Fejesvölgy Étterem Veszprém
8200 Veszprém, Vámosi u. 2.

Fejesvölgy Étterem Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fejesvölgy Étterem Veszprém vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Nagyon színvonalas étterem udvarias segítőkész pincérek az ételük pedig egyszerűen isteni volt hatalmas adagokkal dolgoznak nem is tudtam megenni a főfogást. Férjemmel már jó-pár helyen jártunk de ki merem jelenteni hogy az ország top 10-es éttermei közül dobogós helyen áll. Köszönjük szépen a kedves barátságos kiszolgálást és a fenomenális fogásokat .

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Barátnőnk szülinapját ünnepeltük itt..nagyszerű volt ,a személyzet éreztette velunk hogy itt a Vendég a fontos!!!Minden kívánságunkat lesték...az ételek frissek es finomak voltak (a konyhafőnök salata különösen)Úgy jöttünk ki hogy ide biztos vissza jövünk még...NAGYON AJÁNLANI TUDJUK!!!
Balatonfüred
Zirc

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ide elég nehéz bejutni. Persze már "régi motorosként" időben foglalunk asztalt. Bele sem nézek az étlapba, mert itt mindig ugyanazt eszem - mert tökéletesre csinálják. Ezek a káposztás babgulyás, majd egy Liszt Ferenc kedvence. Most azonban koppantam, mert a frissensültemet étlapújítás miatt levették az étlapról.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tudatosan, az értékelések alapján választottuk ezt az éttermet. Kertvárosi övezetben található,családias légkör, tisztaság jellemzi. A felszolgáló figyelmes és kedves volt. A kiválasztott Fejesvölgy bőségtálat meglátva,felmerült bennünk,hogy ez kifog rajtunk! Valóban bőséges és ízletes ebédet kaptunk. Ha arra járunk,máskor is betérünk ide!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Lányom választotta, ajánlotta az éttermet,mert ő már ebédelt ott. Jó választás volt. Kiváló ételek, nagy ételválaszték,figyelmes, udvarias személyzet. Kellemes környezet, tisztaság. Az étel gyönyörűen volt tálalva, óriási adag ,bár nagyon éhesek voltunk nem tudtuk mindet megenni. Mindenkinek ajánlom. Mi is gyakrabban fogjuk ezentúl látogatni,szívesen kóstolnám végig az étlapot.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a párommal egy pályázat során nyertünk egy levásárolható ajándékkupont, ami az étterembe szólt. Előtte még egyikőnk sem járt ebben az étteremben. Talán elmondhatom, hogy eddig ez a hely keltette nekem a legpozitívabb benyomást és emléket mind közül, ahol eddig jártam- azóta megemlegetjük, hogy milyen jó is volt és hogy majd egyszer visszamegyünk.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
Egy állatkerti látogatás után kerestük meg az éttermet az itt olvasottak alapján. Belépve kedvesen fogadtak. Nagyon figyelmes, de nem tolakodó kiszolgálás és hibátlan ízek. Kisgyermeknek szék magasítót és színezőt hozott a felszolgáló kérés nélkül, ami nagyon jól esett. Az árak nagyon versenyképesek. Minden elismerésem! Nagyon jó hely! Visszatérünk még!
Balatonfüred
Zirc

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Már vagy húsz éve kedvencünk a Fejesvölgy, ennek ellenére csak most ragadok pennát, hogy ezt írásban is kifejtsem. A Kész család a szoci időkben is igazi vendéglős dinasztia volt, így a rendszerváltás után is adott volt a cél. Csodálatos ételválasztékkal, minőséggel, tisztasággal nyerik meg a vendégek bizalmát.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Internetes ajánlások miatt kerestük fel és szerencsére egyáltalán nem csalodtunk. A húsleves olyan volt amit 100-ból egy helyen eszik az ember és a velős pacal is magasan az átlag felett teljesített. A családból mindenki meg volt elégedve a választott ételekkel és a kiszolgálás is teljesen rendben volt. Ha a városban járunk akkor biztosan visszatérünk.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hirtelen felindulasbol ugrottunk fel a netes keresore, beirva "jo etterem Veszprem" es az elso helyen dobta fel a Fejesvolgy vendeglot, amit a legtobben minositettek kivalonak. 5 perc autokazas utan meg is erkeztunk a kis utcas reszre, ahol az etterem talalhato. Rogton keszsegesen fogadtak, kerdeztek van-e
foglalasunk, nem volt.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 30.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.22.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 9.400 - 10.490,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
2020.01.07. - 2020.12.31.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2021.08.11.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.01.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.11.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.

Szállodák Veszprém környékén
Hunguest Hotel Pelion  Veszprém
Holiday Hotel Csopak Veszprém
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Fejesvölgy Étterem VeszprémX