Café Christine Szentendre
2000 Szentendre, Görög u. 6.

Café Christine Szentendre a térképen

Café Christine Szentendre vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 20.
Szentendrei tartózkodásunk második napján egy szimpatikus éttermet választatunk,mint utóbb kiderült. Az étlapon sok félé ínyenc étel szerepel. udvarias kiszolgálás. . Rosé kacsamell mézes meggy zselével, narancs szósszal- , a párom pedig füstölt oldalas friss lecsóval, ,steakburgonyát fogyasztott.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Egy szép téli napon Szentendrén sétálgatva ebédidőben egy éttermet kerestünk. Kinti fedett rész telve volt, belestünk, hogy bent lenne -e szabad hely. . . szerencsénkre volt! Kellemes hangulatú az étterem belülről is. Az étlapról választottunk, bár elég nehezen akarták felvenni a rendelésünket, annyira nem tűnt a pincér barátságosnak, inkább csak olyannak aki kötelezően elvégzi a munkáját és kész.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
A szentendrei korzón kerestünk valami olyan helyet, ahol be is lehet ülni, mert kint elég hideg volt. A Christine bent nem túl nagy, de kellemes hangulatú, érdekes belsőépítészeti stílusok keverednek. Az ételek első osztályúak, ízletesek és frissek voltak, nagy adagok. A kiszolgálásra sem volt panasz.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Az ételek finomak látványosak voltak.
A más asztal kiszolgálása kritikán aluli.
Nem lenne szabad visdzaszólni a vrndégnek, még ha udvariatlan is volt.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Kedvenc helyünk Szentendrén

Az étterem szép helyen van
A személyzet nagyon kedves,de egy kicsit lehetne gyorsabb a kiszolgálás,igaz hozzá kell azt is tenni,hogy mindig sok vendég van. Nem véletlen....
Az ételek nagyon finomak már többször jártunk itt,és mindig kifogástalan volt minden,desszertből talán lehetne nagyobb választék.
Cegléd
Gyöngyös

2015. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendrei 1 napos kirándulásom során először reggelizni szerettem volna, s erre remek helyszínnek ígérkezett a Dunakorzón található Christine Kávézó terasza. Csodálatos panoráma a Dunára, szikrázó napsütés, kellhet-e ennél több? Sok szentendrei étteremmel ellentétben ők már reggel 8-kor nyitnak, és többféle reggeli menüt kínálnak - a honlapjuk és a táblás kiírás szerint is.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 24.
Hétvégi autós kirándulás különösebb cél nélkül, ez volt a program. A szentendrei szigeten való barangolás után komppal vetődtünk át Szentendrére, itt többször sétáltunk már, igen-igen szereti az egész család. Rövid séta után feleségem és én is megéheztünk, adta magát a Duna Korzó, találjunk valami helyet.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 23.
Egy ritka szabad hétköznapot használtunk ki feleségemmel ebéddel összekötött szentendrei séta céljára. A tavaszi nap alatt pihenő, dunai kilátást biztosító asztalok hívószavának nem tudtunk ellenállni, és nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Az udvarias fogadtatás, az ígéretes étlap előrevetítette a jó folytatást.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28.
Nyaralásunk alatt szinte az eső elől menekültünk ide be, de megérte. A hely maga kellemes, tiszta, az ernyők miatt esőben is használható teraszról a Duna tárul elénk, udvarias a kiszolgálás, és én az ételek mellett a kávékülönlegességeket emelném ki. Mindannyian mást választottunk, de mindegyik nagyon finom. Mindenkinek ajánlom, hogy egyszer kóstolja meg!

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járok ide, családdal, egyedül, feleségemmel. Sokszor, sokfélét ettünk már, csalódás ritkán ért. Az ételek szinte kivétel nélkül kiválóak. A Dunára néző kis teraszon néha nagy a zsúfoltság, nem véletlenül. Utolsó ebédünkből kiemelném az előételeket: a tapas tálat és a libamájat lilahagyma lekvárral. Persze minden más is finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.975 - 18.644,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2020.12.30.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.559,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.990,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
2020.03.13. - 2020.10.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2020.08.11. - 2020.11.09.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.176 - 36.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.11.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 6.055,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.

Szállodák Szentendre környékén
Tó Wellness Hotel Szentendre
City Hotel Unió  Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Café Christine SzentendreX