti látogatás után kerestük meg az éttermet az itt olvasottak alapján. Belépve kedvesen fogadtak. Nagyon figyelmes, de nem tolakodó kiszolgálás és hibátlan ízek. Kisgyermeknek szék magasítót és színezőt hozott a felszolgáló kérés nélkül, ami nagyon jól esett. Az árak nagyon versenyképesek. Minden elismerésem! Nagyon jó hely! Visszatérünk még!
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Már vagy húsz éve kedvencünk a Fejesvölgy, ennek ellenére csak most ragadok pennát, hogy ezt írásban is kifejtsem. A Kész család a szoci időkben is igazi vendéglős dinasztia volt, így a rendszerváltás után is adott volt a cél. Csodálatos ételválasztékkal, minőséggel, tisztasággal nyerik meg a vendégek bizalmát.
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Internetes ajánlások miatt kerestük fel és szerencsére egyáltalán nem csalodtunk. A húsleves olyan volt amit 100-ból egy helyen eszik az ember és a velős pacal is magasan az átlag felett teljesített. A családból mindenki meg volt elégedve a választott ételekkel és a kiszolgálás is teljesen rendben volt. Ha a városban járunk akkor biztosan visszatérünk.