Fejesvölgy Étterem Veszprém
8200 Veszprém, Vámosi u. 2.

Fejesvölgy Étterem Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Barátnőnk szülinapját ünnepeltük itt..nagyszerű volt ,a személyzet éreztette velunk hogy itt a Vendég a fontos!!!Minden kívánságunkat lesték...az ételek frissek es finomak voltak (a konyhafőnök salata különösen)Úgy jöttünk ki hogy ide biztos vissza jövünk még...NAGYON AJÁNLANI TUDJUK!!!
Zirc

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ide elég nehéz bejutni. Persze már "régi motorosként" időben foglalunk asztalt. Bele sem nézek az étlapba, mert itt mindig ugyanazt eszem - mert tökéletesre csinálják. Ezek a káposztás babgulyás, majd egy Liszt Ferenc kedvence. Most azonban koppantam, mert a frissensültemet étlapújítás miatt levették az étlapról.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan, az értékelések alapján választottuk ezt az éttermet. Kertvárosi övezetben található,családias légkör, tisztaság jellemzi. A felszolgáló figyelmes és kedves volt. A kiválasztott Fejesvölgy bőségtálat meglátva,felmerült bennünk,hogy ez kifog rajtunk! Valóban bőséges és ízletes ebédet kaptunk. Ha arra járunk,máskor is betérünk ide!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Lányom választotta, ajánlotta az éttermet,mert ő már ebédelt ott. Jó választás volt. Kiváló ételek, nagy ételválaszték,figyelmes, udvarias személyzet. Kellemes környezet, tisztaság. Az étel gyönyörűen volt tálalva, óriási adag ,bár nagyon éhesek voltunk nem tudtuk mindet megenni. Mindenkinek ajánlom. Mi is gyakrabban fogjuk ezentúl látogatni,szívesen kóstolnám végig az étlapot.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a párommal egy pályázat során nyertünk egy levásárolható ajándékkupont, ami az étterembe szólt. Előtte még egyikőnk sem járt ebben az étteremben. Talán elmondhatom, hogy eddig ez a hely keltette nekem a legpozitívabb benyomást és emléket mind közül, ahol eddig jártam- azóta megemlegetjük, hogy milyen jó is volt és hogy majd egyszer visszamegyünk.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
Egy állatkerti látogatás után kerestük meg az éttermet az itt olvasottak alapján. Belépve kedvesen fogadtak. Nagyon figyelmes, de nem tolakodó kiszolgálás és hibátlan ízek. Kisgyermeknek szék magasítót és színezőt hozott a felszolgáló kérés nélkül, ami nagyon jól esett. Az árak nagyon versenyképesek. Minden elismerésem! Nagyon jó hely! Visszatérünk még!
Zirc

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Már vagy húsz éve kedvencünk a Fejesvölgy, ennek ellenére csak most ragadok pennát, hogy ezt írásban is kifejtsem. A Kész család a szoci időkben is igazi vendéglős dinasztia volt, így a rendszerváltás után is adott volt a cél. Csodálatos ételválasztékkal, minőséggel, tisztasággal nyerik meg a vendégek bizalmát.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Internetes ajánlások miatt kerestük fel és szerencsére egyáltalán nem csalodtunk. A húsleves olyan volt amit 100-ból egy helyen eszik az ember és a velős pacal is magasan az átlag felett teljesített. A családból mindenki meg volt elégedve a választott ételekkel és a kiszolgálás is teljesen rendben volt. Ha a városban járunk akkor biztosan visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen felindulasbol ugrottunk fel a netes keresore, beirva "jo etterem Veszprem" es az elso helyen dobta fel a Fejesvolgy vendeglot, amit a legtobben minositettek kivalonak. 5 perc autokazas utan meg is erkeztunk a kis utcas reszre, ahol az etterem talalhato. Rogton keszsegesen fogadtak, kerdeztek van-e
foglalasunk, nem volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Veszprémi ismerőstől kértünk ajánlást családias vendéglőre.
Kicsit nehezen találtunk oda, de éppen ilyet helyet kerestünk.
2 szinten, de csak pár asztal. Figyelmes,gyors kiszolgálás, nagy választék. Az ételek finomak ,házias ízesítéssel,gusztusos tálalással. A mennyiség számunkra ideális volt . Az árakat is megfelelőnek találtuk.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.20. - 2020.12.31.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 11.524,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.01.03.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.750 - 16.425,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.360 - 15.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.05.14.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, saját stranddal és homokos öböllel, parkolással
2020.05.04. - 2020.10.25.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.396 - 40.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.01.02.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.09.30.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.05.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Hotel Yacht Wellness & Business Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Fejesvölgy Étterem VeszprémX