Fejesvölgy Étterem Veszprém
8200 Veszprém, Vámosi u. 2.

Fejesvölgy Étterem Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Barátnőnk szülinapját ünnepeltük itt..nagyszerű volt ,a személyzet éreztette velunk hogy itt a Vendég a fontos!!!Minden kívánságunkat lesték...az ételek frissek es finomak voltak (a konyhafőnök salata különösen)Úgy jöttünk ki hogy ide biztos vissza jövünk még...NAGYON AJÁNLANI TUDJUK!!!
Zirc

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ide elég nehéz bejutni. Persze már "régi motorosként" időben foglalunk asztalt. Bele sem nézek az étlapba, mert itt mindig ugyanazt eszem - mert tökéletesre csinálják. Ezek a káposztás babgulyás, majd egy Liszt Ferenc kedvence. Most azonban koppantam, mert a frissensültemet étlapújítás miatt levették az étlapról.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan, az értékelések alapján választottuk ezt az éttermet. Kertvárosi övezetben található,családias légkör, tisztaság jellemzi. A felszolgáló figyelmes és kedves volt. A kiválasztott Fejesvölgy bőségtálat meglátva,felmerült bennünk,hogy ez kifog rajtunk! Valóban bőséges és ízletes ebédet kaptunk. Ha arra járunk,máskor is betérünk ide!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Lányom választotta, ajánlotta az éttermet,mert ő már ebédelt ott. Jó választás volt. Kiváló ételek, nagy ételválaszték,figyelmes, udvarias személyzet. Kellemes környezet, tisztaság. Az étel gyönyörűen volt tálalva, óriási adag ,bár nagyon éhesek voltunk nem tudtuk mindet megenni. Mindenkinek ajánlom. Mi is gyakrabban fogjuk ezentúl látogatni,szívesen kóstolnám végig az étlapot.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a párommal egy pályázat során nyertünk egy levásárolható ajándékkupont, ami az étterembe szólt. Előtte még egyikőnk sem járt ebben az étteremben. Talán elmondhatom, hogy eddig ez a hely keltette nekem a legpozitívabb benyomást és emléket mind közül, ahol eddig jártam- azóta megemlegetjük, hogy milyen jó is volt és hogy majd egyszer visszamegyünk.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
Egy állatkerti látogatás után kerestük meg az éttermet az itt olvasottak alapján. Belépve kedvesen fogadtak. Nagyon figyelmes, de nem tolakodó kiszolgálás és hibátlan ízek. Kisgyermeknek szék magasítót és színezőt hozott a felszolgáló kérés nélkül, ami nagyon jól esett. Az árak nagyon versenyképesek. Minden elismerésem! Nagyon jó hely! Visszatérünk még!
Zirc

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Már vagy húsz éve kedvencünk a Fejesvölgy, ennek ellenére csak most ragadok pennát, hogy ezt írásban is kifejtsem. A Kész család a szoci időkben is igazi vendéglős dinasztia volt, így a rendszerváltás után is adott volt a cél. Csodálatos ételválasztékkal, minőséggel, tisztasággal nyerik meg a vendégek bizalmát.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Internetes ajánlások miatt kerestük fel és szerencsére egyáltalán nem csalodtunk. A húsleves olyan volt amit 100-ból egy helyen eszik az ember és a velős pacal is magasan az átlag felett teljesített. A családból mindenki meg volt elégedve a választott ételekkel és a kiszolgálás is teljesen rendben volt. Ha a városban járunk akkor biztosan visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen felindulasbol ugrottunk fel a netes keresore, beirva "jo etterem Veszprem" es az elso helyen dobta fel a Fejesvolgy vendeglot, amit a legtobben minositettek kivalonak. 5 perc autokazas utan meg is erkeztunk a kis utcas reszre, ahol az etterem talalhato. Rogton keszsegesen fogadtak, kerdeztek van-e
foglalasunk, nem volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16.
Veszprémi ismerőstől kértünk ajánlást családias vendéglőre.
Kicsit nehezen találtunk oda, de éppen ilyet helyet kerestünk.
2 szinten, de csak pár asztal. Figyelmes,gyors kiszolgálás, nagy választék. Az ételek finomak ,házias ízesítéssel,gusztusos tálalással. A mennyiség számunkra ideális volt . Az árakat is megfelelőnek találtuk.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.19. - 2019.12.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Hotel Carpe Diem
2 nap/1 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.09.21.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2020.01.01.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.31.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.125 - 19.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, lovasbérlettel, lovaglással vagy lovasoktatással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.18. - 2019.12.21.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3-4 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bulival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Laroba Veszprém
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Veszprém
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Fejesvölgy Étterem VeszprémX