Café Christine Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Café Christine Szentendre vélemények

Kiváló 2020. július 20.a párjával járt itt
Szentendrei tartózkodásunk második napján egy szimpatikus éttermet választatunk,mint utóbb kiderült. Az étlapon sok félé ínyenc étel szerepel. udvarias kiszolgálás. . Rosé kacsamell mézes meggy zselével, narancs szósszal- , a párom pedig füstölt oldalas friss lecsóval, ,steakburgonyát fogyasztott.
2020. március 1.barátokkal járt itt
Egy szép téli napon Szentendrén sétálgatva ebédidőben egy éttermet kerestünk. Kinti fedett rész telve volt, belestünk, hogy bent lenne -e szabad hely. . . szerencsénkre volt! Kellemes hangulatú az étterem belülről is. Az étlapról választottunk, bár elég nehezen akarták felvenni a rendelésünket, annyira nem tűnt a pincér barátságosnak, inkább csak olyannak aki kötelezően elvégzi a munkáját és kész.
Café Christine Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2018. június 23.a párjával járt itt
A szentendrei korzón kerestünk valami olyan helyet, ahol be is lehet ülni, mert kint elég hideg volt. A Christine bent nem túl nagy, de kellemes hangulatú, érdekes belsőépítészeti stílusok keverednek. Az ételek első osztályúak, ízletesek és frissek voltak, nagy adagok. A kiszolgálásra sem volt panasz.
2017. július 23.a párjával járt itt
Az ételek finomak látványosak voltak.
A más asztal kiszolgálása kritikán aluli.
Nem lenne szabad visdzaszólni a vrndégnek, még ha udvariatlan is volt.
Café Christine Szentendre - Étel/italCafé Christine Szentendre - Étel/italCafé Christine Szentendre - Étel/italCafé Christine Szentendre - Étel/ital
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Kedvenc helyünk Szentendrén

Az étterem szép helyen van
A személyzet nagyon kedves,de egy kicsit lehetne gyorsabb a kiszolgálás,igaz hozzá kell azt is tenni,hogy mindig sok vendég van. Nem véletlen. . . .
Az ételek nagyon finomak már többször jártunk itt,és mindig kifogástalan volt minden,desszertből talán lehetne nagyobb választék.
Szörnyű 2015. október 25.egyedül járt itt
Szentendrei 1 napos kirándulásom során először reggelizni szerettem volna, s erre remek helyszínnek ígérkezett a Dunakorzón található Christine Kávézó terasza. Csodálatos panoráma a Dunára, szikrázó napsütés, kellhet-e ennél több? Sok szentendrei étteremmel ellentétben ők már reggel 8-kor nyitnak, és többféle reggeli menüt kínálnak - a honlapjuk és a táblás kiírás szerint is.
Café Christine Szentendre - Külső képCafé Christine Szentendre - Külső képCafé Christine Szentendre - EgyébCafé Christine Szentendre - Külső kép
Kiváló 2015. október 24.családjával járt itt
Hétvégi autós kirándulás különösebb cél nélkül, ez volt a program. A szentendrei szigeten való barangolás után komppal vetődtünk át Szentendrére, itt többször sétáltunk már, igen-igen szereti az egész család. Rövid séta után feleségem és én is megéheztünk, adta magát a Duna Korzó, találjunk valami helyet.
Kiváló 2015. április 23.a párjával járt itt
Egy ritka szabad hétköznapot használtunk ki feleségemmel ebéddel összekötött szentendrei séta céljára. A tavaszi nap alatt pihenő, dunai kilátást biztosító asztalok hívószavának nem tudtunk ellenállni, és nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Az udvarias fogadtatás, az ígéretes étlap előrevetítette a jó folytatást.
Kiváló 2014. augusztus 28.családjával járt itt
Nyaralásunk alatt szinte az eső elől menekültünk ide be, de megérte. A hely maga kellemes, tiszta, az ernyők miatt esőben is használható teraszról a Duna tárul elénk, udvarias a kiszolgálás, és én az ételek mellett a kávékülönlegességeket emelném ki. Mindannyian mást választottunk, de mindegyik nagyon finom. Mindenkinek ajánlom, hogy egyszer kóstolja meg!
Kiváló 2014. augusztus 17.családjával járt itt
Rendszeresen járok ide, családdal, egyedül, feleségemmel. Sokszor, sokfélét ettünk már, csalódás ritkán ért. Az ételek szinte kivétel nélkül kiválóak. A Dunára néző kis teraszon néha nagy a zsúfoltság, nem véletlenül. Utolsó ebédünkből kiemelném az előételeket: a tapas tálat és a libamájat lilahagyma lekvárral.